آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

CoLoNeL_BaBoO

کاربر سایت
May 7, 2012
30
[h=2]بررسی و رفع ERROR:8002AD36 در PSN[/h]
سلام دوستان ,آقا یکی کمک کنه این ارور 8002AD36 اشکمو دراورده , به psn که وصل میشم بعد از 5 دقیقه Sign out میشم , DNS رو هم 100 جور عوض کردم نشد که نشد:(( خواهشآ اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه , تو FIFA12 یه دونه باخت نداشتم اما بعد از این ERROR 8002AD36 باختام شده 17 تا, همش Sign out میشه , نتم پارس آنلاین 512

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
سلام به همگی
دوستان من یک مشکلی دارم برای وصل شدن به psn
من حتی می تونم تو قسمت browser برم و سایت هارو بالا بیارم اما وقتی می خوام به psn وصل شم این پیغام رو میده:
connection to network timed out
سرعت و پینگ اینترنت من تو امضام هست و فکر نکنم مشکل از این باشه
در ضمن من برای کانکت شدن مجبورم از پرو-کسی استفاده کنم و برای قند شکن هم استفاده نمی کنم چون اینترنتم رو از دانشگاه گرفتم باید از پرو-کسی استفاده کنم
لطقاً کمکم کنید که چه تنظیماتیو باید عوض کنم؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام دوستان.من یه مشکلی داشتم.وقتی که میخوای وارد PSN بشی میگه ایدی و پسوردتو بزن دیگه.وقتی که میزنم و میخوام Sign in همچین اروری میده:

The sign-in ID (e-mail adress) or password is incorrect.

باید الان چیکار کنم!!:-/

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
بررسی و رفع ERROR:8002AD36 در PSN
سلام دوستان ,آقا یکی کمک کنه این ارور 8002AD36 اشکمو دراورده , به psn که وصل میشم بعد از 5 دقیقه Sign out میشم , DNS رو هم 100 جور عوض کردم نشد که نشد:(( خواهشآ اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه , تو FIFA12 یه دونه باخت نداشتم اما بعد از این ERROR 8002AD36 باختام شده 17 تا, همش Sign out میشه , نتم پارس آنلاین 512
این ارور که حسابی هم جنجال بر انگیز هست بیشترین علتش می تونه از سوی ISPشما ،محدودیت هاش و مشکلات از این قبیل باشه .اولین قدمش تست کردن با یک ISP دیگه هست .

---------- نوشته در 01:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:35 AM ارسال شده بود ----------

سلام به همگی
دوستان من یک مشکلی دارم برای وصل شدن به psn
من حتی می تونم تو قسمت browser برم و سایت هارو بالا بیارم اما وقتی می خوام به psn وصل شم این پیغام رو میده:
connection to network timed out
سرعت و پینگ اینترنت من تو امضام هست و فکر نکنم مشکل از این باشه
در ضمن من برای کانکت شدن مجبورم از پرو-کسی استفاده کنم و برای قند شکن هم استفاده نمی کنم چون اینترنتم رو از دانشگاه گرفتم باید از پرو-کسی استفاده کنم
لطقاً کمکم کنید که چه تنظیماتیو باید عوض کنم؟
اول در قسمت بررسی وضعیت کانکشن در خود PS3 شرایط کانکشن ها وNAT و IP و بررسی کنید (NAT خیلی مهم)
اتصال به PSN هم کلا شرایط خاص خودشو داره و با brows کردن و مواردی از این قبیل متفاوت هست .سرعت و پینگ در اتصال اولیه تاثیرات کمی داره اماTIME OUT هایی که در پینگ کردن با شبکه رخ می ده خیلی موثر هست پس پینگ تایم خودتون و پایدار بودنشم چک کنید.
پی اس ان هم که کاملا در شرایط خوبی به سر می بره و مشکلات ناحیه نداره پس از این بابت خیالتون راحت .
و اینکه پرو_کسی شما در تنظیمات PSN هم فعال هست یا خیر ( با کدی که برای فعال سازی می خواد) و یا اینکه نت شما از اصل شبکه پرو_کسی داره ؟

---------- نوشته در 01:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:42 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان.من یه مشکلی داشتم.وقتی که میخوای وارد PSN بشی میگه ایدی و پسوردتو بزن دیگه.وقتی که میزنم و میخوام Sign in همچین اروری میده:

The sign-in ID (e-mail adress) or password is incorrect.

باید الان چیکار کنم!!:-/
مشخصه دیگه .پسورد یا آدرس ایمیل یا جی میل یا ... رو اشتباه وارد می کنید اگر صحیحشو یادتون می یاد که هیچ در غیر این صورت اگر در زمینه پسورد باشه می شه تغییرش داد.باید مطمعن بشید کدوم اشتباه می زنید ابتدا .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
یه سوال ابتدایی :
برای بدست آوردن MUT مناسب من در تنظیمات مودم که نگاه می کنم 1480 هست منتهی وقتی ping -f -l 1480 playstionnetwork.com
رو در cmd وارد می کنم هیچ پینگی نمیده بهم ! در عوض (1300~1350) رو وارد می کنم بهترین پینگ رو بهم میده . کدوم عدد رو در تنظیمات Network Conn. کنسول وارد کنم ؟
ممنون ...

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
یه سوال ابتدایی :
برای بدست آوردن MUT مناسب من در تنظیمات مودم که نگاه می کنم 1480 هست منتهی وقتی ping -f -l 1480 playstionnetwork.com
رو در cmd وارد می کنم هیچ پینگی نمیده بهم ! در عوض (1300~1350) رو وارد می کنم بهترین پینگ رو بهم میده . کدوم عدد رو در تنظیمات Network Conn. کنسول وارد کنم ؟
ممنون ...
MTU یا MAXIMUM TRANSMISSION UNITE بسته به نوع ISP شما باید تنظیم بشه این در ابتدا باید رعایت بشه .به طور مثال شما در ADSL ها به خصوص پهنای باند های کم عملا باید MTU بین 68 تا 100 تنظیم کنید ( دامنه MTU اکثر موارد از 68 تا 1500 ) وگرنه در MTU های بالا پینگ ها عجیب در اکثر موارد برای ADSL دریافت می کنید .نکته بعدی هم بیشتر شرکت های ADSL خودشون به صورت پایه ای MTU تنظیم می کنند و محدودش می کنند تا بتونن پهنای باند ها به اشتراک چندین نفر بزارن!!!! پس اول اینترنت شما و پهنای باندش باید مشخص باشه .
دقیق یادم نیست ولی فکر کنم با دونستن مشخصات شبکه خودتون از طریق ویرایش ریجستری ویندوز می شه MTU مناسب تنظیم کرد و در کنسول هم وارد کرد
نت های ماهواره ای و یا غیره با پهنای باند های بالا همون 1480 براشون خیلی عالی و اکثرا جواب می ده و یا اون دو موردی گفتید .

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
دوستان من این mtu رو هر چی میگردم پیدا نمیکنم تو مودمم . تو قسمت wan هم میرم ولی پیداش نمیکنم .مودم من d-link هست از اینایی که 4تا lan داره :d دوستان یه محبتی کنند راهنمایی کنند تو کدوم قسمت دنبالش بگردم ؟

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
دوستان من این mtu رو هر چی میگردم پیدا نمیکنم تو مودمم . تو قسمت wan هم میرم ولی پیداش نمیکنم .مودم من d-link هست از اینایی که 4تا lan داره :d دوستان یه محبتی کنند راهنمایی کنند تو کدوم قسمت دنبالش بگردم ؟

دوستانی که در این ضمینه اطلاعات دارن بیان یه کمکی کنن :d ویه چیز دیگه وقتی که این مقدار mtu رو پیدا کردم تو مودم مپلا اگر 1340 بود باید تو ps3 هم همین مقدار رو بدم وتمام دیگه ؟؟؟

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام بر دوستان گل.اقا من یه مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم کمک کنید:
الان نزدیک به 5 روز میشه که بنده نمیتونم دیگه به psn وصل بشم ارور you have been signed out of playstation network میده و توی قسمت تست هم که میرم اینترنت کانکشن رو faild میزنه من تا 5 روز پیش راحت وصل میشدم الان این مشکل برام پیش اومده .شرکت اینترنت هم صبانت هست دوستمم توی شهر ما صبانت داره به اون هم زنگ زدم برای اون هم همچین مشکلی پیش اومده و مثل من نمیتونه وصل بشه و ارور بالا رو میده
خواستم راهنمایی کنید چون من راحت با pc کانکت میشم و تا 5 روز پیش هم راحت عادی وصل میشد و مشکلی نبود الان همچین مشکلی هم برای من و هم برای دوستم پیش اومده تنظیمات هم درست درست هست ولی نمیدونم اشکال کار از کجاست

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستانی که در این ضمینه اطلاعات دارن بیان یه کمکی کنن :d ویه چیز دیگه وقتی که این مقدار mtu رو پیدا کردم تو مودم مپلا اگر 1340 بود باید تو ps3 هم همین مقدار رو بدم وتمام دیگه ؟؟؟
mtu باید با توجه به مشخصات isp وارد باشه .isp های ADSL خودشون از پایه محدودیت MTU می زارن کلا MTU باید بین 68 تا 1500 باشه خیلی از ADSL ها بین 68 تا 100 می زارن کیفیتشون میره بالاتر به خاطر پهنای باند کمشون .هر چی پهنای باند بیشتر باشه باید MTU مقدارش افزایش پیدا کنه تا از حداکثر پهنای باند استفاده بشه .
ADSL بیشتر در همون حدود 68 تا 100 می زارن .
نت های ماهواره ای هم بین 1300 تا 1500 می زارن .بقیه موارد اطلاعی ندارم
و اینکه از جایی شنیدم باید برای تعیین دقیقش از طریق ریجستری ویندوز عمل کنید .
مقدار MTU کنسول همونی بزنید که بیشترین کارایی بهتون می ده و در PC استفاده می کنید .

---------- نوشته در 10:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:34 PM ارسال شده بود ----------

سلام بر دوستان گل.اقا من یه مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم کمک کنید:
الان نزدیک به 5 روز میشه که بنده نمیتونم دیگه به psn وصل بشم ارور you have been signed out of playstation network میده و توی قسمت تست هم که میرم اینترنت کانکشن رو faild میزنه من تا 5 روز پیش راحت وصل میشدم الان این مشکل برام پیش اومده .شرکت اینترنت هم صبانت هست دوستمم توی شهر ما صبانت داره به اون هم زنگ زدم برای اون هم همچین مشکلی پیش اومده و مثل من نمیتونه وصل بشه و ارور بالا رو میده
خواستم راهنمایی کنید چون من راحت با pc کانکت میشم و تا 5 روز پیش هم راحت عادی وصل میشد و مشکلی نبود الان همچین مشکلی هم برای من و هم برای دوستم پیش اومده تنظیمات هم درست درست هست ولی نمیدونم اشکال کار از کجاست
ISP ها دچار مشکل شده و بدون شک و تردید از ISP هست .PSN در صحت و سلامت به سر می بره .
پینگتون با چند تا سرور خوب چک کنید ببیند TIME OUT داره یا نه(این خیلی مهم).

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
mtu باید با توجه به مشخصات isp وارد باشه .isp های ADSL خودشون از پایه محدودیت MTU می زارن کلا MTU باید بین 68 تا 1500 باشه خیلی از ADSL ها بین 68 تا 100 می زارن کیفیتشون میره بالاتر به خاطر پهنای باند کمشون .هر چی پهنای باند بیشتر باشه باید MTU مقدارش افزایش پیدا کنه تا از حداکثر پهنای باند استفاده بشه .
ADSL بیشتر در همون حدود 68 تا 100 می زارن .
نت های ماهواره ای هم بین 1300 تا 1500 می زارن .بقیه موارد اطلاعی ندارم
و اینکه از جایی شنیدم باید برای تعیین دقیقش از طریق ریجستری ویندوز عمل کنید .
مقدار MTU کنسول همونی بزنید که بیشترین کارایی بهتون می ده و در PC استفاده می کنید .

دوست عزیز با این همه توضیحاتی که دادی بازم نفهمیدم باید از کجا پیداش کنم ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر