آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام به همه اساتید.من قبلا قرار بود ps3 بگیرم و در مورد اینترنتش هم سوال پرسیده بودم ولی جور نشد . اما لان ps3 خریدم حالا چند تا سوال هر چند تکراری دارم ممنون میشم جواب بدین
الان من تو خونه adsl 512 با پینگ یاهو 200-300 دارم مودمی هم که دارم با سیم و مارک dlink هست . ps3 توی اتاق جداگانه ای از کامپیوتر قرار داره . الان اولین کاری که من باید بکنم چیه؟ باید یه مودم با سیم دیگه بخرم واسه ps3 یا نمیشه باید یه بیسیم بخرم واسه هر دوتا(هم کامپیوتر و هم ps3 ).مرسی منتظرم

شما اگر مودمی که داری 2 پورت خروجی داره می تونی کابل کشی کنی به محلی که کنسول هست.اما خرید مودم بیسیم هم خیلی خوبه.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,241
نام
محمد
شما اگر مودمی که داری 2 پورت خروجی داره می تونی کابل کشی کنی به محلی که کنسول هست.اما خرید مودم بیسیم هم خیلی خوبه.
نه دوست عزیز یه پورت خروجی بیشتر نداره در ضمن اگرم داشت سخت بود هی من باید میومدم این اتاق مودم رو روشن میکردم و ... الان نمیشه که یه مودم دیگه هم بخرم بزارم سر ps3 ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام به همه اساتید.من قبلا قرار بود ps3 بگیرم و در مورد اینترنتش هم سوال پرسیده بودم ولی جور نشد . اما لان ps3 خریدم حالا چند تا سوال هر چند تکراری دارم ممنون میشم جواب بدین
الان من تو خونه adsl 512 با پینگ یاهو 200-300 دارم مودمی هم که دارم با سیم و مارک dlink هست . ps3 توی اتاق جداگانه ای از کامپیوتر قرار داره . الان اولین کاری که من باید بکنم چیه؟ باید یه مودم با سیم دیگه بخرم واسه ps3 یا نمیشه باید یه بیسیم بخرم واسه هر دوتا(هم کامپیوتر و هم ps3 ).مرسی منتظرم

نه دوست عزیز یه پورت خروجی بیشتر نداره در ضمن اگرم داشت سخت بود هی من باید میومدم این اتاق مودم رو روشن میکردم و ... الان نمیشه که یه مودم دیگه هم بخرم بزارم سر ps3 ؟

خوب خوب ببین اگر میخواهی خرج کنی و یک حاله اساسی با پلی3 بکنی
دوسته عزیز ببین شما دوراه دارید
1- یا یک مودمه دیگه بخری که از اون عادی ها که اون را بذاری پیشه پلی 3 و ازش استفاده کنی
2 - یا شما یک مودمه واریلس بخری که هم کامپیوترت ازش استفاده کنه و هم پلی3 که اون یکمی برایت خرج داره
حالا میل با خودتت یا روشه کنسول که بهت گفت انجام بدی

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
آقا منم میخوام مودم وارلیس بخرم...ولی چیزی ازش نمی دونم میشه کمک کنید...1مودم میخواهم که باهاش هم on lineبازی کنم هم از با کامپیوتر استفاده کنم ..ولی ps3تو1اتاق کامپیوترم تو1اطاق..مودم بدون سیم جواب میده؟؟؟ ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا منم میخوام مودم وارلیس بخرم...ولی چیزی ازش نمی دونم میشه کمک کنید...1مودم میخواهم که باهاش هم on lineبازی کنم هم از با کامپیوتر استفاده کنم ..ولی ps3تو1اتاق کامپیوترم تو1اطاق..مودم بدون سیم جواب میده؟؟؟ ممنون
من مودم Zyxel دارم و ازش راضیم ولی شما نمی توانی همزمان استفاده کنی چون سرعتت میاد پایین باید یکی یکی ازشون استفاده کنی تا یکدفعه داری انلاین بازی میکنی هیو از بازی در نیاد
البته من کامپیوترم و پلی3 دو تا جفته هم هستند و امکان داره چون شما یکمی فاصله داره پینگت خوب نباشه و برای پلی 3 بد میشه چون یک خورده پینگ قطع یا وصل بشه و یا پینگ بره بالا پلی 3 از انلاین قطع میشه
حداقل سعی کن با سرعته بالا و از شرکتی بگیری که پینگ خوب بده:d

arash6510

کاربر سایت
Oct 17, 2010
3
جواب رو خودم پیدا کردم! میگم اینجا که اگه کسه دیگه ای هم این مشکل داشت کمک شه بهش.
ایرانسل چون valid ip نمیده امکان port forwarding وجود نداره. در نتیجه هیچ راهی واسه بازی کردن با وایمکس نیست:(:((

V_M785

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1
شما مثل من یه کار بکن به جای انجام بعضی قسمت ها به صورت manual بزن خودش اتوماتیک بره جلو ببین چی میشه

سلام کسی اینجا هست به سوال من پاسخ بده.من wining elevin 2010 تو پلی استیشن انلاین بازی میکنم ولی دکمه هام با تاخیر عمل میکنند چرا؟

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام کسی اینجا هست به سوال من پاسخ بده.من wining elevin 2010 تو پلی استیشن انلاین بازی میکنم ولی دکمه هام با تاخیر عمل میکنند چرا؟
دوست عزیز ، به اینجور تاخیرها در بازی های آنلاین لَگ می گن. علتش هم اینه که ما اکثرا پینگمون بالا هست.

• Like
Reactions: Ἁlireza

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
به نام خدا
سلام من همین الان میخواهم تماس بگیرم و برای ای دی اس ال اقدام کنم قبلش می خواستم چند گیگ فضای اما سرعت دویست و پنجاه و شیش الی پانصد و دوازده لوتوس رو بگیرم که تعرفه ها ی ارزانی داشته اما چند سال پیش از شهراد ای دی اس ال گرفتم ناراضی نبودم
الان هم قصد دارم صد و بیست و هشت نامحدود رو بگیرم هم با نت کار کنم هم وصل کنم بازی کنم...
می خواستم بدونم که اگه برای ای دی اس ال مودم وایرلس بگیرم مودم آنتن اما ای دی اس ال مشکلی برای نصب پی اس سه نداره؟ البته گذینه وایرلس رو داره اما این ای دی اس ال مودمش آنتنه
من برای گرفتن جوابم که چه سرعتی باید باشه و چه حجمی و از این قبیل از گوگل بگی تا یکی دوتا فروم سرچ کردم پیدا نکردم ممکن پاسخ شما بدرد من دیگه نخوره چون من دارم اقدام می کنم ولی این سوال را در سه جای قرار می دهم و لطف کنید اگر زحمتی نیست پاسخ را پخ کنید بیاد
اگر هم کار از کار گذشته بود که جواب این سوال ها بمونه شاید یکی استفاده کنه .
متشکرم...

Ps3-Slim

کاربر سایت
Nov 12, 2010
60
سلام
من چند روزه که یه پلی 3 خریدم
می خواستم به اینترنت وصلش کنم یه مودم TP-LINK 8817 برای ای دی اس ال دارم که یه پورت LAN و یه پورت USB داره
من بار اول کابل شبکه ی مودم رو مستقیم به پلی 3 وصل کردم و ارتباطی هم با کامپیوتر برقرار نکردم.
و آی پی و سایر تنظیمات رو طبق راهنمایی که در صفحه ی اول این تاپیک بود انجام دادم ولی بعد از تست کانکشن ارور This Is a DNS error داد.
حالا می خواستم ببینم که به نظر شما چی کار کنم که بتونم ارتباط با اینترنت رو برقرار کنم و این مشکل ارورم حل بشه.
خواهشا هر کس که راه حلی داره زودتر جواب بده.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من چند روزه که یه پلی 3 خریدم
می خواستم به اینترنت وصلش کنم یه مودم TP-LINK 8817 برای ای دی اس ال دارم که یه پورت LAN و یه پورت USB داره
من بار اول کابل شبکه ی مودم رو مستقیم به پلی 3 وصل کردم و ارتباطی هم با کامپیوتر برقرار نکردم.
و آی پی و سایر تنظیمات رو طبق راهنمایی که در صفحه ی اول این تاپیک بود انجام دادم ولی بعد از تست کانکشن ارور This Is a DNS error داد.
حالا می خواستم ببینم که به نظر شما چی کار کنم که بتونم ارتباط با اینترنت رو برقرار کنم و این مشکل ارورم حل بشه.
خواهشا هر کس که راه حلی داره زودتر جواب بده.
این dns را باید از شرکتت بگیری و دستی خودتت وارد کنی یک زنگی بهشان بزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر