آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ما مجتمعمون وایرلس داره . چه کار کنم تا بشناسش ؟
خوب اگر این طوری که دقیقا مثل منی چون ماله من هم ساختمانونه و دکل سروار کردنه روی بشتمانمان و اول من با مودم ویرالیسل وصل میشدم ولی الان عوضش کرد و فقط کامپیوتر میتوانه وصل چرا چون که اونها امنیتش را غوض کردند من اول با pppo وصل میشدم و هر دو کنسول را ولی اونها عوضش کردن و کردنش vpn و من دیگه نمی توانم پلی 3 را وصل کنم به نت حالا شما ببین ایا pppo یا vpn است
صبانت هم پینگش پایین تره هم سرعتش بالاتر. نمی دونم چرا توی PS3 اینجوریه؟
شما مودتان را از حالت
دوستان مشکل اینه که اغلب مودم های وایرلس تو ستینگ قسمت WLAN نوع شبکه رو روی Mix تنظیم دارن و این باعث افت سرعت در این مورد میشه. چون PS3 میره و از شبکه B استفاده میکنه که پهنای باند خیلی کمتری نسبت به G داره.

راه حل:
در قسمت Wireless Setting مودم، نوع LAN رو به G-Only تغییر بدهید.
این گفته هم دوست گرامی smht_62 گفته و سرعتش را داخله پلی 3 زیاد کرده شما هم امتحان کن ببین درست میشه یا نه:biggrin1:

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
خوب همینه دیگه مودم شما قدیمی و بفروشش و یکی نو بخر و با اون امتحان کن ببین چه جوریه :biggrin1:

خسته نباشی:biggrin1: شوخی کردم. ممنون بابت راهنماییت. باید با یه مودم دیگه امتحان کنم ببینم چی میشه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خسته نباشی:biggrin1: شوخی کردم. ممنون بابت راهنماییت. باید با یه مودم دیگه امتحان کنم ببینم چی میشه
خواهش میکنم من فقط میخوام مشکلت حل بشه و بتوانی یک حاله اساسی بکنی با انلاین
جای من هم خالی کن:biggrin1:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
راه دیگری به غیر از پرسیدن از شرکت برای فهمیدنdns هست؟
فکر نمیکنم جز اینکه فقط یه لحظه یه زنگی بزن یا اگر بری اونجا خودش برات توی یه کاغذ مینویسه و مطمئن ترین راهش هم همین هست برو شرکت 2 دقیقه ای برات مینویسه اسون ترین راهش همین هست زود برو انحجام میده همش 8 تا عدد هست همین

smht_62

کاربر سایت
Aug 11, 2009
72
نام
حسن
دوستان مشکل اینه که اغلب مودم های وایرلس تو ستینگ قسمت WLAN نوع شبکه رو روی Mix تنظیم دارن و این باعث افت سرعت در این مورد میشه. چون PS3 میره و از شبکه B استفاده میکنه که پهنای باند خیلی کمتری نسبت به G داره.

راه حل:
در قسمت Wireless Setting مودم، نوع LAN رو به G-Only تغییر بدهید.
این گفته هم دوست گرامی smht_62 گفته و سرعتش را داخله پلی 3 زیاد کرده شما هم امتحان کن ببین درست میشه یا نه:biggrin1:

توجه:
من اون پست قبلی خودم رو رد میکنم. البته عرض کنم که به خاطر راهنمایی اشتباه یکی از فروم های خارجی بود.

راه حل قطعی:
تنظیمات Wireless رو به B-Only تغییر بدهید.
این رو از روی تجربه خودم عرض کردم. درسته که B پهنای باند کمتری داره ولی PS3 با B سازگارتره.
بازم به خاطر پست قبلی:((

نکته دیگه که تجربه کاملا شخصی هست:
موقعی که فایل های بالای 8MB را دانلود میکنید، اگه دسته رو خاموش کنید به شدت سرعت دانلود زیاد میشه.:eek:

روش خاموش کردن دسته:
دکمه PS رو نگه دارید سپس آخرین گزینه Turn Off Controller رو بزنید.:confused:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر