آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,297
خب منم مثه بقیه دوستان به ارور DNS برخوردم ... تمام تنظیمات ممکنه رو هم انجام دادم و گزینه ی Allow ... رو هم فعال کردم ... دیگه نمیدونم مشکل از کجاست ( Wired D-link ... MTU :1492 )
اگه کسی راه حلی سراغ داره ممنون میشم ...:love:

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
خب منم مثه بقیه دوستان به ارور DNS برخوردم ... تمام تنظیمات ممکنه رو هم انجام دادم و گزینه ی Allow ... رو هم فعال کردم ... دیگه نمیدونم مشکل از کجاست ( Wired D-link ... MTU :1492 )
اگه کسی راه حلی سراغ داره ممنون میشم ...:love:
اگه از طریق pc به مودم وصلش کردی (مودمت با usb وصله به pc) این کارایی که تو این سایت نوشته رو انجام بده
http://support.microsoft.com/kb/306126

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
سلام؛ کسی میدونه چطوری میشه "Nat Type" رو تو PS3 تغییر داد ؟! مثلاً از 2 به 3 یا از 2 به 1 ؟!!!
ممنون میشم کمک کنید دوستان...

Mandozma.

کاربر سایت
Jun 28, 2009
396
نام
علی
سلام دوستان خواهشن یکی جواب درست درمون بده

من با eror 80130412 برخورد کردم همون که میگه user و pass رو چک کن ولی هر کاری میکنم نمیشه من راحت online میشدم و بازی میکردم بعد آپدیت کردن دستگاه به 3.21 هم باز بازی میکردم امروز روشن کردم اینجوری شده بود.

pleas help
منم دقیقا از دیشب به همین مشکل بر خوردم !
لطفا دوستان پاسخ بدن
ممنون
:confused:

آخرین ویرایش:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام اقا خسته نباشید

سلام دوستان من یه مشکل دارم نمیدونم چرا 3 شب هست به psn وصل نمیشه اررور میده ارور DNS و میگه برو تنظیمات رو درست کن
من رفتم توی تنظیمات این کار رو کردم:
1_دفعه ی اول گذاشتم روی حالت اتوماتیک دیدم که موقع تست گرفتن سر INTERNET CONNECTION ارور میده و قبول نمیکنه
2_دفعه ی دوم رفتم روی حالت CUSTOM و گذاشتم روی PPPOE و بعدش موقع تست گرفتن دیدم که سر IP وامیسته و ارور میده و قبول نمیکنه
3_این دفعه رفتم روی حالت CUSTOM و بعدش رفتم روی قسمت IP به جای PPPOE اینبار دومی رو انتخاب کردم فکر کنم MANUAL بود اره دیدم که سر INTERNET CONNECTION ارور میده و قبول نمیکنه
میشه بگید مشکل از کجاست؟؟؟؟مودم من BROADKAM هست و اینترنتم هم 128 صبانت هست راحت انلاین میزدم ولی 3 روز هست که وصل نشدم ممنون میشم کمکم کنید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام؛ کسی میدونه چطوری میشه "Nat Type" رو تو PS3 تغییر داد ؟! مثلاً از 2 به 3 یا از 2 به 1 ؟!!!
ممنون میشم کمک کنید دوستان...

فکر کنم شما مراجعه کنید به صفحه اول و آموزش رو کامل بخونید،روش تغییر NAT Type رو یاد می گیرید.

سلام دوستان من یه مشکل دارم نمیدونم چرا 3 شب هست به psn وصل نمیشه اررور میده ارور DNS و میگه برو تنظیمات رو درست کن
من رفتم توی تنظیمات این کار رو کردم:
1_دفعه ی اول گذاشتم روی حالت اتوماتیک دیدم که موقع تست گرفتن سر INTERNET CONNECTION ارور میده و قبول نمیکنه
2_دفعه ی دوم رفتم روی حالت CUSTOM و گذاشتم روی PPPOE و بعدش موقع تست گرفتن دیدم که سر IP وامیسته و ارور میده و قبول نمیکنه
3_این دفعه رفتم روی حالت CUSTOM و بعدش رفتم روی قسمت IP به جای PPPOE اینبار دومی رو انتخاب کردم فکر کنم MANUAL بود اره دیدم که سر INTERNET CONNECTION ارور میده و قبول نمیکنه
میشه بگید مشکل از کجاست؟؟؟؟مودم من BROADKAM هست و اینترنتم هم 128 صبانت هست راحت انلاین میزدم ولی 3 روز هست که وصل نشدم ممنون میشم کمکم کنید

شما باید تنظیمات رو روی Manual بگذارید.

IP ها به صورت زیر باید وارد بشه :

[LTR]IP Address : 192.168.1.x
Subnet Mask : 255.255.255.0
Default Router : 192.168.1.1[/LTR]
ِDNS ها رو هم از ISP باید بگیرید.

فقط می مونه NAT که باید وارد کنترل پنل مودم بشید و در بخش NAT پورت هایی که در صفحه اول در آخر پست اول گفته شده رو وارد کنید تا مشکل به احتمال زیاد حل بشه.
در کل پیشنهاد می کنم همه چیز رو دقیقا طبق آموزش صفحه اول انجام بدید.

smht_62

کاربر سایت
Aug 11, 2009
72
نام
حسن
سلام دوستان یه سوال اورژانسی.
یه 2 روزی هست که سرعت دانلود از PSN به شدت افت کرده ( البته قبلا پایین بود )
میشه یه امتحان بکنید و جواب بدین که آیا شما هم اینطور شده یا نه
آخه کنسولو Restore کردم دهنم واسه آپدیت بازی ها ...... شده :(
مثلا 7 مگو یه 20 دقیقه طول میکشه داون کنه ولی قبلا بهتر بود

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
سلام. آقا این NATهایی که صفحه اول هست رو باید چطوری وارد کنم؟ وارد منوی مودم شدم ولی نمیدونم باید کجاش برم برای وارد کردن نت ها.
0707w9xaizo2hko5ekob.jpg

اون قسمت port forwarding رو که میزنم یه صفحه دیگه باز میشه که یه سری اعداد باید وارد کرد و TCP و UDM داره ولی گزینه هاش اصلا شبیه اونی نیست که صفحه 1 گذاشتید

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام. آقا این NATهایی که صفحه اول هست رو باید چطوری وارد کنم؟ وارد منوی مودم شدم ولی نمیدونم باید کجاش برم برای وارد کردن نت ها.
0707w9xaizo2hko5ekob.jpg

اون قسمت port forwarding رو که میزنم یه صفحه دیگه باز میشه که یه سری اعداد باید وارد کرد و TCP و UDM داره ولی گزینه هاش اصلا شبیه اونی نیست که صفحه 1 گذاشتید

خُب همون بخش Port Forwarding درسته.شما یه عکس از بخش Port Forwarding بذار تا راهنماییت کنم کامل.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستام من تو تنظیمات کودم نتونستم nat رو پیدا کنم...
..........
تو PS3 وقتی test connection رو میزنم nat type 2 رو پیدا میکنه اخرشم مینویسه:
this router may not support IP fragments... منظورش چیه؟؟

KratoooOooos

کاربر سایت
Aug 29, 2009
156
نام
siavash
دوستام من تو تنظیمات کودم نتونستم nat رو پیدا کنم...
..........
تو PS3 وقتی test connection رو میزنم nat type 2 رو پیدا میکنه اخرشم مینویسه:
this router may not support IP fragments... منظورش چیه؟؟
من معنی اش رو میدونم میگه مسیری که با آدرس شبکه میری اشتباهه حالا چند تا سوال ازت میکنم تو IP adress هم بلدی یا نه یا اصلا نزدی؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر