آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
من تازگی ها میزنم اینترنت کانکشنم تست بشه سرعت دانلود و اپلودم رو نمیاره و پایین صفحه مینویسه:
The router in use may not support IP fragments ,and the communication features of some games may be restricted.For details,contact the router manufacturerخواهش میکنم بگید مشکل از چیه؟

iman_a13

کاربر سایت
Aug 1, 2012
3
تو رو خدا کمک کنید من همه این کارها را میکنم وقتی میرم تو بازی pes 2012 قسمت آنلاین مشکلی نداره و میره جلو وقتی می خوام بازی کنم و به محض اینکه میرم تو فسمت کامنتی در جا یه پیغام سیاه میاد اینظوریپ

index.php

freddy krueger

کاربر سایت
Oct 13, 2011
101
نام
امید
تو رو خدا کمک کنید من همه این کارها را میکنم وقتی میرم تو بازی pes 2012 قسمت آنلاین مشکلی نداره و میره جلو وقتی می خوام بازی کنم و به محض اینکه میرم تو فسمت کامنتی در جا یه پیغام سیاه میاد اینظوریپ
اگه داری همزمان از چند دستگاه به یه connection وصل میشی DC شو با ps3 وصل شو فقط
با کابل LAN وصل کن بعد connection رو دوباره automatic بساز وصل شو ببین مشکل حل میشه یا نه

index.php

اگه داری همزمان از چند دستگاه به یه connection وصل میشی DC شو و فقط با ps3 وصل شو
با کابل LAN وصل کن بعد connection رو دوباره automatic بساز وصل شو ببین مشکل حل میشه یا نه

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
دوستان من نمیدونم این primary dns رو چجوری باید دریافت کنم الانم نمیتونم وصل بشم
شما زنگ بزن ISP بعد بهت میگه اگه اررورت DNS هست واین primary dns رو درست میزنی باید WPA رو درست بزنی واسه منم همین مشکلو داشت که DNS رو درست میزدم ولی اررور میداد شما WPA رو درست بزن بقیش حله اگرم نمیتونی گیرش بیاری بگو واست توضیح بدم ;)

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
WPA که اتوماتیک نداره باید بزنه اگرم نداره که گزینه ی اولو کلیک کنه این WPA اصله کاره خیلیا نمیدونن و None میزنن ولی باید وارد کنن البته اینی که من میگم Wireless هست.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
سلام
دوستان یه سوالی میکنم اگه میتونید کمک کنید خواهشا . ممنون .
آقا رفیق ما یه چند هفته پیش Isp رو عوض میکنه میره مخابرات میگیره ولی اینترنتش رو نمیتونسته وصل کنه ( اصلا وارد نیست ) ... امروز من رفتم خونشون با 1000 بد بختی و این چیزا با 100 بار Bridging کردن و ست کردن ... آخر مودم رو ریست کردم و مشخصات Isp رو بهش دادم ( کانفیگ کردم به اصطلاح ) ... مودمش هم وایرلسه . رو مودم ست کردم Id pass رو ... الان pc که وصل میشه به نت مشکلی نداره ولی PS3 آیپی و Internet Connection رو Succes میکنه ولی PSn رو Fail میده . با Wired هم تست کردم رو ps3 بازم فرقی نداره . این Upnp رو Unavailbe میده ولی Nat type 2 میده .
این مودم همون مودمیه که با isp قبلی باهاش بازی میکرده و وصل میشده .... من تو تنظیمات مودم هم Firewall رو Off کردم . Nat هم Enable ـه . اون Upnp هم تو روتر Enable ـه ...
دیگه نمیدونم چیکار کنم درست بشه . این رفیق ما داره دق میکنه . اگه کسی میدونه من رو راهنمایی کنه برم واسش درست کنم .
مرسی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ببین دوسته عزیز کاری با ارورش نداشته باش منم وقتی این طوری میشه میرم ساین ایت میکنم و وارد میشه شما یه امتحانی کن و ساین ایت کن ببین میره یا نه برای من که میرفت
و اگر دیدی نشد یکبار هم روی Auto امتحان کن ببین جواب میده یا نه؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام من روترمو عوض کردم بعد از اون موقعی که روتر جدید گرفتم اصن خوب نمیتونم وصل شم به PSN وصل که میشم تو بازی که میرم از PSN ساین اوت میشه میخواستم بدونم Channelـه روتر تاثیر داره ؟! تنظیماتو باید چجوری تنظیم کنم!؟ بعضی موقع ها تایم اوت میشه بعضی موقع ها هم ارور میده ! لطفا کنم کنید دارم دیوونه میشم !:|

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
برای وصل شدن به شبکه گزینه اتوماتیکی چیزی وجود نداره که اینقدر دنگ و فنگ نخواد ؟ هر دفعه که بخوایم وصل بشیم باید این کارارو انجام بدیم یا فقط یک بار !؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
برای وصل شدن به شبکه گزینه اتوماتیکی چیزی وجود نداره که اینقدر دنگ و فنگ نخواد ؟ هر دفعه که بخوایم وصل بشیم باید این کارارو انجام بدیم یا فقط یک بار !؟

دفعات دیگه خودش وصل میشه لازم نیست دوباره بزنید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر