آموزش استفاده از Gprs در کامپیوتر

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
ديدم حالا که ايرانسل استفاده از gprs رو پنجشنبه و جمعه ها مجانی کرده اين آموزش رو بزارم تا کسايی که ميخوان از gprs تو pc خودشون استفاده کنن
البته من تا بحال فقط با گوشی های سونی اريکسون امتحان کردم اگه کسی با گوشی ديگه اي امتحان کرد و کار کرد بياد اينجا بگه.

برای اينکار ابتدا يه کانکشن همانند ساختن کانکشن برای ديال آپ ميسازيم
فقط يادتون باشه موقع انتخاب مودم حتماً گوشی رو به عنوان مودم معرفی کنيد

جای user و pass رو خالی ميزاريم و در جايی که بايد شماره تلفن رو نوشت اين شماره رو مينويسيم: *99***1#

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
اینو یادت رفت بگی :

گوشی باید حتما در حالت Phone Mode باشه تا بعنوان Sony Ericsson USB Modem شناخته بشه.

من که دیشب تست کردم سرعتش تعریفی نداشت کلا از بیخ دانلود هم نمیکرد فایلی رو :)

حالا شاید چون دیروز مشکل داشته ایرانسل به اون دلیل بوده باشه . . .

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
اين تنظيماتی که وحيد گفت برای گوشی های uiq 3 بود .گوشی های مثل w800 ، k750 ديگه اون تنظيم رو ندارند.

يه زمان سرعته دانلود به 10 کيلوبايت هم ميرسيد

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام دوستان شرمنده شاید به این تاپیک ربطی نداشته باشه .این سیم کارت 10 تومنی ایرانسل که فکر کنم اسمش پیام رسان چجوریاس.مثل کارت تلفن میخری 10 تومن تموم میشه میندازیش دور؟کلا اگه بخوام فقط به نت وصل بشم تا چند ساعت میتونم به نت وصل شم تو جاده هم میشه کانکت شد؟:biggrin1:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
سلام دوستان شرمنده شاید به این تاپیک ربطی نداشته باشه .این سیم کارت 10 تومنی ایرانسل که فکر کنم اسمش پیام رسان چجوریاس.مثل کارت تلفن میخری 10 تومن تموم میشه میندازیش دور؟کلا اگه بخوام فقط به نت وصل بشم تا چند ساعت میتونم به نت وصل شم تو جاده هم میشه کانکت شد؟:biggrin1:

5000 تومان پول سيم کارته 5000 تومان هم اعتبار داره.و فکر ميکنم با همون شارژ معمولی ها شارژ ميشن.
استفاده از GPRS خيلی هزينه داره هر Kb 5 ریال میفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر