آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

Ps3-Slim

کاربر سایت
Nov 12, 2010
60
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟؟
یه بار دیگه مشکلمو میگم....
من چند روزه که یه پلی 3 خریدم
می خواستم به اینترنت وصلش کنم یه مودم TP-LINK 8817 برای ای دی اس ال دارم که یه پورت LAN و یه پورت USB داره
من بار اول کابل شبکه ی مودم رو مستقیم به پلی 3 وصل کردم و ارتباطی هم با کامپیوتر برقرار نکردم.
و آی پی و سایر تنظیمات رو طبق راهنمایی که در صفحه ی اول این تاپیک بود انجام دادم ولی بعد از تست کانکشن ارور80710102 This Is a DNS error داد.
حالا می خواستم ببینم که به نظر شما چی کار کنم که بتونم ارتباط با اینترنت رو برقرار کنم و این مشکل ارورم حل بشه.
خواهشا هر کس که راه حلی داره زودتر جواب بده.
-------------------------------------------------------
DNS ها رو از شرکت گرفتم و وارد کردم ولی بازم همین مشکل وجود داره......

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟؟
یه بار دیگه مشکلمو میگم....
من چند روزه که یه پلی 3 خریدم
می خواستم به اینترنت وصلش کنم یه مودم TP-LINK 8817 برای ای دی اس ال دارم که یه پورت LAN و یه پورت USB داره
من بار اول کابل شبکه ی مودم رو مستقیم به پلی 3 وصل کردم و ارتباطی هم با کامپیوتر برقرار نکردم.
و آی پی و سایر تنظیمات رو طبق راهنمایی که در صفحه ی اول این تاپیک بود انجام دادم ولی بعد از تست کانکشن ارور80710102 This Is a DNS error داد.
حالا می خواستم ببینم که به نظر شما چی کار کنم که بتونم ارتباط با اینترنت رو برقرار کنم و این مشکل ارورم حل بشه.
خواهشا هر کس که راه حلی داره زودتر جواب بده.
-------------------------------------------------------
DNS ها رو از شرکت گرفتم و وارد کردم ولی بازم همین مشکل وجود داره......

شما MTU رو تنظیم کردی؟MTU داخل پنل مودم و داخل تنظیمات PS3 باید یکی باشه.
پورت های ذکر شده هم باید در بخش NAT مودم که در بعضی مودم ها با اسم Virtual Servers شناخته میشه وارد بشه برای IP کنسول :)

Ps3-Slim

کاربر سایت
Nov 12, 2010
60
شما MTU رو تنظیم کردی؟MTU داخل پنل مودم و داخل تنظیمات PS3 باید یکی باشه.
پورت های ذکر شده هم باید در بخش NAT مودم که در بعضی مودم ها با اسم Virtual Servers شناخته میشه وارد بشه برای IP کنسول :)
MTU رو چطوری برای مودمم تنظیم کنم؟
در مورد NAT هم اگه میشه یه کم راهنمایی کنین که از کجا تغییرش بدم مودمم TP-Link TD 8817 هست....
ممنون

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام.من برای اتصال کابلی توقسمتPRIMARY DNS مشکل دارم رفتم مخابرات همون شذکت سرویس دهنده اصلا نمیدونن چیه فقط به ما USER NAMEوPASSWORDدادن PASSWORDکه حروف داره,USER NAMEکه 10رقمه منPRIMARY DNS از کجا بیارم:((:((راستی برای آنلاین یازی کردن با .پلی3 با کابل LANبازی کنیم یا با اتصالWIRLESبازی کنیم بهتر کدومش سرعتش بیشتره وکمتر به پلی3فشار مییاره؟؟؟؟؟؟؟/PRIMARY DNSاز کجابیارم:((:((

Ps3-Slim

کاربر سایت
Nov 12, 2010
60
سلام.من برای اتصال کابلی توقسمتPRIMARY DNS مشکل دارم رفتم مخابرات همون شذکت سرویس دهنده اصلا نمیدونن چیه فقط به ما USER NAMEوPASSWORDدادن PASSWORDکه حروف داره,USER NAMEکه 10رقمه منPRIMARY DNS از کجا بیارم:((:((راستی برای آنلاین یازی کردن با .پلی3 با کابل LANبازی کنیم یا با اتصالWIRLESبازی کنیم بهتر کدومش سرعتش بیشتره وکمتر به پلی3فشار مییاره؟؟؟؟؟؟؟/PRIMARY DNSاز کجابیارم:((:((
اینجا که کسی جواب ما رو نداد من خودم هزار تا راه تست کردم تا بالاخره تونستم به اینترنت وصل بشم و PSN ID بسازم....
و اما مشکل شما در مورد Primary DNS یه زنگ به پشتیانی شرکتی که ازش ای دی اس ال میگیری بزن و بگو DNS هاتون چنده اونا هم دو تا DNS بهت میدن یکی همین Primary و اون یکی Secondary DNS و بعد تو قسمت مربوطه وارد کن اعداد رو.....
در مورد وایرلس یا LAN هم اگه مودمت وایرلس Support میکنه که با وایرلس وصل بشی راحت تری ولی اگه Support نمیکنه همین کابل LAN هم سرعت خوبی داره....
اگه بازم مشکلی داشتی بگو تا راهنماییت کنم.
;):)

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
پلی3

اینجا که کسی جواب ما رو نداد من خودم هزار تا راه تست کردم تا بالاخره تونستم به اینترنت وصل بشم و PSN ID بسازم....
و اما مشکل شما در مورد Primary DNS یه زنگ به پشتیانی شرکتی که ازش ای دی اس ال میگیری بزن و بگو DNS هاتون چنده اونا هم دو تا DNS بهت میدن یکی همین Primary و اون یکی Secondary DNS و بعد تو قسمت مربوطه وارد کن اعداد رو.....
در مورد وایرلس یا LAN هم اگه مودمت وایرلس Support میکنه که با وایرلس وصل بشی راحت تری ولی اگه Support نمیکنه همین کابل LAN هم سرعت خوبی داره....
اگه بازم مشکلی داشتی بگو تا راهنماییت کنم.
;):)
ممنونم.. ولی من توقسمت WIRLESSاتو ماتیک زدم سریع بدون نیاز به DNSو......کانکت شدش ...ولی میخواستم واردPLAY STATION STOREبشم UPDATEمیخواد منم میخوام آپدیت کنم....شروع کردآپدیت کردن منم وای سادم آپدیت کنه ولی 15دقیقه 0%مونده بود...فریم ورم3.41است#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s

Ps3-Slim

کاربر سایت
Nov 12, 2010
60
ممنونم.. ولی من توقسمت WIRLESSاتو ماتیک زدم سریع بدون نیاز به DNSو......کانکت شدش ...ولی میخواستم واردPLAY STATION STOREبشم UPDATEمیخواد منم میخوام آپدیت کنم....شروع کردآپدیت کردن منم وای سادم آپدیت کنه ولی 15دقیقه 0%مونده بود...فریم ورم3.41است#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s
من دیشب وقتی میخواستم PSN ID بسازم ازم خواست آپدیت کنم منم فریمورم 3.42 ولی راحت آپدیتش کرد الان 3.50 شده تو ID ساختن هم مشکلی نداشتم نمیدونم مال شما چرا اینجوریه.... :-?

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
بابا مال من تو اتصال کابلی ارورdnsمیده هم8888.وهماون4224 راوارد کردم قبول نکرد زنگ زدم پشتیبانی کفت ما dnsخاصی نداریم ..........زوری یدونه به منداد اونم4224 بود که شما گفتید ....گفتم آخه دوتا dnsمیخواد گفت دومی رو نزن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-o

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
من بعد از یک ماه ps3 رو وصل کردم که انلاین بازی کنم
ولی قاطی کرده
هرچی DNS هم عوض میکنم کار نمیکنه
3 تا مشکل داره
1.بازیا update نمیشن
2.از PSN STORE نمیشه دانلود کرد
3.Trophy Sync گیر میکنه وسطاش....

Error 80710723

اینترنتمم داتک ه کسی میتونه کمک کنه؟
اگه مشکل از مودم ه برم یکی دیگه بگیرم اخه هرکاری میکنم Page مودم نمیاد که تنظیمات درست کنم..
RESET هم که میکنم فقط DC میشه دوباره کانکت میشه...

مشکل از چیه این وسط؟
ISP? MODEM? OR PS3,

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
بچه ها شما هم برای دانلود مشکل دارین تو PS3 ؟
من 30 MB رو با PS3 40 دقیقه طول کشید تا دانلود کردم ولی با PC 30 ثانیه ای دانلود میکنم !!! مشکل چیه ؟! من با وایرلس وصلم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر