Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
نوشته شده توسط Tom Clancy's
من نمیخوام منکر فروش خوب 360 بشم ولی خوب این عامل و البته 3 چراغ شدن اینو جدی دارم میگم دور از هرچی که واقعا اون 1 سال اوایل همه 2 تا 360 خریدن :biggrin1: یا 3 تا یا 4 5 6 یا ...
من كاري به اين آمارا ندارم.
ولي هزار بار...
تو خارج از كشور 360ها گارانتي دارن و اگه 3 چراغ بشن مايكروسافت رايگان براشون كنسولو تعويض ميكنه.
حالا اگه پس فردا يكي دوباره اينو نگفت؟!!:-"

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
قطعاً کرک شدن یک کنسول توی میزان فروشش تاثیر داره منم موافقم ولی آیا کنسولی که کرک شده و میزان قابل توجهی از کاربراش به این منظور خریدنش پس از مدتی بخاطر عدم خرید بازی اوریجینال فوت نمی کنه؟ به عنوان مثال Halo 3 تا اونجایی که من میدونم بین 9 تا 10 میلیون نسخه فروش کرده آیا این میزان فروش برای یک کنسول کرک شده کافی نیست؟ و بازی های زیاد دیگه ای که فروش میلیونی داشتن...
پس میشه نتیجه گرفت که اینجور موارد تو کشورهایی که عقب افتاده هستند عمومیت داره که میزانشون هم نسبت به بازارهای اصلی بازی های کامپیوتری ناچیزه.
درسته که جهان اولی ها این بحث کرک و اینجور چیزا رو ایجاد میکنن ولی فراموش نکنیم توی بازارهای اصلی مصرف کننده ها یه چیزی دارن به اسم "وجدان" و اگه همچین مشکلاتی رو ببینن به سرعت گزارش میدن و این قضیه مثل قوانین راهنمایی و رانندگی شده...
بازم میگم صددرصد کرک شدن یه کنسول توی فروشش تاثیر میذاره ولی موافق نیستم که باعث پیروزی یا شکست یک کنسول بشه...
100% موافقم.یادمه توی فروم گیم سپات بودم و توی قسمت لانچ سنتر GEOW2 و همه توی کف بازی بودن(اون موقعی بودش که ما ایرانیها از تورنت دانلود کردیم!)بعدش من هم برای اینکه دلشونو بسوزونم گفتم من الان دارم بازی میکنم شما هم برین دانلود کنید 5 دقیقه بعد رفتم دیدم 15 کامنت منو نقل قول کردن و کلی فحش ناموس به من دادن!نیم ساعت بعدش هم رفتم دیدم یک اخطار از طرف سایت گرفتم و پستم هم پاک شده!:biggrin1:

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
اصلا در مورد بحثهای فوق کارشناسی انجام شده کاری ندارم ولی توجیه اختلاف 7-8 میلیونی فروش فقط به خاطر کرک شدن 360 فوق العاده مضحکه!!!!!:cheesygri

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من كاري به اين آمارا ندارم.
ولي هزار بار...
تو خارج از كشور 360ها گارانتي دارن و اگه 3 چراغ بشن مايكروسافت رايگان براشون كنسولو تعويض ميكنه.
حالا اگه پس فردا يكي دوباره اينو نگفت؟!!:-"
بله ماکروسافت عاشق چشم ابروی شما هم هست که هر چقدر کنسول شما 3 چراغ داد تعویض کنه اولا گرانتیش 1 ساله هستش دوم این که به نظر شما چند در صد کسای که 360 داشتن تو 1 سال اول 3 چراغ شده ؟ بعدشم اگه قرار بود که هرچی کنسول 3 چراغ میشه عوض کنه باید تمام ماکروسافت رو بودجه اون رو برای جای گزینی کنسول جدید به کاربران رو در دستور کار قرار میداد و یک گزینه دیگه هم هست که هم تو خارج بن شدن داریم هم این جا پس فکر نکن فقد گیر داده به ایران که کنسول بن کنه ایرانی ها برن دوباره کنسول بخرن یا 3 چراغ بده فقد ایران هستش که میرن کنسول جدید میگیرن بعد 3 چراغ شدن بلکه کل دنیا این کار رو میکنن یکم فکر کنی به این نتیجه میرسی یه چند تا سایت فرم هاش رو سر بزنی میبینی که کار بر های آدی هم بن شدن که ماکروسافت در برابر اونها هم هیچ کاری نکرده اگه 1سال شده بود که باید کنسول جدید بگیرن وگرنه گرانتی پس همین آمار رو تغییر میده ;)

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بله ماکروسافت عاشق چشم ابروی شما هم هست که هر چقدر کنسول شما 3 چراغ داد تعویض کنه اولا گرانتیش 1 ساله هستش

1- گارانتي :biggrin1:
2 - گارانتي هر دستگاه X360 سه سال هست. اينو ديگه همه مي دونند.
3 - در مورد Ban عزيزم شما بازي كپي نخر. Cheat نزن مطمئن باش Ban نميشي.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
1- گارانتي :biggrin1:
2 - گارانتي هر دستگاه X360 سه سال هست. اينو ديگه همه مي دونند.
3 - در مورد Ban عزيزم شما بازي كپي نخر. Cheat نزن مطمئن باش Ban نميشي.
تقریباً تمام ساکنین کره ی زمین و سیاره ی Serra توی سری GEARS ! میدونن که گارانتی XBOX سه ساله اس و اینکه MS دو سال اول تولید هزینه ی زیادی برای تعویض و تعمییر کنسول های معیوب متحمل شد...این بحث بی فایده اس چون متاسفانه دوستانی که اطلاعات ندارن یا اطلاعات ناقص دارن فضای فروم رو مسموم میکنن...بیخیال شین لطفاً:biggrin1:
فعلاً فقط به این ماجرا فکر میکنم که اگه PS3 کاهش قیمت داشته باشه تو ایران هم ترتیب اثر داده میشه یا نه؟! خدا کنه بشه که ما هم یکی بخریم:cheesygri

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
كلا بحث رفته تو كل كل انشا الله همه بزرگ ميشيم!نمي دونم اينا چه ربطي داره؟
خوش باشيد،اگه اين طوري است منم مي خواهم 360 بخرم به دليل كركيش ولي اگه 3چراغه نشه خوبه:(

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
نینتندو اعلام کرد در سال 2008 بیش از 8.3 میلیون Wii در اروپا فروخته است! یعنی بیشتر از هر کنسول خانگی دیگه ای در تاریخ! فروش کلی Wii توی اروپا هم از 14.2 میلیون بیشتر شده!
هم چنین DS در سال 2008 توی اروپا 11.2 میلیون دستگاه فروش کرده، یعنی بیشتر از هر کنسول بازی دیگه ای در طول تاریخ!!! فروش کلیش توی اروپا هم بیشتر از 31 میلیون شده!!

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
نینتندو اعلام کرد در سال 2008 بیش از 8.3 میلیون Wii در اروپا فروخته است! یعنی بیشتر از هر کنسول خانگی دیگه ای در تاریخ! فروش کلی Wii توی اروپا هم از 14.2 میلیون بیشتر شده!
هم چنین DS در سال 2008 توی اروپا 11.2 میلیون دستگاه فروش کرده، یعنی بیشتر از هر کنسول بازی دیگه ای در طول تاریخ!!! فروش کلیش توی اروپا هم بیشتر از 31 میلیون شده!!

منبع :-" :-"

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
دوستان در این تایپیک دیگه کل کل نکنید! (دیگه خسته شدیم از این فن بوی بازیها)
منبع :-" :-"
خبرش اگر مبهم بود نیاز واجب به منبع داشت!
اما دوستان منبع بزارید!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
به عنوان علاقه مند به این مقوله انتظار دارم دوستان عزیزم وقتی اظهار نظرهای قابل توجه میکنن دلیلش هم داشته باشن که جریانش مثل پست شما نشه که بدون هیچ مدرکی نوشتی انگلستان بیشتر به سونی اعتماد داره،یعنی اعتمادشون اینقدره که 1.3 میلیون XBOX بیشتر خریدن؟؟؟

دقیقا کجا من اون جمله ای که پررنگ کردم رو نوشتم؟ اون تیکه رو بیار برام نقل قول کن
در ضمن من هر چیزی که اینجا مینویسم منبع دارم براش
راجع به GER هم من نگفتم اشتباه میکنی فقط گفتم هرچی تو هر فروم مینویسن صرفاً بخاطر اینکه انگلیسی زبانن دلیل بر درست بودنش نیست،من Land Of Sony تا به حال جایی ندیدم خواهشاً اگه شما دیدی به منم نشون بده که اطلاعاتم بره بالا(بدون شوخی) اگر هم سراسر اروپا بخواد سرزمین یه کنسول لقب بگیره مطمئناً اگه XBOX نباشه PS3 هم نیست چرا که همه میدونن نینتندو با Wii و DS همه جا رو تحت الشعاع قرار داده...​
اون حرفی هم که صفحه قبل زدم ترجمه حرفای چندتا از عضوهای فرومهای خارجی بود که اینارو گفته بودند که از آمار فروش بازیها در ای کشور میشه به صحت حرفاشون پی برد.
خب از شما توقع اینو ندارم که حرفمو قبول کنی و حتی به دلایلی که کاملا مشخصه به آماری که گذاشتم هم توجه نکردی و بدون که من اون حرفو برای شما ننوشتم که اینقدر متعصبانه داری راجبش نظر میدی !

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
Media Create Sales: 01/05 - 01/11 (Hardware)

1/15/09

کنسول DS جمعا با مدل DS Lite حدود 100 هزار کنسول در هفته قبل در ژاپن به
فروش رسوند و بعد از اون PSP با بازیهای فوق العاده Dissisda و MH2G فروش عالی خودش رو داره و طبق معمول در مکان دوم فروش کنسولها در ژاپن هست.
همچنین PS3 در سال جدید هفته خوبی رو با فروش 28 هزار کنسول سپری کرد .

f_mc1totalweem_e357754.png

Hardware
DSi 78,201
PSP 60,495
Wii 41,243
PS3 28,144
DS Lite 23,429
Xbox 360 10,554
PS2 6,628

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
اینم از امار npd به نقل از n4g
playStation 2 410K
PlayStation 3 726K
PlayStation Portable 1.02 million
Xbox 360 1.44 million
Nintendo Wii 2.15 million
Nintendo DS 3.04 million
هکین طور که مشاهده می شه wii و ds ترکوندندو دیگه برای دیگر کنسول ها حرفی برای گفتن نذاشتند.
از اون ور 360 حدود دو برابر ps3 فروخته که نسبتا امار خوبی هستش و از همه جالب تر فروش 410 هزاری ps2 هستش که در نوع خودش عالیه!!!!
اینم برای نرم افزار ها:
WII PLAY W/ REMOTE NINTENDO OF AMERICA FEB 2007 EVERYONE (E)
360 CALL OF DUTY: WORLD AT WAR ACTIVISION BLIZZARD (CORP) NOV 2008 MATURE (M)
WII FIT W/ BALANCE BOARD NINTENDO OF AMERICA MAY 2008 EVERYONE (E)
WII MARIO KART W/ WHEEL NINTENDO OF AMERICA APR 2008 EVERYONE (E)
WII GUITAR HERO WORLD TOUR ACTIVISION BLIZZARD OCT 2008 TEEN (T)
360 GEARS OF WAR 2 MICROSOFT (CORP) NOV 2008 MATURE (M)
360 LEFT 4 DEAD ELECTRONIC ARTS NOV 2008 MATURE (M)
NDS MARIO KART NINTENDO OF AMERICA NOV 2005 EVERYONE (E)
PS3 CALL OF DUTY: WORLD AT WAR ACTIVISION BLIZZARD (CORP) NOV 2008 MATURE (M)
WII ANIMAL CROSSING: CITY FOLK NINTENDO OF AMERICA NOV 2008 EVERYONE (E)

پ.ن:در ضمن یادتون نره که این امار فقط برای امریکاست.
لینک منبع:http://www.nintendoeverything.com/?p=8491

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر