آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
ممنون از بابت جواب
ولی من این کارها رو انجام دادم وقتی resume میزنم دستگاه شروع به دانلود میکنه و هیچ تغییری ایجاد نمیشه!ممنون میشم راهنمایی کنید
بخوام یه Review خلاصه و مفید از این عمل بهت بگم، اول از همه قبل از این که PS3Prox رو اجرا کنی، Firewall آنتی ویروس ـتو Disable کنی. حالا برنامه رو اجرا کن و مطئن باش که کابل لن وصل شد ـه، روی Get IP کلیک کن حالا باید اون IP رو ببینی، روش دابل کلیک کن و دکمه ی Start رو کلیک کن. حالا برو توی تنظیمات Network کنسول ـت و مثل ـه صفحه ی اول که مهدی زحمت ـه توضیحشو کشیده وصل شو و IP هم همونی رو بزن که توی برنامه انتخاب کردی. بعد از عملیات تست دوباره برگرد به برنامه و فایلی رو که دانلود کردی رو Replace کن. برای عملیات"جایگزینی" هم یه درایو دلخواه رو برای Save XML Files انتخاب کن و از بخش Description هم یه اسم دلخواه بنویس و فیلد دوم هم لینک ـه فایل دانلودی رو Copy کن و فیلد سوم هم روی Browser کلیک کن و فایل مورد نظر رو انتخاب کن حالا Add رو بزن. از لیست پایین روی فایلی برو که Add کردی و دوبار روش کلیک کن تا دکمه ی Update ظاهر بشه حالا روی Update کلیک کن و دیگه الان باید به طور کامل فایلت سریع دانلود بشه.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان ما اين كارهارو مو به مو انجام داديم اما موقع تست كردن توي پروسه OBTAIN كردن IP پيغام FAIL مي ده مشكل از كجاست همه چي رو هم درست وارد كردم فايروال هم خاموش بوده
مي خوام اپديت هاي KZ2 و U2 رو انجام بدم

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
فكر كنم به سوال بي جواب ديگه خوام پرسيد :(

دوستان از كجا مطمئن شم كه از طريق برنامه اپديت داره ارسال مي شه به PS3
اپديت هاي U2 رو دان كردم توي پراكس ي هم مي ذارم درست و اپديت رو هم مي زنم (كجا بايد دقيقا " اپديت رو زد ؟ ) اما به نظر نمي ياد كه داره مي فرسته انگار داره از همون نت استفاده مي كنه

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
من اپدیت های GT5 رو دانلود کردم اما وقتی دستگاه و کامپیوتر به هم وصلن و کامپیوتر هم داره میفرسته دستگاه خودش از نت دانلود میکنه مشکل کجاس؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
فكر كنم به سوال بي جواب ديگه خوام پرسيد :(

دوستان از كجا مطمئن شم كه از طريق برنامه اپديت داره ارسال مي شه به PS3
اپديت هاي U2 رو دان كردم توي پراكس ي هم مي ذارم درست و اپديت رو هم مي زنم (كجا بايد دقيقا " اپديت رو زد ؟ ) اما به نظر نمي ياد كه داره مي فرسته انگار داره از همون نت استفاده مي كنه

اگه با سرعت زیاد این کار رو انجام نمیده یعنی یه جای کارتون ایراد داره.

من اپدیت های GT5 رو دانلود کردم اما وقتی دستگاه و کامپیوتر به هم وصلن و کامپیوتر هم داره میفرسته دستگاه خودش از نت دانلود میکنه مشکل کجاس؟

مطمئنید همه ی کار ها رو درست انجام دادید ....؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
فكر كنم مشكل من و اون دوستمون يكيه
من كه كارها رو درست انجام دادم به احتال 99% فكر كنم فقط فوت كوزه گريش مونده

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
فكر كنم مشكل من و اون دوستمون يكيه
من كه كارها رو درست انجام دادم به احتال 99% فكر كنم فقط فوت كوزه گريش مونده

فایروالتون رو میبندین؟
بعد از اینکه بازی رو Add می کنید دوباره روی بازی کلیک می کنید و گزینه ی Update رو میزنید ؟
مطمئن هستید که دکمه ی Start رو روی صفحه ی اول برنامه زدید؟

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
من همه ي كار هارو درست انجام دادم و چند بار هم با اين روش اپديت نصب كردم ولي الان اينجوري شده فكر كنم اگه چند ساعت ديگه برم درست ميشه.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
فایروالتون رو میبندین؟
بعد از اینکه بازی رو Add می کنید دوباره روی بازی کلیک می کنید و گزینه ی Update رو میزنید ؟
مطمئن هستید که دکمه ی Start رو روی صفحه ی اول برنامه زدید؟

خدا رو شكر شما هستيد جواب بديد
TNX ;)

فايروال رو از طريق كنترل پنل خاموش كردم حتي اويرا انتي ويروس ام رو هم غير فعال مي كنم
بعد از ادد كردن لينك و محل ذخيره شده دوبار روي اپديت كليك مي كنم و اپديت رو مي زنم اما مشكل من همين جاست خود بازي بايد بياد از اين ها استفاده بكنه يا اين كه برنامه اين هارو براش مي فرسته يعني اتومات انجام مي شه يا يه كار ديگه اي بايد كرد ؟
Hپديت رو وRتي بازي مي خواد اون اپديت رو دان كنه بايد زد ؟
دكمه استارت رو همون اول كه مي خوام PS3 رو از طريق پراكس ي وصل كنم مي زنم يعني قبل از دانلود و همه چي مي زنم

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,950
نام
malek
کسی تونسته رو win7 باهاش کار کنه؟

وقتی بعد نصب شدن برنامه رو اجرا میکنم این اخطار رو میده

40462982865304518014.jpg

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خدا رو شكر شما هستيد جواب بديد
TNX ;)

فايروال رو از طريق كنترل پنل خاموش كردم حتي اويرا انتي ويروس ام رو هم غير فعال مي كنم
بعد از ادد كردن لينك و محل ذخيره شده دوبار روي اپديت كليك مي كنم و اپديت رو مي زنم اما مشكل من همين جاست خود بازي بايد بياد از اين ها استفاده بكنه يا اين كه برنامه اين هارو براش مي فرسته يعني اتومات انجام مي شه يا يه كار ديگه اي بايد كرد ؟
Hپديت رو وRتي بازي مي خواد اون اپديت رو دان كنه بايد زد ؟
دكمه استارت رو همون اول كه مي خوام PS3 رو از طريق پراكس ي وصل كنم مي زنم يعني قبل از دانلود و همه چي مي زنم

بذار من امشب یه نگاه میکنم بهت میگم چندتا راه دیگه رو!!!
کسی تونسته رو win7 باهاش کار کنه؟

وقتی بعد نصب شدن برنامه رو اجرا میکنم این اخطار رو میده

40462982865304518014.jpg

باید نسخه ی win7 رو بگیری...امشب میام جواب شما رو هم میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر