آمدن Final Fantasy VII برای PC تایید شد

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
آمدن بازی Final Fantasy VII برای PC تایید شد.

Square Enix تایید کرده که این بازی برای PC عرضه میشه.

06505719334608719632.jpg

وبژگی های جدیدی در بسته PC وجود داره که میشه به یک هاست برای بخش Online و همینطور ویژگی Character Booster اشاره کرد.
طبق گفته سایت بازی بوسیله Character Booster شما می توانید افزایش دهید HP - MP و GIL Level رو به بالاترین حد ممکن همه اینها فقط با یک کلیک ساده انجام پذیره.
ویژگی دیگری که در این بسته وجود دارد cloud saving هست که بوسیله آن میتوانید در هر جا که بازی رو ترک کردید ادامه دهید و برای این فقط ارتباط با اینترنت نیاز هست.

این هم حداقل سیستم مورد نباز

Microsoft Windows XP/Vista/7 32/64-bit
2GHz Processor or faster
1GB RAM
DirectX 9-compatible graphic card

این بازی برای PC به زودی در فروشگاه Square Enix در کشور های انگلیس آلمان فرانسه و اسپانیا موجود خواهد بود.

منبع

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
این pc اینقدر بدبخت شده که پس مونده بازیهای قدیمی فقط براش منتشر میشه.
وای وای وای.چه فاجعه ای:-sخوب اره راست میگی ما این قدر بدبختیم که باید بریم گدایی شرکت های بازی سازی تا یه بازی قدیمی برامون بسازن:((
واقعا درک نکردم شما کنسول فن ها رو من.این جمله های کلیشه ای چیه میگین انصافا؟ما یه BOI یه SMB داریم یه Diablo داریم یه Project Cars داریم.یه ماینکرفت داریم که اولش فقط برای PC بوده.ما با اینا زندگی می کنیم.شما هم برو RDR تو برای بار 500 تموم کن و به ما پز بده و بگو:ببینید ما چی داریم؟RDR داریم اینقدر خفنه.ما هم میریم چند بار دیگه The Binding Of Issac رو تموم می کنیم و فقط به شما میخندیم که همچین حرفی میزنی.

kolange_bill

کاربر سایت
Apr 2, 2012
209
یعنی SE چی پیش خودش فکر کرده که داره این بازی رو برای PC ریلیز می‌کنه؟!!! نفهم ها به جای این بازی بیایید لااقل FFX یا FFXII رو منتشر کنید :|

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
بازی SteamWorks کامل هست و اضافه شدن اچیومنت به FFVII (کسانی که نسخه ی اورجینال رو تهیه میکنن) میتونه برای کسانی هم که سالها پیش تجربه ش کردن لذت بخش و جذاب باشه .

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من الان دموش رو ديدم، عاليه، عالی!:groupwave:
كسایی كه می گن تكسچر پك و گرافيك بهتر بدونن گرافيك بازی (در صورتی كه مثل الان می خواستن بهش وفادار بمونن) از اين بهتر نمی شده! باور كنيد از ريميك هم بهتره چون دنيای بازی رو همونطوری كه هست نشون داده!

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
تو این بازار آشفته بازیهای FPS و JRPG های بی هویت، بهترین گزینه ای هست که میتونه به کشته مرده های قدیمی بازی یه حال اساسی بده و خاطرات شیرین گذشته رو زنده کنه.
به امید اینکه بعد FFVII شماره های محبوب و با اصالت دیگه بازی مثل FFX , FFIX , FFVIII هم برای PC و دل آشفته ما ریلیز بشه.

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
ببخشید یه سوال مگه VII 14-15 سال پیش واسه pc نیومده بود؟!!!!!!
من تا جایی که یادم میاد اینو رو pc بازی کردم!
یعنی گرافیکش هیچ تغییری نمی خواد بکنه؟!!
اگه تغییر نکنه که با 8 مگ رم و یه سی پی یوی 200 هم اصولا باید اجرا بشه!!

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
خداییش نمی دونم این بازی رو دوباره میان واسه pc میزنن من ورژن پی سی قدیمشو دارم نسبتا به ps1 بهتر هست ولی دومیه دیگه شاخ در آوردن داره

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
ببخشید یه سوال مگه VII 14-15 سال پیش واسه pc نیومده بود؟!!!!!!
من تا جایی که یادم میاد اینو رو pc بازی کردم!
یعنی گرافیکش هیچ تغییری نمی خواد بکنه؟!!
اگه تغییر نکنه که با 8 مگ رم و یه سی پی یوی 200 هم اصولا باید اجرا بشه!!

آره.بازی سال 1998 برای PC عرضه شده و الان قرار Re-Release بشه.
حتما تغییراتی در بازی داده میشه.باید منتظر خبر های بعدی باشیم.
در اینجا هم عکس های بازی که در چند ماه اینده عرضه میشه قرار داده شده.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
بازیه بی محتواییه !
من واسه PSP ی نسخشو خریدم دیگه واسه Ps3 نگرفتم !
فقط ، گرافیکش قشنگه !
معنی بی محتوا رو هم متوجه شدیم....
این بازی که شما بهش میگید بی محتوا الان چند ساله که طرفداراش منتظر عرضه یه ریمیک جدید یا یه سری جدید با داستان فرعی ازش هستن
اونوقت شما میگید بی محتوا...؟
اگه از چیزی خوشتون نمیاد میتونید بگید " از بازی خوشم نیومد"
نه اینکه بیاید و یکی از بهترین شماره های یکی از عظیمترین مجموعه ها رو زیر سوال ببرید
پ.ن: خود من به شخصه حاضرم تمام عنوان های دو سال آینده کنسل بشن ، ولی یه ریمیک خوب از این سری عرضه بشه
روی هر پلتفرمی و با هر گرافیکی باشه اصلا مهم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر