آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام به همه دوستان . یه چند تا سوال داشتم . عرضم به خدمتتون که من اینترنت 512 پیشگامان دارم و پینگم با یاهو 280-290 هستش اولا میخواستم ببینم با این نتی که دارم اگه ps3 بخرم میتونم انلاین بازی کنم یا نه؟ در ضمن اتاقی که کامپیوتر هست با اتاق من که تلوزیون و دمو دستگا هست جداست من باید چیکار کنم؟ باید از یه خطه دیگه یه سرویس Adsl دیگه بگیرم یا با مودم وایرلس مشکل حل میشه در نهایت هم اینکه من تلوزیونم سامسونگ 720p هست 3-4 سال پیش همراه 360 خریدم اگه الان ps3 بگیرم رو این تلوزیون چطوری جواب میده؟ خیلی بد میشه کیفیت؟ مرسی
خوب
بله میتوانی بازی کنی پینگت خوبه
بله میتوانی بخری و انلاین بازی کنی
بله میتوانی با یک مودم وایرلس بخری و مشکلت حل بشه
اگر تلویویزنت فیش hdmi میخوره دیگه عالی میشه و میتوانی با کیفیت خوب بازی کنی

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
خوب
بله میتوانی بازی کنی پینگت خوبه
بله میتوانی بخری و انلاین بازی کنی
بله میتوانی با یک مودم وایرلس بخری و مشکلت حل بشه
اگر تلویویزنت فیش hdmi میخوره دیگه عالی میشه و میتوانی با کیفیت خوب بازی کنی
توانا بود هر که دانا بود:d اینا که همش شد میتوانم که ناقولا . اگه با مودم وایرلس کارم درست میشه یه کم راهنمایی کن لطفا . یعنی چه جوری میشه؟ باید مودم خودمو بندازم دور بد یه وایرلس بجاش میگیرم وقتی میخوام ps3 بازی کنم میام تو اتاق کامپیوتر دکمه مودمو میزنم بد میرم پشت ps3 انلاین شده؟ اون وقت کامپیوتر هم اگه روشن باشه و به نت وصل باشه دیگه نمیشه؟ در ضمن این فاصله یک اتاق بین مودم و ps3 تو پینگ تاثیر میزاره؟ در ضمن من تلوزیونم hdmi داره فقط مثلا اون بازی هایی که 1080p هستن رو وقتی میزارم خودش تصویرو میکنه 720p ؟ اون وقت کیفیت که پایین نمیاد؟ یعنی با کیفیت 720p من میتونم بازتاب صورت خودمو تو کله کچل کریتوس ببینم یا نه؟:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
توانا بود هر که دانا بود:d اینا که همش شد میتوانم که ناقولا . اگه با مودم وایرلس کارم درست میشه یه کم راهنمایی کن لطفا . یعنی چه جوری میشه؟ باید مودم خودمو بندازم دور بد یه وایرلس بجاش میگیرم وقتی میخوام ps3 بازی کنم میام تو اتاق کامپیوتر دکمه مودمو میزنم بد میرم پشت ps3 انلاین شده؟ اون وقت کامپیوتر هم اگه روشن باشه و به نت وصل باشه دیگه نمیشه؟ در ضمن این فاصله یک اتاق بین مودم و ps3 تو پینگ تاثیر میزاره؟ در ضمن من تلوزیونم hdmi داره فقط مثلا اون بازی هایی که 1080p هستن رو وقتی میزارم خودش تصویرو میکنه 720p ؟ اون وقت کیفیت که پایین نمیاد؟ یعنی با کیفیت 720p من میتونم بازتاب صورت خودمو تو کله کچل کریتوس ببینم یا نه؟:d
:d:d:d:d
خوب اگر میخواهی بازی کنی یا یک lcd tv بخر و بذار توی اتاقت و راحت و بدونه مزاحمت بازی کن و دیگه به مودم وایرلس نیست
ولی اگر نمیخواهی پول زیاد خرج کنی بهتر که دو تا مودم را نگهداری کنی و مودم وایرلس را بذار برای پلی 3 و اون یکی هم بذار برای رایانه ات این طوری بهتره
بعد نه اون طوری که تو میگی که دکمه مودم را روشن کنم و برم بازی کنم اولا اینکه باید با تنظیمات مودم ور بری و یک ip برای پلی 3 بسازی(که توی صحفه اول توضیح داده) و یک بازی هم بخری که انلاین داشته باشه و بعد از اون کارهایی که انجام دادی وارد بازی میشی و انلاین بازی میکنی اهان راستی بعداز اینکه پلی 3 را وصل کردی به اینترنت یک ایدی هم درست میکنی برای انلاینت
بعد باید یکی را روشن بذار یا کامپیوترت یا پلی 3 اگر همزمان دو تا را با هم بذاری باز سرعت پلی 3 کم میشه
اره زیاد میشه پینگت تو باید یک فکری برای اینترنته خانه ات بکنی یا وایرلس یا adsl یا بهتره بری یک تویوی مانیتور بخری که دومی بهتره خرجت کمتر میشه یا اگر نمیخواهی تویوی بخری و میخواهی توی اون ال سی دی بازی کنی یکمی اذیتت میکنه و هی لنگ داره توی انلاین بازی کردن چون فاصله یکمی زیاد بشه و از 100 درصد کم بشه مشکل سازه
چرا کیفت تصویر 100 درصد کم میشه تو باید توی تنظیمات پلی3 تمامی تیکه های که تصویر را میارند پایین را برداری و فقط این دو تا را بذاری تیک کنی 1080i و 1080p اینها برای تصویر خوبه
موفق باشی

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
ببین داداش سیستم ما اینجوریه که من تو اتاق خودم Lcd Tv Samsung 720p با 360 و دمو دستگاه دارم ولی کامپیوتر یه دونه بیشتر نداریم که اونم تو اتاق داداش کوچیکمه اگه بخوام تلوزیون رو بفروشم یه دونه جدید تر بخرم که کمرم میشکنه در ضمن اینجوری که شما میگی لازم نیست مودم کامپیوتر رو دست بزنم فقط یه مودم دیگه هم میخرم (وایرلس یا معمولی) میزنم به ps3 هر وقتم من خواستم انلاین بازی کنم با ps3 داد میزنم که داداشم از اونور تو پی سی به نت وصل نباشه و همینطور بر عکس داداشم اگه لازم شد که به نت وصل بشه داد میزنه هوووی خاموش کن اون اشغالو:d این جوری که من الان گفتم الان درسته؟ در مورد تلوزیونم اگه تو ps3 تیکی داره که میشه بگیم همه گیم هارو رو 720p اجرا کنه چی میشه؟ اون گیم هایی که خودشون مکس 720 هستن که مشکلی نیست اون هاییم که 1080 مکسشون هست Scale میشن رو 720 . فقط من نمیدونم این بازی های 1080 وقتی Scale میشن رو 720 کیفیت زاقارت میشه یا نه میشه در حد همون 720 ها(چون همون 720p ها هم کیفیتشون خوبه)

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
دوستان من طبق این آموزش رفتم تو تنظیمات مودم !
ECA-100827223701.jpg

ولی NAT تو تنظیمات من یه enable و disable داشت و جایی واسه زدن این عددا نداشت !
ECA-100827224344.jpg

مدل مودم من dlink 2640U

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
من آموزش رو خوندم حالا یک سوال برام پیش اومده:
من تمامی تنظیمات رو روی حالت Easy قرار میدم و جلو میرم و بدون هیچ مشکلی به PSN وصل میشم فقط توی Test Connection سرعت دانلود و آپلودم رو نمینوته دریافت کنه و Failed میده! سرعت دانلودم هم از PSN اندازه دیال آپ شده(در صورتی که 512 دارم و با کامپیوتر با ماکسیمم سرعت دانلود میکنم) میخواستم بدونم تفاوت این روش با اینکه همه رو روی Easy بزاریم چیه؟ آی ممکنه به دلیل اینکه از این روش استفاده نکردم سرعت دانلودم پایین اومده باشه یا خیر؟

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
من آموزش رو خوندم حالا یک سوال برام پیش اومده:
من تمامی تنظیمات رو روی حالت Easy قرار میدم و جلو میرم و بدون هیچ مشکلی به PSN وصل میشم فقط توی Test Connection سرعت دانلود و آپلودم رو نمینوته دریافت کنه و Failed میده! سرعت دانلودم هم از PSN اندازه دیال آپ شده(در صورتی که 512 دارم و با کامپیوتر با ماکسیمم سرعت دانلود میکنم) میخواستم بدونم تفاوت این روش با اینکه همه رو روی Easy بزاریم چیه؟ آی ممکنه به دلیل اینکه از این روش استفاده نکردم سرعت دانلودم پایین اومده باشه یا خیر؟
خب ، یکی از دلایلش این ــه که PS3 از تمام سرعت دانلود استفاده نمیکنه . ولی سرعت اینطور که شما میگید هم نباید افت داشته باشه .
من مطمئن نیستم که به اون تنظیمات مودم ربط داشته باشه ؛ ولی به نظر من شما یک تست بکن .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ببین داداش سیستم ما اینجوریه که من تو اتاق خودم Lcd Tv Samsung 720p با 360 و دمو دستگاه دارم ولی کامپیوتر یه دونه بیشتر نداریم که اونم تو اتاق داداش کوچیکمه اگه بخوام تلوزیون رو بفروشم یه دونه جدید تر بخرم که کمرم میشکنه در ضمن اینجوری که شما میگی لازم نیست مودم کامپیوتر رو دست بزنم فقط یه مودم دیگه هم میخرم (وایرلس یا معمولی) میزنم به ps3 هر وقتم من خواستم انلاین بازی کنم با ps3 داد میزنم که داداشم از اونور تو پی سی به نت وصل نباشه و همینطور بر عکس داداشم اگه لازم شد که به نت وصل بشه داد میزنه هوووی خاموش کن اون اشغالو:d این جوری که من الان گفتم الان درسته؟ در مورد تلوزیونم اگه تو ps3 تیکی داره که میشه بگیم همه گیم هارو رو 720p اجرا کنه چی میشه؟ اون گیم هایی که خودشون مکس 720 هستن که مشکلی نیست اون هاییم که 1080 مکسشون هست Scale میشن رو 720 . فقط من نمیدونم این بازی های 1080 وقتی Scale میشن رو 720 کیفیت زاقارت میشه یا نه میشه در حد همون 720 ها(چون همون 720p ها هم کیفیتشون خوبه)
:d:))b-)
این طوری فایده نداره شما پلی3 و مودم معمولی را ببر پیش تلویویزن و اونجا وصلش کن به همین راحتی این کار خیلی راحتر تا اینکه بخواهی یکی بخری و پینگش کم و زیاد بشه
خوب تمامه تیکه ها را بزار باشه مثله خوده من که هر بازی را با حداکثر تصویرش بزاره و با کیفیت خوده بازی اجرا کنه این طوری بهتر:d

pedram.m

کاربر سایت
Mar 18, 2010
25
نام
پدرام
وقتی با مودم خودم امتحان میکنم obtain ip address faild میشه

وقتی با مودم یکی از همسایها امتحان میکنم چراغ سبز روشن میشه .ولی مشکل dns داره چرا با مودم خودم اینطور نمیشه ؟

Lynch

کاربر سایت
Aug 19, 2010
77
نام
صدرا
وقتی با مودم خودم امتحان میکنم obtain ip address faild میشه

وقتی با مودم یکی از همسایها امتحان میکنم چراغ سبز روشن میشه .ولی مشکل dns داره چرا با مودم خودم اینطور نمیشه ؟

منم این مشکل رو دارم
ضمنا سرویس اینترنت من NAT نیست
هرکاری میکنم وصل نمیشه :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر