آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
آقا یه سوال شما هر کاری گفتید انجام دادم ولی تو بخش تست میگه dns آپی رو تایید می کنه ولی میگه dns اشتباهه

شرح ارور

DNS ERROR 80710102

---------- نوشته در 09:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:40 PM ارسال شده بود ----------

و یه سوال دیگه این وسط Dns چی رو از من می خواد میشه یکی فروا کمکم کنه ... DNS آی سی پی ؟ یا کنسول ؟ یا کنترل پنل مودم ..

---------- نوشته در 10:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:08 PM ارسال شده بود ----------

نمی دونم احساس می کنم Psn قطعه چون اصلا سایت میری Join Now رو میزنی چی میگه اصلا کلا یکی کمکم کنه خیلی حیاتیه !! plzzzzzzzzzzzzzz

---------- نوشته در 10:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:18 PM ارسال شده بود ----------

هر روش دیگه ایی هم بود امتحان کردم ولی تو IP نشد ولی این فقط تونست IP رو تایید کنه و بره سراغ بخش های دیگه

مودمم خودکاره !

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
اگه مودمت همینطور که میگی بدون کانکشن وصل می شه به نــت، دیگه چرا Custom می خوای کنسول رو وصل کنی؟
از طریق Easy کنسول رو به نت وصل کن، Pr.oxy هم Not Use باشه.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
اگه مودمت همینطور که میگی بدون کانکشن وصل می شه به نــت، دیگه چرا Custom می خوای کنسول رو وصل کنی؟
از طریق Easy کنسول رو به نت وصل کن، Pr.oxy هم Not Use باشه.

داداش Easy رو زدم ولی می گه

THE ATTEMPT TO OBTAION AN IP ADDRESS TIMED OUT

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
آقا هر کاری کردم نشد ارورش دقیقا این است

An Error Occurred During Communication With Server . This Is A DNS Error - 80710102

DNS اصلیم رو هم زدم اونی که شرکت داده

DNS دومیم هم 2 تاش رو تست کردم 4.2.2.4 | 8.8.8.8

آقای امین من خاموش روشن کنم مودمم رو باید چی بشه ؟؟

MTU به صورت اتوماتیکه چون توی کنسول موددم 0 زده بود یا دیفالت ... ! ( میشه مشکل از اون باشه ؟ )

Herkules

کاربر سایت
Jan 21, 2011
36
نام
امیر
آقا کسی نیست کمک کنه خیلی خیلی نیاز مندیم به کمک !!
عزیز شما باید به اونجایی که سرویس گرفتی زنگ بزنی و بگی که MAC Address یا خطت رو یبار ریست کنن تا درست بشه.
برای بعضی ها این مشکل پیش میاد که از MAC Address و Host Name داخل مودم هست که حالا شما حواست باشه گفتی برات ریست کردن اول یبار با ps3 وصل شو و مطمئن شو که درست شده!
بعدش دیگه خواستی با pc کانکت شی حتما با usb کانکت شی و با ps3 هم که LAN , تا دوباره این مشکل واست به وجود نیاد.:)

• Like
Reactions: LazaR AngeloV

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دوست عزیز شما به قسمت mTU کنسول پلی3 برید و روی 1400 تنظیم کنید/
نتیجه رو اعلام کنید

داداشم نشد خیلی ممنون در هر صورت عزیزی ...

دارم روش MAC ADDRESS رو امتحان می کنم !

---------- نوشته در 07:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:15 PM ارسال شده بود ----------

عزیز شما باید به اونجایی که سرویس گرفتی زنگ بزنی و بگی که MAC Address یا خطت رو یبار ریست کنن تا درست بشه.
برای بعضی ها این مشکل پیش میاد که از MAC Address و Host Name داخل مودم هست که حالا شما حواست باشه گفتی برات ریست کردن اول یبار با ps3 وصل شو و مطمئن شو که درست شده!
بعدش دیگه خواستی با pc کانکت شی حتما با usb کانکت شی و با ps3 هم که LAN , تا دوباره این مشکل واست به وجود نیاد.:)

داداش چطوری میشه mac address رو ریست کرد میگن که به ما ربطی نداره ماله کامپیوتره

گفتم خطمو ریست کنند می گن مثل روشن و خاموش کردن میشه یه خورده واضح تر بگید

من پردیسم داشت به من روش ریست کردن dns client رو می گفتند که انجام دادند

Herkules

کاربر سایت
Jan 21, 2011
36
نام
امیر
داداش چطوری میشه mac address رو ریست کرد میگن که به ما ربطی نداره ماله کامپیوتره

گفتم خطمو ریست کنند می گن مثل روشن و خاموش کردن میشه یه خورده واضح تر بگید

من پردیسم داشت به من روش ریست کردن dns client رو می گفتند که انجام دادند
نه از خودشون هست میتونن ریست کنن و بعضی هاشون هم که دسترسی ندارن به همون ریست کردن خط بسنده میکنن که درست میشه باز.(از کامپیوتر هست و اینجور حرفایی که زدن قصد دست به سر کردن داشتن!)
همون خط رو بالاخره ریست کردن شما تونستی وصل شی به PSN؟

• Like
Reactions: Amino-Danger

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر