آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
دوستان این مشکل مارو هم حل کنید ثواب داره :d
من دانلود رو انجام دادم حالا میخوام فایل رو به ps3 انتقال بدم وقتی برنامه رو باز میکنم و استارت رو میزنم این گزینه طبیعتا تبدیل به stop میشه ولی تو همین حالت میمونه و تغییری نمیکنه. اگه استارت رو نزنم و همینطوری برم قسمت replace file اون گزینه ی add خاموشه.
چکار باید بکنم؟ 1800 مگ دانلود کردم

حل شد مشکل ...

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
دمتون گرم،عزا گرفته بودم که Gran Turismo 5 رو چجوری آپدیت کنم:d
که اونم داره یواش یواش آپدیت میشه به لطف شما،مرسی:x

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دمتون گرم،عزا گرفته بودم که Gran Turismo 5 رو چجوری آپدیت کنم:d
که اونم داره یواش یواش آپدیت میشه به لطف شما،مرسی:x

خوبی این برنامه تو این جور اپدیت ها معلوم میشه...
من خودم وقتی داشتم بازی NFS HP رو اپدیت می کردم 3 بار دقیقا یادمه تا 91 درصد و 93 درصد رفت بعد ارور داد خیلی اعصابم خورد شد...
اگه اون موقع این کار رو بلد بودم این همه علاف نمیشدم.
الان اپدیت 18 مگی هم با این انجام میدم!!!!:d;)

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
خوبی این برنامه تو این جور اپدیت ها معلوم میشه...
من خودم وقتی داشتم بازی NFS HP رو اپدیت می کردم 3 بار دقیقا یادمه تا 91 درصد و 93 درصد رفت بعد ارور داد خیلی اعصابم خورد شد...
اگه اون موقع این کار رو بلد بودم این همه علاف نمیشدم.
الان اپدیت 18 مگی هم با این انجام میدم!!!!:d;)

یه خوبیه دیگه ای هم داره اینکه روی سرورهای قوی ای آپدیت ها رو گذاشتن
با سرعت خوبی دانلود می کرد،بین 60 تا 80 کیلوبایت
واقعا ممنون از توضیحات همگی:x

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
یه سوال:
حالا که ما می خوایم آنلاین بشیم ارور میده،اون تنظیماتی که اول انجام دادیم رو بیاد چی کار کنیم که به این ارور برخورد نکنیم؟؟:-/

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
یه سوال:
حالا که ما می خوایم آنلاین بشیم ارور میده،اون تنظیماتی که اول انجام دادیم رو بیاد چی کار کنیم که به این ارور برخورد نکنیم؟؟:-/

بذار رو easy setting برو وصل شو بازیت رو انجام بده بعدش هر وقت خواستی از برنامه کمک استفاده کنی اون وقت تنظیمات رو درست کن!!!;)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من BG&EHD رو با هزار زور با این اینترنت حجمی دانلود کردم.فایلش یک و نیم گیگی بود.
الان که میزارم بره روی کنسول تا 1 گیگ و خورده ای میره و بعد یهو گیر می کنه و از اول شروع میشه
این به این معنی است که فایل بد دانلود شده؟ من قبلا هم این کار رو انجام داده بودم ولی اینجوری نشده بود

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من BG&EHD رو با هزار زور با این اینترنت حجمی دانلود کردم.فایلش یک و نیم گیگی بود.
الان که میزارم بره روی کنسول تا 1 گیگ و خورده ای میره و بعد یهو گیر می کنه و از اول شروع میشه
این به این معنی است که فایل بد دانلود شده؟ من قبلا هم این کار رو انجام داده بودم ولی اینجوری نشده بود
موقعی که داره دانلود میشه تو بازی نرفتی ؟!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
موقعی که داره دانلود میشه تو بازی نرفتی ؟!
منظورت PC هست؟ نه
من سیستم رو گذاشتم دانلود کنه و رفتم بیرون کار داشتم
الان که اومدم دیدم تموم شده
اومدم فایل رو دادم به برنامه و زدم ادامه دانلود که تا 1گیگ و 24 مگ میره و بعد یه گیر می کنه و از اول باز شروع می کنه

rasis20

کاربر سایت
Dec 25, 2010
26
نام
سعید
سلام
دوستان عزیز نمیدونم دارم سوالم رو جای درستش مطرح میکنم یا نه
بنده چند روز میشه ps3 گرفتم فروشنده چند تا بازی روش کپی کرد و با کاستوم فریمور هکش کرد
بنده دیشب موقعی که خواستم بازی رو شروع کنم call of duty گفت که اپدیت جدید برای بازی اومده منم زدم اپدیت شد الان که میخوام بازی رو اجرا کنم میگه باید کنسول رو 3.6 کنم تا بازی اجرا بشه منم کنسل میکنم و از بازی خارج میشه
سوالم اینه که میشه دوباره دانگریدش کنم تا بازی اجرا بشه ؟
با تشکر

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
منظورت PC هست؟ نه
من سیستم رو گذاشتم دانلود کنه و رفتم بیرون کار داشتم
الان که اومدم دیدم تموم شده
اومدم فایل رو دادم به برنامه و زدم ادامه دانلود که تا 1گیگ و 24 مگ میره و بعد یه گیر می کنه و از اول باز شروع می کنه
همینجوری هست ! اگه پاز کنی از اول شروع میشه ! :D

سلام
دوستان عزیز نمیدونم دارم سوالم رو جای درستش مطرح میکنم یا نه
بنده چند روز میشه ps3 گرفتم فروشنده چند تا بازی روش کپی کرد و با کاستوم فریمور هکش کرد
بنده دیشب موقعی که خواستم بازی رو شروع کنم call of duty گفت که اپدیت جدید برای بازی اومده منم زدم اپدیت شد الان که میخوام بازی رو اجرا کنم میگه باید کنسول رو 3.6 کنم تا بازی اجرا بشه منم کنسل میکنم و از بازی خارج میشه
سوالم اینه که میشه دوباره دانگریدش کنم تا بازی اجرا بشه ؟
با تشکر
اگه کنسولت رو آپدیت کردی با هک خداحافظی کن ! اگه نکردی که هیچ !
ولی اینجا جاش نبود !!!

PS3 Jailbreak

=============

کسی میتونه لینک دانلود آپدیت Mortal Kombat رو بهم بده !؟

آخرین ویرایش:

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
نیاز به قرار دادن چیزی نیست، فقط یه محلی رو برای سیو کردن اون فایل چند کیلو بایتی انتخاب کنین، مثلاً My Documents .
ممنون از بابت جواب
ولی من این کارها رو انجام دادم وقتی resume میزنم دستگاه شروع به دانلود میکنه و هیچ تغییری ایجاد نمیشه!ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر