آموزش تعویض هارد دیسک پلی استیشن 4

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان هارد خوب 1 ترا چی پیشنهاد می کنید؟
اگر امکانش هست یه مشخصات کامل بدید خیلی ممنون
از هارد اکسترنال میشه استفاده کرد؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
دوستان هارد خوب 1 ترا چی پیشنهاد می کنید؟
اگر امکانش هست یه مشخصات کامل بدید خیلی ممنون
از هارد اکسترنال میشه استفاده کرد؟
بله از سيگيت backup plus slim ميشه استفاده كرد
ببخشید دوستان من هر کار کردم اون قسمت شفاف کنسول رو نتونستم جدا کنم برای تعویض هارد . دقیقا همونطور که پست اول گفته دو تا گوشه رو فشار میدم ولی اصلا بیرون نمیاد . میشه کمک کنید چطور باید دربیارمش ؟ قلق خاصی داره ؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
قلق خاصى نداره فقط دستتونو بزارين روش و بكشينش عقب راحت باز ميشه

Sent from my H60-L04

• Like
Reactions: emperaturs

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
گرچه اینجا جاش نیست و فقط قصدت این بود میخاستی بگی تو XB1 میشه.
نه نمیشه رو هارد اکسترنال نصب کرد.
منظورت رو نفهمیدم
من خودم ps4 دارم
به xb1 چیکار دارم
می خواستم ببینم می تونم روی ps4 اکسترنال وصل کنم و بازی هام را روی ان نصب کنم یا نه

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
منظورت رو نفهمیدم
من خودم ps4 دارم
به xb1 چیکار دارم
می خواستم ببینم می تونم روی ps4 اکسترنال وصل کنم و بازی هام را روی ان نصب کنم یا نه
نه داداش نمیشه . من خودم سر این ظرفیت هارد اذیت شدم میخوام هاردشو عوض کنم ولی قسمت براق جدا نمیشه !
بله از سيگيت backup plus slim ميشه استفاده كرد

قلق خاصى نداره فقط دستتونو بزارين روش و بكشينش عقب راحت باز ميشه

Sent from my H60-L04
هر کار میکنم نمیشه . مثل عکس پست اول میکنم ولی باز نمیشه !

• Like
Reactions: naeim_n1

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
نه داداش نمیشه . من خودم سر این ظرفیت هارد اذیت شدم میخوام هاردشو عوض کنم ولی قسمت براق جدا نمیشه !

هر کار میکنم نمیشه . مثل عکس پست اول میکنم ولی باز نمیشه !

کار خاصی نمی خواد بکنی فقط کافیه قسمت براق رو کمی به سمت چپ فشار بدی تا جدا بشه. کشویی است فقط کافیه بکشیش.
من خودم یه هارد 2 ترا سامسونگ لپتاپی به جای هارد 500 گیگ فابریک نصب کردم. چون چند فیلم از یو.تیو.ب دیدم همه هارد 2 ترا سامسونگ می بستن.

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من قسط خرید هارد 2 ترا برای پلی دارم ولی گویا هارد 2.5 اینچی توی بازار کم شده دوستانی که تهران هستند میتونند ادرس یه مغازه معتبر و قابل اعتماد رو برای خرید بدن

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
من قسط خرید هارد 2 ترا برای پلی دارم ولی گویا هارد 2.5 اینچی توی بازار کم شده دوستانی که تهران هستند میتونند ادرس یه مغازه معتبر و قابل اعتماد رو برای خرید بدن
شما یه هارد اکسترنال Seagate Expansion Portable یا Seagate Backup Plus Slim تهیه کن هم ارزونتره هم همه جا پیدا میشه

• Like
Reactions: King-1

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
شما یه هارد اکسترنال Seagate Expansion Portable یا Seagate Backup Plus Slim تهیه کن هم ارزونتره هم همه جا پیدا میشه
فقط مطمعنید هارد داخلش در بیارم از نظر پورتی مشکلی با ps4 نخواهد داشت یعنی پورتاش بهم میخوره!!!

منظورتون این هارده دیگه:
Seagate Backup Plus Slim External Hard Drive - 2TB

Last edited by a moderator:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
  • Like
Reactions: King-1

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
دوستان حتما هادری که می خوای روش back up بگیری باید فرمت کنی(یه هارد 1 ترا دارم 300 گیگش پره)(با فرمت ntfs)(سری armor سیلیکونه که فکر کنم توش سامسونکه)؟
فرمتش باید fat 32 باشه یا ntfs?
Seagate Backup Plus Slim External Hard Drive - 2TB ایا هارد مناسیبی هست؟
گزینه ی بهتری پیشنهاد نمیدید؟

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
دوستان حتما هادری که می خوای روش back up بگیری باید فرمت کنی(یه هارد 1 ترا دارم 300 گیگش پره)(با فرمت ntfs)(سری armor سیلیکونه که فکر کنم توش سامسونکه)؟
فرمتش باید fat 32 باشه یا ntfs?
Seagate Backup Plus Slim External Hard Drive - 2TB ایا هارد مناسیبی هست؟
گزینه ی بهتری پیشنهاد نمیدید؟
متاسفانه بايد fat باشه
والا بقيه هاردا پورت ساتا ندارن خود usb وصله به هارد فقط اين هارد رو ديدم كه ميخوره بهش

• Like
Reactions: ahmadmdp

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
یه هارد اس اس دی 2.5 اینچی 1 ترابایتی خریدم ولی هنوز خود دستگاه ps4 رو نخریدم. سوالم اینه: دستگاهی که میخرم حتماً باید مدل یک ترا باشه تا این هارد رو ساپورت کنه یا فرقی نمیکنه چه ظرفیتی داشته باشه؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
یه هارد اس اس دی 2.5 اینچی 1 ترابایتی خریدم ولی هنوز خود دستگاه ps4 رو نخریدم. سوالم اینه: دستگاهی که میخرم حتماً باید مدل یک ترا باشه تا این هارد رو ساپورت کنه یا فرقی نمیکنه چه ظرفیتی داشته باشه؟
فرقی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر