آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
قبل از هرچیز از جناب مهدی به خاطر تاپیک خوبش و جناب محسن به خاطر آموزش ویدئویی عالیش تشکر می کنم.
یه سوالی برام پیش اومده.آیا میشه دانلود رو pause کرد،ارتباط اینترنتی بین PC و PS3 رو قطع کرد و بعد از برقراری مجدد ارتباط اینترنتی دانلود رو resume کرد؟

من منظورت رو کامل متوجه نشدم.
اگه ps3 رو با ps3prox وصل کردی به کامپیوتر که دیگه فقط لینک رو میگیری و بعد با pc دانلود میکنی.
اگر هم نکردی که که هیچی!
اگه واضح تر شرایط رو بگی راحت تر میشه کمک کرد

دقیقا wep key رمز چیه؟ کمکم کنید لطفا

رمزیه که برای وصل شدن به مودم وایرلستوناستفاده میشه! فکر کنم منظورتون همین بود! تو تنظیمات network از منویهای ps3 هستش دیگه!

ghooli

کاربر سایت
Nov 14, 2011
49
نام
بهراد
رمزیه که برای وصل شدن به مودم وایرلستوناستفاده میشه! فکر کنم منظورتون همین بود! تو تنظیمات network از منویهای ps3 هستش دیگه!
من رمز رو ميزنم ولى نميزاره برم مرحلهى بعد
ولى وقتى ١٢٣٤٥ ميزنم ميره مرحله ى ولى در آخر faild ميشه
Firwall هم خاموش ميكنم ولى باز هم كار نميكنه

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
من رمز رو ميزنم ولى نميزاره برم مرحلهى بعد
ولى وقتى ١٢٣٤٥ ميزنم ميره مرحله ى ولى در آخر faild ميشه
Firwall هم خاموش ميكنم ولى باز هم كار نميكنه

دوست من شما اصلا بدون این برنامه میتونی به اینترنت وصل بشی ؟ منظورم تو ps3 هستش ها!
اگه میتونی همون تنظیمات رو بزار و فقط کافیه تو قسمتا ip بری و آی پی و پورتی که از برنامه ps3prox گرفتی رو وارد کنی. همین. کار سختی نیستش.
اگر بدون برنامه نمیتونی وصل بشی که اول این مشکلت رو حل کن و بعد اون کاری که تو خط بالا گفتم رو انجام بده.

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
سلام
میخواستم بدونم میشه با Media Go دانلود کنیم ؟یعنی دیگه از کنسول استفاده نکنیم و دانلودها را از Media Go بگیریم و سپس توسط IDM دانلود شود؟
یادم نبود که Media Go فقط مخصوص PSP هست ! آیا چنین قابلیتی هم برای ویتا هست؟

آخرین ویرایش:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
من وصل شدم:">
روش کار من اینجوریه:
------
لپ تاپ رو با کابل به مودم وصل کنید
بعد با wi-fi وصل کردم به ps3
روشش خیلی خوبه;)
------
با media go نمیشه بازی و دمو واسه ps3 دانلود کرد media go فقط بازی های و دمو واسه psp داره اگه اشتباه نکنم
-----
یه سوال:
تو این روش ps3 به wi-fi مودم من وصل میشه یا به wi-fi لپ تاپ؟بعد برد وای فای لپ تاپ هم همن قدر هست؟

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
من منظورت رو کامل متوجه نشدم.
اگه ps3 رو با ps3prox وصل کردی به کامپیوتر که دیگه فقط لینک رو میگیری و بعد با pc دانلود میکنی.
اگر هم نکردی که که هیچی!
اگه واضح تر شرایط رو بگی راحت تر میشه کمک کرد
منظورم اینه که مثلاً من می تونم الان 1 گیگ از6 گیگ یک بازی رو دانلود کنم بعد PS3 رو خاموش کنم و فرداییش از جاییکه دانلود pause شده ادامه بدم؟چون من یه بار که داشتم دانلود می کردم PS3 رو خاموش کردم و IDM ارور داد ولی امتحان نکردم که اگه دوباره PS3 رو به اینترنت وصل کنم میشه دانلود رو از همون جایی که متوقف شده ادامه داد یا نه.نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم؟

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
منظورم اینه که مثلاً من می تونم الان 1 گیگ از6 گیگ یک بازی رو دانلود کنم بعد PS3 رو خاموش کنم و فرداییش از جاییکه دانلود pause شده ادامه بدم؟چون من یه بار که داشتم دانلود می کردم PS3 رو خاموش کردم و IDM ارور داد ولی امتحان نکردم که اگه دوباره PS3 رو به اینترنت وصل کنم میشه دانلود رو از همون جایی که متوقف شده ادامه داد یا نه.نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم؟
اره میشه من همیشه شبا که دانلود رایگان این کارو میکنم.اگه تا صبح دانلود نشه فردا شب ادامش دانلود میکنم.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
سلام.من تازه یه ps3 Fat 80Gb دسته دو گرفتم که تو هاردش جهاد3 بود که از استور خریداری شده ! وقتی که میخوام از بخش آنلاینش استفاده کنم میگه باید به 1.03 اپدیت کنی که چیزی حدود 800-700 مگ هست.با دستگاه هم بخواد دانلود بشه که با سرعت زیبای اینترنت ایران و مخصوصا من خیلی طول میکشه.تو این تایپیک نوشته که باید Pause زد بعد از طریق برنامه ای که اینجا معرفی شده دانلود کنیم و دوباره انتقال بدیم.ولی مشکل اینجاست که موقع اپدیت گزینه ای برای اینکار نیست و فقط گزینه کنسل هست!

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بچه ها من دانلود کردم ولی وقتی تو PS3 میزنم ادامه ی دانلود دوباره خودش از نت میگیره
همه اون کارا رو هم انجام دادم:(

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,246
نام
محمد
بچه ها من دانلود کردم ولی وقتی تو PS3 میزنم ادامه ی دانلود دوباره خودش از نت میگیره
دوست عزیز یه جای کار رو درست انجام ندادین . دقت کن اولا که آنتی ویروس و فایروال و این چیزا رو Off کرده باشی . بعد هم تو تنظیمات نت تو PS3 عدد هارو واسه Proxy درست زده باشی . تو برنامه هم چند بار باید رو فایل کلیک کنی تا بزنه Update اگه اشتباه نکنم . یه بار دیگه Guide صفحه اول رو بخون متوجه میشی .
سلام.من تازه یه ps3 Fat 80Gb دسته دو گرفتم که تو هاردش جهاد3 بود که از استور خریداری شده ! وقتی که میخوام از بخش آنلاینش استفاده کنم میگه باید به 1.03 اپدیت کنی که چیزی حدود 800-700 مگ هست.با دستگاه هم بخواد دانلود بشه که با سرعت زیبای اینترنت ایران و مخصوصا من خیلی طول میکشه.تو این تایپیک نوشته که باید Pause زد بعد از طریق برنامه ای که اینجا معرفی شده دانلود کنیم و دوباره انتقال بدیم.ولی مشکل اینجاست که موقع اپدیت گزینه ای برای اینکار نیست و فقط گزینه کنسل هست!​

دوست عزیز درسته . واسه پچ دکمه Pause نداره . همون کنسل که کردین و فایل رو گرفتین با PC بعدا همه کار هاش رو که کردین و بازی رو اجرا کردین پچ رو از اول از داخل PC میگیره .

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
آره به راحتی میتونی بگیری و اصلا ربطی به PS3 نداره که.
ببین یه دقه منطقی بررسی کن!شما یه لینک داری و با IDM دانلود میکنی. همین. دیگه ربطی به PS3 نداره که! من خودم فعلا شبانه ندارم و لینک ها رو میگیرم و میدم کسی برام دانلود میکنه بعد میرم دم خونشون (نزدیکه) با فلش ازش میگیرم و میریزن تو هارد لپ تاپ و بعد ادامه داستان. به همین راحتی

سلام.من تازه یه ps3 Fat 80Gb دسته دو گرفتم که تو هاردش جهاد3 بود که از استور خریداری شده ! وقتی که میخوام از بخش آنلاینش استفاده کنم میگه باید به 1.03 اپدیت کنی که چیزی حدود 800-700 مگ هست.با دستگاه هم بخواد دانلود بشه که با سرعت زیبای اینترنت ایران و مخصوصا من خیلی طول میکشه.تو این تایپیک نوشته که باید Pause زد بعد از طریق برنامه ای که اینجا معرفی شده دانلود کنیم و دوباره انتقال بدیم.ولی مشکل اینجاست که موقع اپدیت گزینه ای برای اینکار نیست و فقط گزینه کنسل هست!

فکر کنم پست های اول رو خوب نخوندی دوست من. لازم نیست پاز بزنی. شما با اون برنامه ps3prox لینک پچ رو میگیری و بعدش میتونی کلا کنسل کنی و ps3 رو خاموش کنی و بعد با اون لینکی که گرفتی بری تو کامپیوترت و با دانلود منیجر یا هر چیز دیگه ای که خواستی دانلود کنی و بعد فایل رو از طریق ps3prox به همون صورتی که تو پست اول گفته شده وارد ps3 میکنی

احتمالا دو تا حالت داره.چون برای خود من هم بعد از این همه بار جابجا کردن فایل یکی از این دو تا حالت پید امیشه:
1- ps3 به اینترنت وصله اما نه از طریق برنامه PS3prox بلکه همینطوری به طور عادی وصله
2- فایروال و یا آنتی ویروست روشنه

این دو حالت احتمال 90 درصد برای شما هم همینه رخ داده
اما احتمالات دیگه ای هم هست که:
- ممکنه شما لینکتون رو از ps3 خودتون نگرفته باشید. مثلا ممکنه از یه سایتی برداشته باشین و یا از دوستتون گرفته باشید: در این صورت نگرانی وجود نداره و فایلتون کار میکنه(البته فکر کنم،چون خودم یه بار این اتفاق برام افتاد و فایلم کار کرد) فقط کافیه یه بار دیگه لینک درست رو از PS3 خودتون بگیرید.
- فعلا چیز دیگه ای یادم نماید!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,246
نام
محمد
اقا میشه با این کار فریمور دستگاه رو هم دانلود کرد؟؟؟؟؟؟
خواهشا یکی هرچه سریعتر جواب بده
مهندس فریمور رو که میشه از طریق سایت خود سونی دانلود کرد و با فلش زد به دستگاه . این کارارو نمیخواد دیگه .

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
بازیهای رایگانی تو PSN هست برا دانلود؟کسی می دونه؟؟؟؟
اگه هست میشه لطفا اسم چند تا بازی خوبو بگید؟؟؟منظورم بازی آرکید هستش
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر