MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,639
نام
Mehrdad
تو دنبال راه بازی کردنی و تعداد جامعه هدف. منم همونو گفتم
مغلطه اش کوش، مغلطه ای پیدا کردی بزار همراه با مدارک سایر بخشها مثل فجایع

درآمد بخش گیمینگ در سطح انتظارات بوده و از سطح انتظار اکتی بالاتر عمل کرده ولی کنسول افست کرده.

چیزی که من فهمیدم، انتظاراتشون بالاست برا همین میگن فاجعه هست
ولی میگیم مدرک فاجعه بودن بده، میگه trust me bro
بعد از اونم مغلطه نکن.حالا بحث درآمدو کردی اصلا با درآمد نمیشه اشل ساخت
مثال: تو 10 میلیون کنسول بفروشی 400 دلار، سود خاصی نداره ولی میشه 4 میلیارد
2. هزینه ساخت بازیها متفاوته
3.هزینه تبلیغات و ...، همین قراردادهای تبلیغاتی سونی با اروپا و ...
تو میتونی یه کمپانی داشته باشی 1000 تومان در آره 20 تومن سود داشته باشه
یکی 100 تومن و 25 تومن سود. تا زمانی که لیست هزینه و درآمد نباشه، فکت نمیشه داد. الان مگه درآمد یوبی کمه ولی هزینه کردش بالاست و خنثی میکنه
برا همین درآمد بدون هزینه کرد، ارزشش صفره.
محترمانه باهات حرف زدم دیگه حد خودت رو نگه دار... لودگی بسه..

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,639
نام
Mehrdad
حیف واقعا، حیف که اینطوری از مایکرو دفاع میشه... انگار کلکل مدرسه ای هست و فقط باید برنده شی،

با همین برخورداتون اون انتظارات از استارفیلد هم ساختین و بعدش تو تاپیک امتیازات درو کردیم،

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
820
نام
Reza
شما که مخالف حرف روهوایی هستید، چرا از رو هوا میگی وضعیت ایکس باکس فاجعه هست. با کدوم علم؟ مدرک و ...
تماما حرفت رو هواست، در بحث تعیین وضعیت یه کمپانی دو فاکتور لازمه، یک درآمد دو هزینه.
هزینه ات کوش که افتضاحه و بقول خودت ماکرویی که میدونه، چرا پا شده رفته یه همچین هزینه ای کرده
و سوما شما که منطقی هستید، بدون توجه به اینها، خود نادلا در دادگاه گفت که ایکس باکس در سطح انتظارات ما بوده و واژه slighty better رو مطرح کرد، یعنی یکم بهتر.
خود CFO ماکروسافت میگه وضعیت xbox خرابه .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,974
نام
محمد حسین
حیف واقعا که حرف بی محتوا و بدون مدرک زدن، نیاز به مدرکی نداره و از بی جوابی تهدیدم میاره، اونم پای اینترنت.
در مورد امی هود که گفتیم، ولی از استودیوهای ایکس باکس بگیم
نکته: منابع trust me bro و منابع آب و ... نیست ولی این صرفا هزینه کرد داخلی استودیوهاست که در سایتای دولتی بریتانیا ثبت بشه.
3-4 تاشو میزارم، بقیشو خودتون برید ببینید، چون گذاشتن همشم فرقی نداره، بزاریم هم فرقی نداره
اینم بگم تا دوباره معانی عجیب رخ نداده، turnover بودجه ای هست که ماکرو بعنوان شرکت مادر میده به این کمپانیا

2024-01-31_15-38-31.jpg 2024-01-31_15-35-43.jpg 2024-01-31_15-37-55.jpg

دیگه بخونید turnover پلی گراند از اواخر 2018 که فورزا 4 رو زد تا پایان سال 2022بوده
از 2019 تا پایان 2021 در کل 84 میلیون پوند هزینه شده، فکر کنم ساده تر بشه هزینه کردا متفاوته.
این استودیو هم فورزا 5 ساخته تو این بازه هم dlc فورزا 4 و هم فیبلو استارت زده.
سال 2017 که استودیو دوم فیبل رو زده و خریده 54 میلیون پوند هزینه کرده.
تو سایت دولت انگلیس همش هست، دو استودیو یکسان هزینه نمیکنن، اینها با کسر مالیات و ... هست
فقط استودیوهای انگلیسی هست

2024-01-31_15-39-54.jpg

این ماله rare هست

2024-01-31_15-33-39.jpg 2024-01-31_15-31-45.jpg

این ماله نینجا تئوریه که ماکرو 90 یلیون خریدش.
________
این هزینه کردها فاقد هزینه تبلیغاته ولی منابع بهتری از trust me bro هست.
خود CFO ماکروسافت میگه وضعیت xbox خرابه .
مطلبشو گذاشتم اگه میخوندی
Overall, gaming revenue increased by 49 percent to $7.11 billion, with 44 points of net impact from the Activision Blizzard acquisition, to become the third most-lucrative product offering for Microsoft (behind Server and Office). Microsoft CFO Amy Hood suggested that growth matched expectations.

"Total gaming revenue was in line with expectations as stronger-than-expected performance from Activision was offset by the weaker-than-expected console market noted earlier," she added.
درآمد بخش گیمینگ در حد انتظاره
بخش کنسول ضعیفتر بود که اکتی قویتر از انتظار بود و جبرانش کرد.
________
سه ماهه قبل هست اونم خودم نوشتم یه بخشی ضعیف ظاهر شد اونو گیم پس خنثی کرد،
فاجعه رخ نداده، الان تحلیلهای همین ماکرو رو بخون که میگن از حد انتظار بالاتر بوده 0.5 درصد یک درصد، یه رقم عجیب غریب نیست که بگی فاجعه یا موفقیت عجیب غریب
این انتظار سه ماهه بعده
Looking towards Q3, CFO Amy Hood said Microsoft expects Xbox content and services revenue growth in the low-to-mid-50s, again driven largely by the Activision Blizzard merger. She also anticipates hardware revenue to decline year-over-year
حالا low to mid 50 که میشه 50-56 بشه 57 میشه فراتر از انتظار
ببشه 49 میشه کمتر از انتظار، ولی نه 57 موفقیت عجیب الخلقه هست نه 49 فاجعه.
واژه کیفی هست، تا دقیق رقم مشخص نشه، نمیتوی یه همچین تحلیلی بکنی و وقتی خنثی شده با یه بخش دیگه، رقم بالا نبوده که خنثی شده.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,639
نام
Mehrdad
حیف واقعا که حرف بی محتوا و بدون مدرک زدن، نیاز به مدرکی نداره و از بی جوابی تهدیدم میاره، اونم پای اینترنت.
همین که لودگی رو بس کنی کافیه، با اینکه از اول نامحترمانه حرف زدی، اما چند کلمه محترمانه بهت گفتم مغلطه نکن و دلیل فاجعه بودن از نظرم رو گفتم، تو در ادامه باز چه کردی؟ هی با لودگی و خودشیرینی داری تو پست هات تکرار میکنی، این چیزایی که تو مثلا به عنوان مدرک مطرح میکنی، اصلا جز مولفه های من گیمر حساب نمیشن، من مولفه هام رو به صورت خلاصه تو اون پست به بابک یاداوری کردم،

در مورد تو هم، از تاپیک ورسس و دیمنز سولز و اون شمشیر و ترول شدنت (که حقتم بود اینقدر که تزهات بی ربط و فرومری و خنده دار بود) توسط سونی فنا و بعدش کینه گرفتنت و هی تکرار کردن بحث با سونی فنا و هی تکرار و هی تکرار مثل الانت تو این تاپیک با من.....، یادمه که تازه از "خارج از تاپیک" وارد بحث های گیمینگ شدی برای اولین بار، کاملا یادمه فازت چی بود، چی بازی میکنی چی نمیکنی چی کردی چی نکردی، همه رو یادمه، حتی عشقت به انو هم یادمه، اره، براتم همیشه احترام قائل شدم که خودت امروز خرابش کردی، متاسفانه...

حالا که خرابش کردی پس بازم میگم، باعث تاسفه، که تو، امثال تو، و استدلال هاتون، شدین مدافع مایکرو تو این فروم، طوری که انگار یه سری خبرنگار اقتصادی یا حوزه تکنولوژی نهایتا، یه سری فرومر، سهامدار مجازی، دارن از مایکرو دفاع میکنن، اخه مثلا در جواب اینکه جز کنسول و "PC" چه پلتفرمی موجوده؟ یعنی اشاره به "سخت افزار" ،، میگه انواع و اقسام لپتاپ موجوده(adam)... دیگه ببین چقدر خارج از موضوع...

همین که اول از همه فکر کردی من ورسس بازم و با این دید باهام وارد بحث شدی، نشون میده فرافکنی میکنی چون روشنه که پست های من تو این تاپیک امروز بر اساس ورسس نبود، مگر اینکه از اول با سوگیری بیبینیشون، یعنی اگه 2 تا از پست های من راجع به بازی های مایکرو رو خونده بودی، میدونستی فازم ورسس نیست... میترسم خونده باشی و ندونی...!!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,788
نام
مراد حلیمی
بنظر من بحث هردو طرف بیهودس. علتشم اینه که اطلاعات و دیتای کافی نداریم(یعنی مایکرو نمیده)

تا وقتی مایکرو نگه بخش سرگرمی سودش چقدره با درآمد و تعداد مشترک و تعداد هر بار پلی کردن فلان بازی تو سرویس و ..... نمیشه نظر خاصی داد.(اونم مایکرویی که کلی داره هزینه میکنه بر عکس رقبا)
یه بیزنیس با میزان سود سرپا میمونه نه چیز دیگه ای.

.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,974
نام
محمد حسین
همه بازیای ورزشیش گسن و کلا چیزی غیر از گس نمیسازه
_______
نمیخواستم بگم ولی برا اینکه متوجه بشی. من سر بحثام با بچه های ایکس باکس دو بار از گروه تلگرامیشون لفت دادم سر استارفیلد کلی از دستم شاکی بودن و چند بار بهشون تیکه انداختم
اخیرا avowed رو ترول کردم و هلبلیدو و ...........
اگه میخواستم از کسی بگیرم، خود بچه های ایکس باکسی وافقن از کیا باید میگرفتم که نگرفتم، این ذهن تو هست که فکر میکنی برای من مهمه و هنوز درگیر یه همچین چیزی هست برو از همون بابک و سبحان و بقیه بپرس بهت میگن وایضا اونا از من.
این ذهن توئه و اینقدر برات یه همچچین چیزای کوچکی مهمه که فکر میکنی برا بقیه هم همینطوره.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,639
نام
Mehrdad
این ذهن توئه و اینقدر برات یه همچچین چیزای کوچکی مهمه که فکر میکنی برا بقیه هم همینطوره.
تو اصن طرف بحث من نبودی مستقیم، با این حال معلوم نیست "چرا" پستم رو به خودت گرفتی که مدام تو پست های مختلفت با لودگی و خودشیرینی، تکرار کردی و بهش اشاره کردی، معلوم نیست دقیقا کدوم حرف من ازارت داد،

تو حتی فرست پارتی های اسطوره ای مایکرو رو همین اواخر همین سال ها بازی کردی، خودت گفتی، یعنی "مایکرو فن" به اون صورت نبودی، این که حافظه من خیلی خوبه هم دیگه ببخشید :D یعنی اگه این سایت و ورسس و بحث با سونی فنا نبود (یا نباشه) احتمالا هیچ وقت در جایی یا پدیده ای، "فن مایکرو" نمیشدی به اون صورت که اینجا شدی، نهایتا یک گیمر بودی هرچند هاردکور ولی مثل بقیه بی طرف...

حالا ذهن من کوچیکه؟ من امروز پشت هم یک استدلال مخالفم رو، با لودگی، کینه وار، تو پست هام تکرار کردم؟ وقتی همون اول نامحترمانه حرف زدی؟ من با بی احترامی پاسخت رو دادم؟ محترمانه نگفتم مغلطه نکن (یعنی استدلال اشتباه خودت رو جای استدلال اشتباه من قرار نده، و سرچشمه رو سمی نکن، اینم یکی از مغالطه هات)

نصف پست های گیمینگت، همینطوریه، 99 درصد کینه وار داری لا به لای پست هات با خودشیرینی جواب سونی فن هارو میدی،

دقیقا، منم میدونم فن جدی مایکرو نیستی، و انگیزه اصلیت همین کلکل با سونی فن هاست، پاسخ به کینه های قدیمی، فقط موندم با من کی درافتادی چون واقعا تعجب کردم امروز این لحن بدت رو از اول دیدم، وگرنه بابکم بهم نقد کرد، دیدی چطوری جوابش رو دادم؟

تکرار میکنم، باعثه تاسفه، که این مدلی از مایکرو دفاع میکنین... انگیزه اصلیتون کل کل با سونی فن ها یا کلا " کل کل" هست، یه روز با مایکرو فن، یه روز با سونی فن...

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
پرنس اون کلمه Only یعنی کمتر از انتظارات فروخته؟:-?
اُمیدوارم در دراز مدت فروش خوبی بکنه بلکه یوبی سراغ ریمیک و ساخت نسخه جدید بره
نمیشه فقط با فروش قضاوت کرد چون خیلیا مثل خود من با Ubi+ بازی کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر