آموزش ايجاد شبكه

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
با اجازه محمد جان عرض كنم كه استفاده از اون setup اجباري نيست و اون فقط يك حالت ويزارد براي سهولت كار داره. با تنظيم دستي هم ميشه دو سيستم رو بهم وصل كرد. در ضمن در ويندوز XP در حالت workgroup اگر دو كامپيوتر بخوان از منابع همديگه استفاده كنند (و اگر بخوان كه وقتي بهم وصل ميشن پسورد وارد نكنند) بايد هر دو سيستم با يك نام كاربري يكسان و همچنين پسورد يكسان ، به ويندوز Login كنند. در ضمن يك سري تنظيمات Group Policy هم هست كه اگر نام كاربري فاقد پسورد باشه بايد انجام بشه تا دو سيستم اجازه دسترسي به منابع رو به همديگه بدن.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,011
نام
خلیل
سلام طاهر جان ممنون به خاطر توضیحات

من بیصبرانه منتظر بخش بعدی شما در مورد شبکه هستم

پس زیاد ما رو توی کف نزار :cheesygri

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
نوشته شده توسط Taher:
با اجازه محمد جان عرض كنم كه استفاده از اون setup اجباري نيست و اون فقط يك حالت ويزارد براي سهولت كار داره. با تنظيم دستي هم ميشه دو سيستم رو بهم وصل كرد. در ضمن در ويندوز XP در حالت workgroup اگر دو كامپيوتر بخوان از منابع همديگه استفاده كنند (و اگر بخوان كه وقتي بهم وصل ميشن پسورد وارد نكنند) بايد هر دو سيستم با يك نام كاربري يكسان و همچنين پسورد يكسان ، به ويندوز Login كنند. در ضمن يك سري تنظيمات Group Policy هم هست كه اگر نام كاربري فاقد پسورد باشه بايد انجام بشه تا دو سيستم اجازه دسترسي به منابع رو به همديگه بدن.
سلام طاهر جانم
فرمایش شما 100% صحیح می باشد ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط gamestation:
این همه خودمونو کشتیم و این همه تایپ کردیم آخر این بهزاد نیومد بخونشون :cheesygri:cheesygri:cheesygri:mad::cheesygri:cheesygri:cheesygri
خب کار داره مگه نگفت مشغول دکور کافی نت هست
38.gif

+++
سلام.
خیلی خیلی استفاده کردم
39.gif
یعنی من حالیم نبود چیزی الان یه چیزایی دارم یاد میگرم.
41.gif

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868

یه توضیهی در موردش میداده خوب بود
خوب ، کتاب آموزش ایجاد شبکه های حانگی که توسط Les Freed نوشته و توسط مجله محبوب PC World منتشر شده
بدرد کسایی میخوره که دنبال ساخت شبکه هستن یا یادگیریش چون از این کتاب حرفه ای تر و جامع تر در این حد پیدا نمیشه

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
این فکر کنم درکش یه مقدار سخته . عزیز من ما فارسی رو هم بزور میخونیم بعد بیایم این مجلات رو که انگلیسین و

تازه همش از اصطلاحات استفاده شده رو بخونیم .

در ضمن من دانلودش کردم دستت درد نکنه اما زیاد متوجهش نشدم

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
این فکر کنم درکش یه مقدار سخته . عزیز من ما فارسی رو هم بزور میخونیم بعد بیایم این مجلات رو که انگلیسین و

تازه همش از اصطلاحات استفاده شده رو بخونیم .

در ضمن من دانلودش کردم دستت درد نکنه اما زیاد متوجهش نشدم
خواهش میکنم ولی خوب شما باید میدونستی که این کتاب نیاز به دونستن زبان داره
به هر حال هستن کسانی که از این کتاب استفاده کنن

hamed_pc

کاربر سایت
Jun 11, 2011
1
سلام

با تشکر از اینکه وقتتون رو اینجا گذاشتید و مطالب خیلی مفیدی رو ارائه دادید

میشه دوستان لطف کنند و یه آموزش جامع و کامل به همراه عکس (و البته ساده) رو در مورد شبکه کردن پی سی ها بزارن؟؟؟؟؟

بنده 7 تا پی سی دارم که می خوام برای گیم نت اونها رو شبکه کنم ولی هیچ چیز از شبکه کردن بلد نیستم

با تشکر مجدد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر