[آموزش] اندرويد روي PC

RED eYe

کاربر سایت
Sep 27, 2009
78
نام
soheil
اگر دوست دارید سیستم عامل اندروید رو روی PC خودتون تجربه کنید میتونید از این اموزش استفاده کنید:
شما با دانلود این نسخه از اندروید که لینکش رو در زیر خواهم گذاشت میتونید اندروید رو بدون نصب استفاده کنید. هنگامی که فایل ها رو دانلود کردید و توسط نرم افزاری مثله winrar استخراج کردید، یه فایل با پسوند iso دارید که برای استفاده از اون میتونید دو روش رو بکار بگیرید.

روش اول:
a-با نرم افزار های رایت سیدی آنرا بر روی یک سیدی رایت کنید (این سی دی bootable خواهد بود)
یا
b- اگر یک usb flash دارید با استفاده از نرم افزار unetbootin یک bootable usb بسازید (توصیه می کنم به جای استفاده از سی دی از این روش استفاده کنید)

دانلود unetbootin

بسته به اینکه از کدام دو روش a یا b استفاده می کنید وارد ستاپ دستگاه خود شده و بوت را بر روی سی دی یا usb قرار دهید

بعد از بوت شدن با تصویر زیر روبرو خواهید شد

image-F1AA_4D213D59.jpg

گزینه run android without installation رو انتخاب کنید بعد از انتخاب دستگاه شروع به بوت اندروید می کند و اگر خوش شانس باشید لوگوی اندروید را مانند عکس زیر خواهید دید.
image-1010_4D213E01.jpg

و سپس پلتفرم اندروید اجرا خواهد شد.

این احتمال وجود دارد که نتوانید از این روش اندروید را اجرا کنید در واقع بعد از run android without installation لوگوی اندروید را مشاهده نکنید و صفحه سیاه باقی بماند در واقع اندروید از لحاظ سخت افزاری قطعاتی از دستگاه را (احتمالا کارت گرافیک) نتوانسته شناسایی کند. اما نا امید نشید می تونید از روش دوم استفاده کنید.

روش دوم:

در این روش کار از داخل ویندوز انجام می پذیرد و شما مشکلی از لحاظ سخت افزاری نخواهید داشت

1-برنامه virtual box رو دانلود کنید.(لینک در پایان آموزش)

2- برنامه virtual box را اجرا کنید و نام android را برای کار خود انتخاب کنید و آدرس فایل android-x86-1.6-r2.iso را به برنامه بدهید و در پایان start را بزنید تا android اجرا شود.

روش دوم بسیار ساده تر و کارآمد تر از روش اول می باشد حتی شبکه به طور خودکار شناسائی می شود و دسترسی به مارکت و اینترنت نیز خواهید داشت.

اگر به مشکلی بر خوردید یا سوالی داشتید بگید من در خدمتم

لینک های دانلود فایل ها:

لینک دانلود سیتم عامل Android Live(فایل iso) در دو قسمت:
قسمت اول
قسمت دوم
لینک دانلود نرم افزار مورد نیاز برای روش دوم:
برنامه virtual box

morientez

کاربر سایت
Aug 27, 2010
30
مرسی RED eYe عزیز عالی بود
من با روش دوم موفق شدم اما چند تا سوال دارم:
1.میشه با همون روش اول یجوری سیستم رو بهش شناسوند؟
2.راهی برای نصب نرم افزار و مخصوصا بازی روش هست؟
اگه راهی هست لطفا کامل توضیح بده چون واقعا سطح اطلاعاتم پایینه:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر