آموزش برنامه PCSX2 (تنها شبیه ساز Ps2 برای PC)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

koosha

کاربر سایت
Jul 14, 2006
109
نام
کوشا
خیر

سلام دوست عزیز

خیر، تا حالا شبیه سازی نیومده که بتونیم بازیهای Ps2 رو به طور کامل اجرا کنیم. همونطور که میبینید در چند پست قبلی دوستان رو به صبر دعوت کردم تا زمانی که نسخه 0.9.4 بیاد.
البته اون هم قطعی نیست که به طور کامل بازیها رو اجرا کنه ولی مطمئناً از نسخه فعلی خیلی بهتر خواهد بود.

راستی 2 هفته پیش یهو هوس کردم یه مقدار دیگه با برنامه ور برم و نزدیک به 3 ساعت وقت گذاشتم و نهایتاً تونستم Mgs2 رو اجرا کنم اما :(
متاسفانه منوها به خوبی اجرا میشه ولی هنگام بازی هم کیفیت خیلی پایین هست هم اینکه خوب رندر نمیشه :((

همونطور که قبلا گفتم این برنامه هنوز کار داره و برنامه نویسان دارند روش کار میکنند و مشغول برطرف کردن عیبهای نرم افزار هستند. پس امیدوار باشید و عجله نکنید.

javad316

کاربر سایت
Jan 9, 2007
91
کوشا جان نمی دونم شما و چند نفر دیگه چرا این قدر اشتباه درباره pcsx2 قضاوت میکنین اینطوری که شما هم می گید نیست نمی دونم چرا می گی بازیهای ps2 رو به طور کامل اجرا نمی کنه در صورتی که اکثر بازیهای که جلوی آنها خط سبز هست (playable) به طور کامل وتا آخر بازی قابل اجرا هستن pcsx20.9.2 که هیچی حتی تو pcsx2 0.8 هم چند تا بازی به طور کامل اجرا میشد الان حتی تو نسخه pcsx2 0.9.4 بعضی بازیها رو به صورت netplay هم بازی میکنن وعلت تاخیر در آمدن pcsx2 0.9.4 باز گشت نسخه لینوکس و همین netplay که با عث شده حجم کار زیاد بشه ولی واقعا برنامه پیشرفت داشته وحتی بعضی از بازیها که به صورت noting (غیر قابل اجرا) تو pcsx2 0.9.2 بود توی pcsx2 0.9.4 کاملا اجرا شده واز حالت رنگ قرمز به رنگ سبز تبدیل شدن و این نتیجه تلاشهای refraction هستش
بچه های اینجا قبل از اینکه به فکر بازی کردن با pcsx2 باشن بهتره یه نگاه هم به لیست ساز گاری بازی ها هم بیندازند و لازم هم نیست تو سایت pcsx2 برن وقتی شما pcsx2 رو نصب کردید تو پوشه compat لیست سازگاری بازیهارو برای pcsx2 0.9.2 گذاشتن
ودر اخر اینکه بعضی ها می گن ffx دمو هاش اجرا نمی شه باید از منوی misc پچها رو غیر فعال کنن :cheesygri;)

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
ببینم یک سوال دارم
من دیدم روی یک ابر رایانه ویندوز xp نسب بوده آیا می شه برروی این نوع کامپیوتر ها
این نوع امولیتور ها را نصب کرد وبازی کرد
خوب سرعت پردازشش می دونی چقدر این ابررایانه
راستی این ابر رایانه ها چیزی به نام cpu ندارن
یک سوال دیگر
آیا این امولیتور ها روی
موبایل با پردازنده
و لب تاب
جواب می ده

mehdi.kr

کاربر سایت
May 5, 2008
26
ارور میده

:((یکی بگه چیکار کنم

eror%20of%20ps2.JPG
:confused:

Mehdi_Darinoos

کاربر سایت
Aug 23, 2008
36
Help

بچه ها سلام... من بازی God of War II رو اجرا می کنم و میره تو صفه ای که دو تا گزینه داره
browser و System configuration
حالا باید چه کنم؟؟؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
ببخشید کسی برنامه ی شبیه ساز ps2 رو برای pc داره که راحت بشه باهاش بازی اجرا کرد البته با راهنمای کامل و آسان
البته اینو بگم من اکثر شبیه ساز هارو دارم ولی طریقه ی استفادشو بلد نیستم :confused:
ممنون میشم اگه جواب بدید:laughing:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
ببخشید کسی برنامه ی شبیه ساز ps2 رو برای pc داره که راحت بشه باهاش بازی اجرا کرد البته با راهنمای کامل و آسان
البته اینو بگم من اکثر شبیه ساز هارو دارم ولی طریقه ی استفادشو بلد نیستم :confused:
ممنون میشم اگه جواب بدید:laughing:

مشکلتو در اینجا مطرح کن من در لینک پایینم اموزش pcsx2 رو گزاشتم ;)
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=12768&page=47

Misery.N

کاربر سایت
Jan 17, 2008
58
سلام.
هنوز برنامه ای نیومده که100% بشه metalgear 3 رو روی pc اجرا کرد ؟

reza prog

کاربر سایت
Apr 23, 2009
9
سلام به استادان عزیز..
من مدتهاست که نتونستم ps2 را در سیستمم اجرا کنم..
سیستم قوی هست:
cpu:6000 amd
گرافیک:1gig ddr 3
رم:3 گیگ
mb:m2ne asus

از امولاتور ورژن 2.0.9.6 استفاده میکنم...
تمام پیکر بندی ها را کامل انجام دادم..اما در هنگام اجرای بازی که ایمیج گرفتم با ارو زیر مواجه میشم...
This cpu does not support sse 4.01

اگه لطف کنید به صورت مبتدیانه یه توضیح کوچیک بدید ممنون میشم

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
اقايان چرا ادامه نميدهيد لطفا يكي بياد يه توضيح مختصري بده

armaninvisible

کاربر سایت
Sep 5, 2009
11
سلام من خواستم بازی crash of the titans
رو با این برنامه اجرا کنم ولی این ارور رو میده

pcsx2%20error.jpg

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
سلام من خواستم بازی crash of the titans
رو با این برنامه اجرا کنم ولی این ارور رو میده

pcsx2%20error.jpg

این که معلومه عزیز شما باید دایرکت 9 مارچ رو بریزی تا بری تو بازی شما بهتره توی همون تاپیک بگیو پیشنهاد میکنم این کرش رو بازی نکن و برو crash twinsanity که خیلی بهتر و قشنگتره بازی کن و بدون که برای اون کرش بازی مشکل گرافیکی داره و به راحتی نمیتونی بازی ش کنی رو پی سی من تونستم فریم بگیرم ولی باز یمشکل گرافیکی داره و ریاد هم قشنگ نیست برای ادامه
یه چیز دیگه اتفاقا من الان همون کرش که میگم twinsanity رو دارم رد میکنم ولی خوب بازم یه خبر بد تقریبا رسیدم آخرای بازی کهع توی دمو مثل همه لازی ها های دیگه گیر میکنه و جلو نمیره ینی همون آشو ئهمون کاسه
پس از فرهاد عزیز میخوام که توی همون تاپیک هم یه توضیح دقیق کامل بگه که چطور مرحله به مرحله بعد از کپی کردن پچ ها ها توی فولدر خودش ازشون استفاده کنیم که ببینیم میشه کار کرد یا نه من هنوز درست متوجه نشدم چی کار باید کرد دقیقا

armaninvisible

کاربر سایت
Sep 5, 2009
11
خیلی ممنون متشکرم

من بازی crash twinsanity از کجا دانلود کنم؟؟

از ای نکه جاواب دادید تشکر می کنم

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
بهتره از بازار بخری چون حجمشون خیلی زیاده ونمی ارزه دانلود کنی به سایت منم سر بزن خوبه میتونی از این طریق بازی هارو بگیری من بیشتر بازی های پلی 2 رو دارم که میتونید با اایمیج گرفتن اونا رو اجرا کنید روی پی سی با همین نرم افزار و...
http://reza-batista.persiangig.com/index.html

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر