آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان من میتونم با مودم وایرلسی که به PC وصله ، همزمان با PS3 اشتراکش کنم؟ راحت وصل میشه ؟
تنظیمات میخواد یا اتومات بزنی میشناسه؟
اتومات میشناسه ولی واسه بازی کردن آنلاین وایرلس پینگتون رو میبره بالا.بهتره که از کابل لن استفاده کنید

shokre

عضو جدید
Dec 22, 2008
46
نام
عباس
وایرلس

سلام من 4.46 روگرو نصب کردم ولی زمانی که میخوام تنظیمات اینترنت رو تنظیم کنم گزینه انتخاب وایرلس دیگه نمیاد.فقط از طریق lan میشه.میخواستم ببینم مشکل از کجا میتونه باشه؟؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام من 4.46 روگرو نصب کردم ولی زمانی که میخوام تنظیمات اینترنت رو تنظیم کنم گزینه انتخاب وایرلس دیگه نمیاد.فقط از طریق lan میشه.میخواستم ببینم مشکل از کجا میتونه باشه؟؟
ربطی به فریمور دستگاه نداره باید تویه تنظیمات مودم نگاه کنید ببینید که آیا وایرلس فعال هست یا نه .بعد از اون میتونید وایرلس رو فعال کنی و تنظیماتش رو از تویه کنسول تنظیم کنید.ولی پیشنهادم اینه که با وایرلس پینگتون افزایش پیدا میکنه بهتر با همون کابل لن وصل بشید

shokre

عضو جدید
Dec 22, 2008
46
نام
عباس
ربطی به فریمور دستگاه نداره باید تویه تنظیمات مودم نگاه کنید ببینید که آیا وایرلس فعال هست یا نه .بعد از اون میتونید وایرلس رو فعال کنی و تنظیماتش رو از تویه کنسول تنظیم کنید.ولی پیشنهادم اینه که با وایرلس پینگتون افزایش پیدا میکنه بهتر با همون کابل لن وصل بشید

دوست عزیز قبلا بدون مودم هم گزینه وایرلس میومد ولی از وقتی که 4.46 روگرو نصب کردم دیگه گزینه انتخاب وایرلس نمیاد

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوست عزیز قبلا بدون مودم هم گزینه وایرلس میومد ولی از وقتی که 4.46 روگرو نصب کردم دیگه گزینه انتخاب وایرلس نمیاد
یعنی چی؟؟:-/یعنی وقتی شما میری در ستون سیتینگ قسمت نتورک سیتینگ بعد گزینه سوم رو میزنید بعد رویه کاستوم انتخاب میکنید گزینه وایرلس رو نمی بینید؟؟:-/

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

خوب دوست عزیز از تمامی مراحلی که میری عکس بگیر ببینم باید یه جای رو اشتباه میری بعدشم از طریق اروجینالش برو نرو توی مولتی من اوکی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
این هم تصویر که اخطار میده

http://

دوست من سریال پشت دستگاهتو بده من این شماره شو چک کنم
حدسم اینه یا اینکه وایرلیست خراب شده یا اصلا این دستگاهت وایرلیس نداره
حالا شما شمارشو بده پشت دستگاهت هستش