آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
سلام آقایون!
من با این برنامه کار کردم و خدا رو شکر جواب داد!
اما یک مشکل چرا فایل تو دستگاه 5321 MB اما تو کامپیوتر 5195؟؟؟؟؟؟
ممنون!

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان لینک دانلود برنامه در پست اول خرابه.نمیاد.اگه میشه یکی یه لینک دیگه بده یا اگه برنامشو داره اپ کنه لینکشو بده.ممنون

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان من بازیو دانلود کردم اما برای انتقال فایل از pc به ps3 مشکل دارم.اونجای که اطلاعات لینک و ادرس بازیی که دانلود کردیو میدیم من همه ی اطلاعات رو درست میزنم اما گزینه ی add غیر فعال هست و قابل کلیک نیست.چرا؟؟؟کجای کار ایراد داره؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اسم فایل xml باید هم اسم فایل باشه
descibtion باید هم اسم فیل باشه
قبل از زدن add باید اون بالا save رو بزنی

فایروال و آنتی ویروستم باید بسته باشه

تمام این راه ها رو برید باید بی مشکل add و فایل پایین بیاد

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,228
نام
محمد
سلام
دوستان فایل یه بازی 9 گیگه . بعد اونوقت یک شبه نمیتونم دانلودش کنم . 3-4 شب تا صبح که بزارم درست میشه . حالا یه سوال :
این Idm که Scheduler که میزاریم ( میگیم مثلا ساعت 6 صبح دانلود رو متوقف کنه ) .... این مشکلی ایجاد نمیکنه تو فایل ؟ من خودم دستی Pause دادم قبلا چند بار تو یه فایل دیگه . پاز مشکلی ایجاد نمیکنه . میخوام ببینم این کار Scheduler هم اوکی هست یا نه .
مرسی

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
سلام
دوستان فایل یه بازی 9 گیگه . بعد اونوقت یک شبه نمیتونم دانلودش کنم . 3-4 شب تا صبح که بزارم درست میشه . حالا یه سوال :
این Idm که Scheduler که میزاریم ( میگیم مثلا ساعت 6 صبح دانلود رو متوقف کنه ) .... این مشکلی ایجاد نمیکنه تو فایل ؟ من خودم دستی Pause دادم قبلا چند بار تو یه فایل دیگه . پاز مشکلی ایجاد نمیکنه . میخوام ببینم این کار Scheduler هم اوکی هست یا نه .
مرسی

Scheduler IDM هم همون Pause ـی که دستی میزنی رو اتوماتیک انجام میده فرقی نمیکنه ! :d مثلاً Starhawk Single Player چهارشنبه هفته پیش اومد برای پلاس , من توی 1 هفته دانلود کردم با Scheduler IDM امروز صبح تموم شد ! تا الان هزار تا فایل با Scheduler دانلود کردم و راحت نصب شده ! بستگی به شانس ـت داره :d
احتمال Corruption توی دانلود هر فایلی وجود داره اما چون این فایل های PSN یکپارچه هستن و حجمشون بالاست و پارت پارت نیست برا همین احتمال خراب شدنشون بالاست ( شانس :d)

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
یه سوال :d
من راحت میتونم وصل شم و لینک بگیرم اما Replace کردن فایل کار نمیکنه ( 2 روزه اینجوری شده ) ! اگه کسی میتونه کمک کنه و دلیلشو بگه ممنون میشم :d

---------- نوشته در 02:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:11 PM ارسال شده بود ----------

خب من که رسماً به فنا رفتم ! )x بعد آپدیت 4.3 نمیشه از این قابلیت استفاده کرد ! الان توی چندتا فروم دیدم ملت عین من این مشکل رو دارن ! واقعاً نمیدونم چی بگم ! اگه کسی راهی بلده اطلاع بده !

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
یه سوال :d
من راحت میتونم وصل شم و لینک بگیرم اما Replace کردن فایل کار نمیکنه ( 2 روزه اینجوری شده ) ! اگه کسی میتونه کمک کنه و دلیلشو بگه ممنون میشم :d

---------- نوشته در 02:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:11 PM ارسال شده بود ----------

خب من که رسماً به فنا رفتم ! )x بعد آپدیت 4.3 نمیشه از این قابلیت استفاده کرد ! الان توی چندتا فروم دیدم ملت عین من این مشکل رو دارن ! واقعاً نمیدونم چی بگم ! اگه کسی راهی بلده اطلاع بده !

احمد شوخی نکن ! من الان چجوری دارم infamous : festival of blood رو که دیشب گرفتم ، replace میکنم به کنسول ؟ :D
دقت کن شاید UnPn رو خاموش کردی !

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
احمد شوخی نکن ! من الان چجوری دارم infamous : festival of blood رو که دیشب گرفتم ، replace میکنم به کنسول ؟ :D
دقت کن شاید UnPn رو خاموش کردی !

بابا صاف شدم از دیشب تا الان هزار بار زدم هی رفتم تو تنظیمات ویندوز و فایروال خاموش کردم و لینک چک کردم فایل هارو چک کردم نتیجه نداشت ! الان توی 2-3 تا فروم دیدم ملت نوشتن توی 4.30 کار نمیکنه !

واقعاً نمیدونم مدال و اساسین 3 رو چجوری باید دانلود کنم ؟!؟ دیگه کم کم حالم از سونی بهم میخوره از این کارا !

حامد تو هم چک کن ببین برا تو هم Replace نمیشه ! مشکل فقط توی Replace ـه و بقیه موارد ( ساین شدن و لینک دادن ) درسته !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر