Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
شاید نه ، قطعا اشتباس...
سود تو این صنعت به قدری هست که تو این یک سالی که PS4 اومده یه تنه داره کل سونی رو میچرخونه!سونی که خودش بزرگ ترین تولید کننده سنسور دوربینه تی وی میزنه موبایل میزنه و کلی چیز دیگه و صنعت فیلمسازی داره و ... به وضوح اومدن گفتن که هر چی ضرر داریم میدیم با موفقیت PS4 جبران شده!
سونی کجا همچین چیزی گفته؟:-/

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,211
نام
∂αнмα
سونی کجا همچین چیزی گفته؟:-/
منبعش رو پیدا نکردم ولی همین چند وقت پیش بود که خودش مستقیم اومد گفت تنها بخش سود دهش همین بخش PS ـه بخش تلوزیون و موبایل همش ضرر ـه واسش و هنوز که هنوز به سودهی نریسده واسه همین هم قرار محدود ترش کنه ...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
منبعش رو پیدا نکردم ولی همین چند وقت پیش بود که خودش مستقیم اومد گفت تنها بخش سود دهش همین بخش PS ـه بخش تلوزیون و موبایل همش ضرر ـه واسش و هنوز که هنوز به سودهی نریسده واسه همین هم قرار محدود ترش کنه ...
من نگفتم سود ده نیست. فقط پرسیدم اون قسمت هایی که بولد کردم رو کجا گفتن؟:-/

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,211
نام
∂αнмα
من نگفتم سود ده نیست. فقط پرسیدم اون قسمت هایی که بولد کردم رو کجا گفتن؟:-/
یکم اغراق کرده :d
خوب وقتی اونا ضرر بدن یکی باید جورشونو بکشه حالا نه همه بخش ها ولی همون دوتا بخش رو که میتونه جبران کنه ...

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
تعداد شیپ های برخی عناوین Monster Hunter در خارج از ژاپن به میلیون:
Wii Monster Hunter Tri - 750,000
3DS Monster Hunter 3 Ultimate - 900,000
3DS Monster Hunter 4 Ultimate - 300,000
در آمریکا
Monster Hunter 3 first month - 126,000 (12 days tracked)
Monster Hunter 3 Ultimate first month - 120,000 - 125,000 (19 days tracked)

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
نگاه کنید فروش سخت افزاری کنسول سود ده هست این کمپانی ها خودشون مشاور مالی دارند اگه سود ده نباشه قیدشون رو میزند این دیگه کاملا مشخصه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
نگاه کنید فروش سخت افزاری کنسول سود ده هست این کمپانی ها خودشون مشاور مالی دارند اگه سود ده نباشه قیدشون رو میزند این دیگه کاملا مشخصه

مایکروسافت تو اوایلی که کینکت رو بهمراه X1 میداد سود بیشتری داشت . سونی کلا سود زیادی نمیبره تو PS4، فک کنم تو هر دستگاه 18 دلار بود یه همچین رقمایی (با احتساب بخش باربری، تولید و غیره)

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
مایکروسافت تو اوایلی که کینکت رو بهمراه X1 میداد سود بیشتری داشت . سونی کلا سود زیادی نمیبره تو PS4، فک کنم تو هر دستگاه 18 دلار بود یه همچین رقمایی (با احتساب بخش باربری، تولید و غیره)

کلا سود بردن از کنسول تو مدت زمان طولانی بیشتر دیده میشه بشتر سود تو فروش نرم افزار دیده میشه ولی این نیست که سود ندن و بخاطر یه چی دیگه وایسادن

- - -ویرایش - - -

فکر کنم وقتی به تولید بیشتری دست پیدا کنند هزینه کنسول براشون کمتر میشه

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
Capcom اعلام کرده که آمار شیپ Monster Hunter 4 Ultimate به بیش از 3 میلیون نسخه در سر تا سر دنیا رسیده ، کل سری 32 میلیون فروش داشتن

Monster Hunter 4 Ultimate has Shipped Over 3 Million Units Worldwide - 3DS News @ Nintendo Life

لانچ New 3DS در انگلستان 57% افزایش فروش سخت افزار رو به دنبال داشته

The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D, Monster Hunter 4 Ultimate and New Nintendo 3DS Enjoy Strong Débuts in the UK* - New Nintendo 3DS News @ Nintendo Life

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
Super Smash Bros. for Nintendo 3DS به فروش 6.19 میلیون نسخه در سراسر دنیا دست یافته
Pokémon Omega Ruby فروش جهانی 9.35 رو ثبت کرده که فروشش کمتر از بازی Pokémon X و Pokémon Y که فروش این بازی هم 12.26 میلیون نسخه بوده Tomodachi Life هم فروشش 3.96 در کل دنیا بوده
فروش 3DS در مجموع به 50.41 میلیون رسیده.
فیگورها amiibo تا پایان 2014 به مقدار 5.7 میلیون شیپ شده اند
New 3DS XL در آمریکا و آورپا سه برابر بیشتر از 3DS XL معمولی فروش رفته اند.
فروش Wii U نسبت به سال گذشته در آمریکا و اروپا و ژاپن 200 درصد افزایش داشته
Mario Kart 8 هم 4.77 میلیون شیپ شده .Super Smash Bros. for Wii U هم 3.39 میلیون تا پایان 2014 شیپ شده.
New 3DS به صورت کامل در آمریکا شمالی و آروپا توسط خرده فروشان sold out شده.
Majora's Mask 3D در حدود 350k در آمریکا و 220k در اوپا فروش کرده که در هر دو منطقه فروشش از A Link Between Worlds بیشتر بوده Monster Hunter 4 Ultimate هم 110k در آروپا فروش داشته.

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
جناب مایکل پچـر باور داره که اوردر 1886 میتونـه تا انتهایـه سال 2015 پنج میلیون نسخه بفروشـه . :d
It’s a really good exclusive title and I think it attaches at a pretty high rate to the install base so probably 3.5 to 4 million of the install base
and then I think it will probably attract another 1 to 2 million to buy a PlayStation 4 in the next few months
متن مصاحبـه با gamingbolt

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,088
نام
آریا
جناب مایکل پچـر باور داره که اوردر 1886 میتونـه تا انتهایـه سال 2015 پنج میلیون نسخه بفروشـه . :d

متن مصاحبـه با gamingbolt
استاد باز مصرفش بالا رفته!
من 1 میلیون هم تخفیف میدم و اگه بازی تونست تا آخر 2015 حدود 4 میلیون نسخه بفروشه (فروش واقعی، نه باندل)، یه ماه اواتار درخواستی از طرف دوستان میذارم! :D
کلاً با این وضعیتی که من پیش بینی میکنم، فروش کلی بازی به 3 میلیون نسخه هم برسه باید جشن بگیرن، دیگه 5 میلیون در یک سال که ... :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Argon1
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر