Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
7jrlv1yti0b99xoz0y09.jpg

New PS4 Bundle Lets You Choose One of Four Hit Titles for $399.99 ***8211; PlayStation.Blog

از امروز، و البته فقط برای آمریکا :-"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,062
نام
آریا
پیش بینی Pacther در مورد آمار نوامبر آمریکا:

XB1: 750K
PS4: 600K
WII U: 300K

این دفعه به نظرم خوب پیش بینی کرده. :D
البته به شخصه انتظار فروش بیشتری برای X1 و PS4 دارم، ولی اینکه X1 این ماه بالاتر از PS4 باشه تقریباً مشخص هست. شاید اختلافشون از پیش بینی Pachter هم بیشتر باشه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,626
نام
محمد

WIU: 300K

البته به شخصه انتظار فروش بیشتری برای X1 و PS4 دارم، ولی اینکه X1 این ماه بالاتر از PS4 باشه تقریباً مشخص هست. شاید اختلافشون از پیش بینی Pachter هم بیشتر باشه.
این هر وقت پیش بینی میکنه برعکس میشه :| تا الان فکر میکردم X1 تو نوامبر بیشتر میفروشه ولی الان نظرم عوض شد! :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
آریا شاید نوامبر اینجوری باشه ولی احساس میکنم دسامبر و ژانویه کاملا به نفع PS4 باشه :D بازی های انحصاری ها تازه میان :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,062
نام
آریا
این هر وقت پیش بینی میکنه برعکس میشه :| تا الان فکر میکردم X1 تو نوامبر بیشتر میفروشه ولی الان نظرم عوض شد! :D
دفعه پیش که واقعاً چرت و پرت گفته بود! :D یعنی در حدی که آدم فکر میکرد یه چیزی مصرف کرده! ولی نوامبر احتمال اول شدن X1 زیاده. :D

آریا شاید نوامبر اینجوری باشه ولی احساس میکنم دسامبر و ژانویه کاملا به نفع PS4 باشه :biggrin1: بازی های انحصاری ها تازه میان :biggrin1:
دسامبر رو هیچ نظری ندارم! :D ماه مرموز و عجیبی هست! از ژانویه اگه قیمت X1 دوباره به 400 دلار برگرده، به نظرم باز PS4 جلو می افته. ولی اگه X1 برای همیشه روی همین 350 دلار بمونه، هر احتمالی میشه داد.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا

آدم بره به آمار سایتی مث VGChartz استناد کنه! بــه از اینه که به پیش بینی ها و اراجیف این مرتیکه توجه ای کنه :d

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
X1 بیشتر بفروشه؟لول پچر:))
چرا بيشتر نفروشه ؟:d
ارزونتر كه هست ...
بازى انحصارى كه 3 تا داشته ...
بازى مجانى رو كنسول كه داشته ...
طراحى اختصاصى براى COD كه داشته ...
دليل ديگه اى ميخواد ؟
اگه بيشتر نفروشه Lol داره :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,626
نام
محمد
اگه X1 تو این ماه بیشتر نفروشه که دیگه عمرا تو هیچی ماهی نمی تونه بیشتر از PS4 بفروشه، قبل از اینکه حاجی پکتر پیش بینی کنه من مطمئنم بودم X1 بیشتر میفروشه ولی الان شک دارم :D و البته اگه بیشتر نفروشه انصافا مایکروسافت جای ترول شدید داره! :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا

آخرین بار که پیش بینی کرده بود X1 بیشتر میفروشه, PS4 دو سه برابر بیشتر فروخته بود. این یکی احتمالاً به واقعیت نزدیکه ولی:D!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,239
نام
ماکان
به نظر منم X1 قطعا بهتر فروخته چون آمارها هم نشون میدن که جمعه سیاه بهتری داشته. اما باز بنظر من مجموع فروش باید بالاتر از این حرف ها باشه. یعنی X1 بهتر از PS4‌ اما جفتشون بالاتر از این رقمی که استاد پیش بینی کرده.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470

اریا بازم به نظرم چرت گفته..ینی فروش این دو تا کنسول اینقدر کمه توی این ماه؟ اونم تازه با توجه به این که هیچ کمبودی تقریبا نبوده و فروشگاه ها تا خرخره پر بودند.من که حس می کنم ایکس باکس بالای یک میلیون فروش داشته باشه پی اس تری هم حدود همون یک میلیون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر