آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بله یه صورت wired چرا چون این کابل شما وصل کنی دیگه نویز و یا سینگالش کم نمیشه و هیشه صدردصد میمونه و خیلی کم پیش میاد که قطع بشه
ولی اون وایرلیس قطعی زیاد داره مگر اینکه سرعت 2 مگ باشه تا بتوانی با وایرلیس انجام بدی
من می خواستم تم بخرم از استور وقتی با وایرد وصل می شم چندین دقیقه طول می کشه یه pr view ازش ببینم . ولی وقتی با وایرلس وصل می شم خیلی سریع preview می بینم ! سرعت دانلودمم با ps3 رو تست کردم با وایرلس بیشتر بود . این چیزی که شما می گی رو من از یک نفر دیگه هم شنیده بودم . ولی سوال اینجاست که پس چرا وایرلس من بهتر جواب می ده ؟ ضمنا سرعت من 128 هست !!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من می خواستم تم بخرم از استور وقتی با وایرد وصل می شم چندین دقیقه طول می کشه یه pr view ازش ببینم . ولی وقتی با وایرلس وصل می شم خیلی سریع preview می بینم ! سرعت دانلودمم با ps3 رو تست کردم با وایرلس بیشتر بود . این چیزی که شما می گی رو من از یک نفر دیگه هم شنیده بودم . ولی سوال اینجاست که پس چرا وایرلس من بهتر جواب می ده ؟ ضمنا سرعت من 128 هست !!
کسی نظری نداره !؟ :D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من با 512 وایرلس استفاده میکنم

ببین همش باید امتحان کنی شما مثلا یه بازی رو امتحانی بزار برای انلاین بازی کن با وایرلیس امتحان کن ببین لگی چیزی نداره و گیر نمیکنه اگر دیدی نمیکنه بعد دوباره همون بازی رو با لن یعنی سیم امتحان کن ببین چه جوری جواب میده با اون لن بهتر برات جواب میده و یا با وایرلیس

ببین دوسته عزیز همش بستگی داره به پینگ اگر پینگت هر چی پایین تر باشه خیلی جواب میده و من الان پینگم که با پی سی میگیرم زیر 170 هست و پلی 3 هم نزدیک به 5 متر از مودم دوره و من از مجبوری گذاشتمشه اونجا و الان هم توانستم فقط کیل زون 2 و اویل5 رو انلاین بازی کنم هنوز بقیه بازی ها رو تست نکردم(البته الان چند روزی هست که اینگاری شبکه انلاین مشکل داره و من نمیتوانم درست بازی کنم هی قطع و وصل میشه حتی پلی 3 رو هم اوردم با لن وصل کردم و ولی نشد باز هم)
ببین حرف من اینه همش بستگی داره به اینترنتون که چه جوری باشه یه دفعه مبینی با لن خوب جواب میده و یه دفعه میبینی با وایرلیس

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,374
نام
بابک
دوستان من اماتورم.هیچی نمیدونم.وای فای من وصله به خط تلفن خونه.میخواستم بدونم چجوریمیشه به ps3 وصل کنم.ممنون میشم جواب بدید

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان من اماتورم.هیچی نمیدونم.وای فای من وصله به خط تلفن خونه.میخواستم بدونم چجوریمیشه به ps3 وصل کنم.ممنون میشم جواب بدید

یعنی چی wi Fi به خط تلفن خونه وصل هستش؟
شما ٌWi Fi از طریق مودم هایی با قایلیت بی سیم دریافت می کنید و با ابزار هایی با قایلیت پیشتیبانی ازش استفاده می کنید .
ps3 هم قابلیت بی سیمش wireless Lan هستش که می تونید اینترنت ازش بگیرید تا جایی من اطلاع دارم و در قسمت کانکشن می تونید انجامش بدید.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,374
نام
بابک
یعنی چی wi Fi به خط تلفن خونه وصل هستش؟
شما ٌWi Fi از طریق مودم هایی با قایلیت بی سیم دریافت می کنید و با ابزار هایی با قایلیت پیشتیبانی ازش استفاده می کنید .
ps3 هم قابلیت بی سیمش wireless Lan هستش که می تونید اینترنت ازش بگیرید تا جایی من اطلاع دارم و در قسمت کانکشن می تونید انجامش بدید.
گرفتم.فقط اگه دستگاخ کپی خور باشه میشه به اینترنت وصل شد؟دردسر نداره؟

---------- نوشته در 11:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:25 PM ارسال شده بود ----------

دوستان این Primary DNS از کجا بیارم؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
گرفتم.فقط اگه دستگاخ کپی خور باشه میشه به اینترنت وصل شد؟دردسر نداره؟

---------- نوشته در 11:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:25 PM ارسال شده بود ----------

دوستان این Primary DNS از کجا بیارم؟

اگر وصل کنی میتوانی برنامه های پلی 3 رو ابدیت کنی ولی اگر میخواهی بری به psn نمیتوانی چون بن میکنه و یا دستگاه قفل میشه که به نظر من اگر میخواهی اروجینال بازی کنی بهتر که اول از هک درش بیاری بعد بری ابدیتش کنی

bazipoosh

کاربر سایت
Oct 21, 2012
9
تــــــــــــــوجه تــــــــــــــــوجه : به من کـــــــــــمــــک کنید و 50,000 تومان دریـــــــافت کنید!!
دوستان من تهران زندگی میکنم. تقریبا دو سال تلاش کردم آنلاین بازی کنم اما مثل یه طلسم هرگز موفق نشدم.. لطفا اگه کسی هست که تهران زندگی میکنه لطف کنه یه روز خودش پاشه بیاد اینجا این لامصب بدمصب رو برام درست کنه.. من هر کاری میکنم کانکشن PS3 فیلد میشه.. جالب اینجاست که سایت باز میکنه یعنی ارتباطش با نت برقراره اما توی تست کانکشن میگه فیلد!!!!!!!!! فکر میکنم این مشکل مختص من هست و هیچ بنی بشری این مشکل رو توی کل جهان نداره...
بخاطر همین هر کسی که تهران هست و به این موضوع وارده یه روز زحمت بکشه بیاد اینجا این رو خودش برام درست کنه چون من دیگه واقعا خسته شدم اینقدر توی فروم های ایرانی و خارجی گشتم...
به جز خرج رفت و آمد، مبلغ 500000 ریال هم به کسی که بتونه این رو وصل کنه همونجا نقد پرداخت میکنم.. فکر نمیکنم بیشتر از چند دقیقه براتون کار داشته باشه و این مبلغ برای تنها چند دقیقه بد نیست.. ضمن اینکه یک عممممممممر دعا گوی شما میشم.. ممنون از دوستان...
در صورت تمایل با ایمیل alpha_mishak@yahoo.com تماس بگیرید..

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
تــــــــــــــوجه تــــــــــــــــوجه : به من کـــــــــــمــــک کنید و 50,000 تومان دریـــــــافت کنید!!
دوستان من تهران زندگی میکنم. تقریبا دو سال تلاش کردم آنلاین بازی کنم اما مثل یه طلسم هرگز موفق نشدم.. لطفا اگه کسی هست که تهران زندگی میکنه لطف کنه یه روز خودش پاشه بیاد اینجا این لامصب بدمصب رو برام درست کنه.. من هر کاری میکنم کانکشن PS3 فیلد میشه.. جالب اینجاست که سایت باز میکنه یعنی ارتباطش با نت برقراره اما توی تست کانکشن میگه فیلد!!!!!!!!! فکر میکنم این مشکل مختص من هست و هیچ بنی بشری این مشکل رو توی کل جهان نداره...
بخاطر همین هر کسی که تهران هست و به این موضوع وارده یه روز زحمت بکشه بیاد اینجا این رو خودش برام درست کنه چون من دیگه واقعا خسته شدم اینقدر توی فروم های ایرانی و خارجی گشتم...
به جز خرج رفت و آمد، مبلغ 500000 ریال هم به کسی که بتونه این رو وصل کنه همونجا نقد پرداخت میکنم.. فکر نمیکنم بیشتر از چند دقیقه براتون کار داشته باشه و این مبلغ برای تنها چند دقیقه بد نیست.. ضمن اینکه یک عممممممممر دعا گوی شما میشم.. ممنون از دوستان...
در صورت تمایل با ایمیل alpha_mishak@yahoo.com تماس بگیرید..
درود!
چه راه هایی رو امتحان کردید که نشده؟
تعویض isp داشتید؟ این قسمت که می گید صفحات وب باز می کنه اما psn تایم اوت هستش ارتباط خاصی باهم نداره! من حتی مواردی دیدم با پینگ تمام تایم اوت می شه صفحه وب باز کرد حالا بحثش زیاده!
ولی باید ببینید چیکار کردید و جواب نداده؟
تست کانکشن psn برای ip مواردی زیادی شامل می شه مثل 1) مودم شما: اگر مودم شما با توجه به یک isp خاص تنظیم شده باشه و خود اون مودم سیستم MAC ADDRESS متغییر داشته باشه یعنی وقتی به هر ابزاری وصل می شه MAC تغییر می کنه و اون isp بر اساس مک آدرس ها قرار باشه شناسایی بشه عمرا نمی شه وصل شد به دو دستگاه مختلف (مثلا پی سی و پی اس تری) شما اولین بار رفته باشی pc دیگه با هیچ ps3 نمی شه با اون مودم و isp تنظیم شدش کانکت شد( تماس می گیری مشکل می گی اگر این باشه. isp مخابرات بسته به منطقه روی این مورد حساس)
2 ممکن از پینگ تایم شما باشه پس پینگ تایم چک بشه حتما.
سوم هم مودم های auto connect قابلیت اینو ندارن بهشون داخل ps3 آی پی های خودتون بدید اگر بدید شناسایی نمی شه عمرا. باید روی auto باشه سیستم ip .
خیلی موارد هستش خودتون سایت ها گوناگون دیدید مطلع هستید مثل خاموش کردن دیوار آتش(!)- بررسی NAT اگر NAT شما بسته باشه کلا یعنی IP قابل شناسایی نیست و می زنه فیلد .
با وایرلس هم حتما تست کردید دیگه؟
سیستم PSN خیلی حساس هست برای کانکت شدن کوچکترین مورد روش اثر داره باید تنظیمات ، ISP و وضعیتش ، مودم ، سیستم MAC مودم و PC و PS3 ( در صورت مشترک بودن مودم) به راحتی می تونید تست کنید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر