آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
سلام .
من دیروز امدم از روی راهنمایی که تو بخش دانلود بازی ها از طریق pc بود بازی دانلود کنم خیر سرم تو راهنمایی زده بود اگر از wirlees استفاده میکنید گزینه wep رو بزنید بعد اینکارو کردم اخر سر گفت wep key اشتباهه رمز مودم رو زدم تو بخش wep key ولی وصل نشد قبلا روی سوم بود wap زده بود فکر کنم الان رو اون هم میزارم وصل نمیشه چه کار باید بکنم ؟ الان دیگه ps3 کلا وصل نمیشه :(( اگر کسی میدونه wep key یا wap key چیه بگه ما روشن شیم . مرسی .

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
بچه ها مشکل dns حل شد با وای فای وصل شدم و گذاشتم رو اتوماتیک حالا میخوام اکانت بسازم خواهشا یکی نحوه ی آدرس دادن و زیپ کد رو یاد بده

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
سلام .
من دیروز امدم از روی راهنمایی که تو بخش دانلود بازی ها از طریق pc بود بازی دانلود کنم خیر سرم تو راهنمایی زده بود اگر از wirlees استفاده میکنید گزینه wep رو بزنید بعد اینکارو کردم اخر سر گفت wep key اشتباهه رمز مودم رو زدم تو بخش wep key ولی وصل نشد قبلا روی سوم بود wap زده بود فکر کنم الان رو اون هم میزارم وصل نمیشه چه کار باید بکنم ؟ الان دیگه ps3 کلا وصل نمیشه :(( اگر کسی میدونه wep key یا wap key چیه بگه ما روشن شیم . مرسی .

خوب مشکل من حل شد کد رو اشتباه میزدم :d

- - -ویرایش - - -

بچه ها مشکل dns حل شد با وای فای وصل شدم و گذاشتم رو اتوماتیک حالا میخوام اکانت بسازم خواهشا یکی نحوه ی آدرس دادن و زیپ کد رو یاد بده

خدا رو شکر مشکل شما هم حل شد :d اکانت اروپا بساز برای پلاس خیلی بهتره ادرس و زیپ کد اینارو هم چرت و پرت بزن مشکلی نداره فقط برای امریکا باید دقیق باشه . بازم سوال داشتی تاپیک جدا داره اینجا ادامه نده ;)

Aryan-Cowboy

کاربر سایت
Jan 30, 2014
9
سلام
من یه مشکل دارم
وقتی فیفا بازی میکنم کیفیت بازی سبز یا نارنجیه ، ولی افتضاح لگ داره
میشه بگید چطوری تنظیم کن اون اعداد ip address dns و .. رو؟
ممنون میشم

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
سلام

من یه مشکلی دارم که خیلی اذیتم میکنه...

نمیدونم فیفا باز کردید یا نه اما وقتی داخل بازی به دوستم هnvite میدم بعضیاشون میزنه lost conection و تو seasan هم ده بار باید بزنم تا بالاخره به یکی وصل بشه این مشکل از چیه وقتی bridgre مود هستم این مشکل نیست اما من نمیخوام مودمم بریج مودباشه ایا راهی هست که تو همین حالت pppoe ردیفش کنم که از یکی از دوستام پرسیدم گفت dmz تیک بزن نمیدونم چیکار کن مودم من Zyxel p660hw-t1 اگه کسی میدونه من چیکار کنم که همه بازیا کانکت بشهبگه ممنون میشم dmz من توش پیدا نکردم:((=((

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام

من یه مشکلی دارم که خیلی اذیتم میکنه...

نمیدونم فیفا باز کردید یا نه اما وقتی داخل بازی به دوستم هnvite میدم بعضیاشون میزنه lost conection و تو seasan هم ده بار باید بزنم تا بالاخره به یکی وصل بشه این مشکل از چیه وقتی bridgre مود هستم این مشکل نیست اما من نمیخوام مودمم بریج مودباشه ایا راهی هست که تو همین حالت pppoe ردیفش کنم که از یکی از دوستام پرسیدم گفت dmz تیک بزن نمیدونم چیکار کن مودم من Zyxel p660hw-t1 اگه کسی میدونه من چیکار کنم که همه بازیا کانکت بشهبگه ممنون میشم dmz من توش پیدا نکردم:((=((

تنظیمات مودم رو تویه همین تاپیک پست 861 گذاشتم .
بعد از اینکه این کارو انجام دادی dns هات رو اینجوری وارد کن هم تویه کاستوم لن کنسول هم تویه تنظیمات مودمت
Primary DNS Server:129.250.35.250
Secondary DNS Server:8.8.8.8

در ضمن قبل از اینکه وارد بازی بشی یه بار مودمو ری استارت کن یا آف آن فرقی نداره بعد تست کانکشن بزنو ساین کن ،خیلی بهتر میشه

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
دوستان با easy رفتم وصل شد میخوام بدونم مشکلی نداره ؟ یعنی اگر خودم اطلاعاتو وارد میکردم بهتر بود ؟ چون خودم اطلاعاتو وارد کردم ارور داد ...

راستی مدل مودم من زایکسله تو بخش nat و پورت ها که میرم باید چیکار کنم تا پورت اضافه کنم یه ادد اونجا هست که وقتی میزنمش تا یه چیزی اضافه کنم میگه IP Format Error
ملاحظه بفرمویید :d

qty7x6pcrvvf8cejouhe.png

یکی از دوستان اگر با ادیت همین عکس راهنماییم کنه خیلی ممنونش میشم :d

خودم متوجه شدم چطور وارد کنم فقط مودم من service name هم میخواد چی بزنم ؟ مثلا www یا https یا ...

- - -ویرایش - - -

تازه سومیه هر دو تاشونه TCP , UPD مال من سه گزینه داره TCP و UPD و ALL برای سومی کدوم رو وارد کنم ؟ سوال بالایی رو هم جواب بدین ممنونتون میشم.

راستی من با کاستوم نتونستم وصل شم (وایرلس) برا همین با ایزی وصل شدم ! ولی نمیدونم پلی 3 خودش چه IP Address ـی رو وارد کرده ! چیکار کنم ؟

Last edited by a moderator:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان با easy رفتم وصل شد میخوام بدونم مشکلی نداره ؟ یعنی اگر خودم اطلاعاتو وارد میکردم بهتر بود ؟ چون خودم اطلاعاتو وارد کردم ارور داد ...

راستی مدل مودم من زایکسله تو بخش nat و پورت ها که میرم باید چیکار کنم تا پورت اضافه کنم یه ادد اونجا هست که وقتی میزنمش تا یه چیزی اضافه کنم میگه IP Format Error
ملاحظه بفرمویید :d

qty7x6pcrvvf8cejouhe.png

یکی از دوستان اگر با ادیت همین عکس راهنماییم کنه خیلی ممنونش میشم :d
رفیق نیاز نیست اینجا پورتی رو وارد کنی مهمترین مساله تویه تنظیمات مودم dns و mtu هستش که باید مناسبترین عدد رو وارد کنی.
dns هات رو اینجوری وارد کن هم تویه کاستوم لن کنسول هم تویه تنظیمات مودمت(قسمت ادونست بعد قسمت dns رویه کاستوم انتخابو واردشون کن)
Primary DNS Server:129.250.35.250
Secondary DNS Server:8.8.8.8

- - -ویرایش - - -

خودم متوجه شدم چطور وارد کنم فقط مودم من service name هم میخواد چی بزنم ؟ مثلا www یا https یا ...

- - -ویرایش - - -

تازه سومیه هر دو تاشونه TCP , UPD مال من سه گزینه داره TCP و UPD و ALL برای سومی کدوم رو وارد کنم ؟ سوال بالایی رو هم جواب بدین ممنونتون میشم.

راستی من با کاستوم نتونستم وصل شم (وایرلس) برا همین با ایزی وصل شدم ! ولی نمیدونم پلی 3 خودش چه IP Address ـی رو وارد کرده ! چیکار کنم ؟
با وایرلس وصل نشو پینگت رو خراب میکنه (هر چند پینگ شاتل تعریفی نداره)با لن خیلی بهتره.
تویه قسمت run تویه pc اینو تایپ کن (ip config)ببین آیپی آدرس سیستم رو چی مزنه .مثلا اگه میزنه 192.168.1.100 شما آیپی کنسولو همون فقط عدد آخرشرو یه 1 اضافه کن یعنی(192.168.1.101)بعد بقیه تنظیمات رو که همون dns (که گفتم چی وارد کنی)و mtu هستش (که 1480)واردش کن .بقیه رو هم به جزء proxe فعال کن

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
داداش مسئله اینه که من همه چیزو درست وارد میکنم حتی دو تا dns ها رو از خود شاتل گرفتم و وارد کردم و کار نمیکنه. این dns هایی که معرفی کردی از اونی که خود شاتل گفته بهتره ؟ عایا ؟ :d ولی باز ارور میده و مجبور شدم ایزی وصل شم به نت.

راستی مطمئنی پورت ها تاثیری ندارن چون تو پست اول گفته خیلی تاثیر داره :d

- - -ویرایش - - -

اخه سیگنالش 100% ـه. بعد من از یکی از دوستان که 8 مگ داشت پرسیدم گفت شاتل پینگش خوبه منم 6 مگ گرفتم :(

باشه فردا کارایی که گفتی انجام میدم خبر میدم.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
داداش مسئله اینه که من همه چیزو درست وارد میکنم حتی دو تا dns ها رو از خود شاتل گرفتم و وارد کردم و کار نمیکنه. این dns هایی که معرفی کردی از اونی که خود شاتل گفته بهتره ؟ عایا ؟ :d ولی باز ارور میده و مجبور شدم ایزی وصل شم به نت.

راستی مطمئنی پورت ها تاثیری ندارن چون تو پست اول گفته خیلی تاثیر داره :d

- - -ویرایش - - -

اخه سیگنالش 100% ـه. بعد من از یکی از دوستان که 8 مگ داشت پرسیدم گفت شاتل پینگش خوبه منم 6 مگ گرفتم :(

باشه فردا کارایی که گفتی انجام میدم خبر میدم.

نگفتم تاثیری نداره گفتم نیازی نیست مهمترین عامل واسه کیفیت نت همین dns و mtu هستش(حکایت ریشه و تنه و ساقه رو داره )این دوتا ریشه هستن

yr2009

کاربر سایت
Mar 13, 2013
26
دوستان sony از همین یک ربع پیش آپدیت 4.55 رو اجباری کرد. الان فرمور من 4.53 هست نمیتونه وصل شه میگه آپدیت کنید.
دیگه همه باید cobra رو بیخیال شیم :-( ... الان فقط rogero کاستوم فرمور 4.55 رو ارائه داده

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان sony از همین یک ربع پیش آپدیت 4.55 رو اجباری کرد. الان فرمور من 4.53 هست نمیتونه وصل شه میگه آپدیت کنید.
دیگه همه باید cobra رو بیخیال شیم :-( ... الان فقط rogero کاستوم فرمور 4.55 رو ارائه داده

رفیق فکر کنم شما تازه با خبر شدی(یا خیلی وقته که آنلاین نشدی).نزدیک به 4 یا 5 روزه که 4.55 اومده و داریم از اسپوف استفاده میکنیم .ولی تویه این چند روز روجرو کاستوم 4.55 خودشو عرضه کرده
بالاخره بعد از مدتی نبودن انتشار Rogero CFW CEX-4.55 v1.00

yr2009

کاربر سایت
Mar 13, 2013
26
رفیق فکر کنم شما تازه با خبر شدی(یا خیلی وقته که آنلاین نشدی).نزدیک به 4 یا 5 روزه که 4.55 اومده و داریم از اسپوف استفاده میکنیم .ولی تویه این چند روز روجرو کاستوم 4.55 خودشو عرضه کرده
بالاخره بعد از مدتی نبودن انتشار Rogero CFW CEX-4.55 v1.00

نه! من تا امروز صبح حتی بدون اسپوف میتونستم وصل شم.!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر