g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
الآن بحث سره این که x1 میتونه تو بازار اصلی خودش 4 ر کنار بزه!!!!!!!! خجالت نمیکشید:d کوچه علی چپ انقدر جادار شده:d
اینجا ن کلوپ ن سر کوچتون ک با این ادبیات صحبت میکنی
ناظما لطف کنن گه گاه ی سری بزنن بد نیست
حدالقل تکلیف روشن شه اگه قراره هرکسی با هر لحنی صحبت کنه مام بدونیم

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
Vita = 128.000

دقیقا الان هدف اونایی که 128 k ویتا خریدن چی بوده ؟؟ هر چی فکر میکنم دلیلی واسه خرید این کنسول شکست خورده نمیبینم...کنسولی که خوده سونی هم ولش کرده به امون بازی های ایندی ....

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
به نمودار Xbox One دقت کنید بعد دوباره نقل قول بالا رو بخونید.

60093758616259774224.png

یکی بیاد تو این تاپیک فکر می‌کنه Xbox One سرجمع سه واحد فروخته PS4 دویست میلیون. کاهش قیمت خودش دلیل خرید کنسول تو این مقطع نیست. با این بازیایی که مایکروسافت داره تو 3-4 ماه آخر سال، مطمعنا بازار آمریکا نهایتا تا اکتبر( و دیگه مطمعنا تا مستر چیف کالکشن) برمی‌گرده دستش. یکی دو ماه دیگه هم با دمتون گردو‌ها رو بشکونین( و البته تا آخر سال تو همین تاپیکای آمار فروش خوش باشین، بازی که نداره کنسول اعظم) که تعطیلات امسال، قفسه فروشگاه‌های بازی نشون میده کدوم کنسول تو سال اول عرضه موفق‌تر بوده.

این پیش بینی شما چشمان من رو بر حقیقت باز کرد.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,521
نام
میلاد
به نمودار Xbox One دقت کنید بعد دوباره نقل قول بالا رو بخونید.

60093758616259774224.png

یکی بیاد تو این تاپیک فکر می‌کنه Xbox One سرجمع سه واحد فروخته PS4 دویست میلیون. کاهش قیمت خودش دلیل خرید کنسول تو این مقطع نیست. با این بازیایی که مایکروسافت داره تو 3-4 ماه آخر سال، مطمعنا بازار آمریکا نهایتا تا اکتبر( و دیگه مطمعنا تا مستر چیف کالکشن) برمی‌گرده دستش. یکی دو ماه دیگه هم با دمتون گردو‌ها رو بشکونین( و البته تا آخر سال تو همین تاپیکای آمار فروش خوش باشین، بازی که نداره کنسول اعظم) که تعطیلات امسال، قفسه فروشگاه‌های بازی نشون میده کدوم کنسول تو سال اول عرضه موفق‌تر بوده.
:-ss
تا جایی که یادمه بازار آمریکا قرار بود با تایتان فال دگرگون شه ، نشد که هیچ PS4 بیشترم فروخت!:d
بعد با توجه به نمودار اینا حدود 8 ماه از سال اول عرضشون گذشته ، یکی دوماه هم که ما با دممون گردو بشکنیم میشه 10 ماه!همین الان با توجه به این نموداره حدود 700هزارتا عقبه وان تو این دوماه هم که گردو میشکنیم یه 200-300 تا میاد روش دوباره ، میشه حدود 1 میلیون اختلاف فقط تو آمریکا!حالا تو اون دوماه باقی مونده از سال چجوری میخوای ثابت کنید که وان کنسول پرفروش تر تو سال اول عرضه میشه خدا عالمه!:d
حالا ببین وضع وان چقدر خرابه که قراره براش یه لشگر بازی (یه لشگر اومد نفله شد این یه لشگر دیگس!:d) بریزه تو بازار تا فقط فاصله رو با PS4ی کم کنه که اصلا بازی نداره امسال!:dالبته بازیای مولتی رو خدا بده برکت قدر دوتا انحصاری سیستم سلرزن!همونطور که واچ داگز باعث شد فروش 4 دوبرابر شه دستنی + باندل سفید کنسول باعث میشه فروش 4 هم بالا بره!در غیاب انحصاری ها اینا دارن حال میدن که شما یادت رفته بود مثل اینکه:d

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
تو این نمودار جالبه تا 2 ماه اول پایاپای بوده اما بعد فاصله 2 کنسول بیشتر شده!!اما در کل نقطه قوتش اینه نسل هشتم خیلی بهتر از نسل های قبل استارت خورده :)

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
باندل سفید کنسول باعث میشه فروش 4 هم بالا بره!در غیاب انحصاری ها اینا دارن حال میدن که شما یادت رفته بود مثل اینکه:d

تک تک بشمر هر چه قدر Destiny رو PS4 بیشتر فروخت سیستم سلر شد ده برابر بیشتر همونرو Halo TMCC واسه Xbox One می فروشه و سیستم سلر می شه.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
من نمیدونم چه رازی تو این باندل سفید 4 نهفته که همه گیر دادن وقتی که باندل سفید عرضه بشه فروش 4 هم میره بالا!!:-/
اگه تایتان فال واسه 4 منتشر میشد برام خیلی جالب بود یه سریا بعدا چجوری میخواستن بازی رو مسخره کنن!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
اینکه بگیم x1 کاهش قیمت داشته و باید از ps4 پیشی میگرفت واقعا یه نوع ظاهر بینی و ساده اندیشیه ... اخه مسئله اینه که اصلا x1 کاهش قیمت نداشته و تازه یه جورایی داره گرون تر از قبل هم فروخته میشه

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
چیزی که وان نیاز داره جذابیت.که میتونه کاهش قیمت یا عرضه یک مدل اسلیم با قیمت کمتر باشه تا بتونه فروشش رو بالاتر ببره

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به نظرم شرایط x1 با عرضه عنواین مثل forza horizon 2 و باندل halo خوب میشه و الان تازه کاهش قیمت و حذف کینکت داشته وضعیتش بهتر میشه مخصوصا تو بازار خودش
ولی از اونور هم ps4 فروش عالیش ادامه میده و اختلافشون به نظرم بافی میمونه ولی ممکنه کم شه با عرضه عنواین اختصاصی x1 تو پاییز .

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
:-ss
تا جایی که یادمه بازار آمریکا قرار بود با تایتان فال دگرگون شه ، نشد که هیچ PS4 بیشترم فروخت!:d
بعد با توجه به نمودار اینا حدود 8 ماه از سال اول عرضشون گذشته ، یکی دوماه هم که ما با دممون گردو بشکنیم میشه 10 ماه!همین الان با توجه به این نموداره حدود 700هزارتا عقبه وان تو این دوماه هم که گردو میشکنیم یه 200-300 تا میاد روش دوباره ، میشه حدود 1 میلیون اختلاف فقط تو آمریکا!حالا تو اون دوماه باقی مونده از سال چجوری میخوای ثابت کنید که وان کنسول پرفروش تر تو سال اول عرضه میشه خدا عالمه!:d
حالا ببین وضع وان چقدر خرابه که قراره براش یه لشگر بازی (یه لشگر اومد نفله شد این یه لشگر دیگس!:d) بریزه تو بازار تا فقط فاصله رو با PS4ی کم کنه که اصلا بازی نداره امسال!:dالبته بازیای مولتی رو خدا بده برکت قدر دوتا انحصاری سیستم سلرزن!همونطور که واچ داگز باعث شد فروش 4 دوبرابر شه دستنی + باندل سفید کنسول باعث میشه فروش 4 هم بالا بره!در غیاب انحصاری ها اینا دارن حال میدن که شما یادت رفته بود مثل اینکه:d
من تازه دیدم این پست رو، یه چند تا نکته باید اضافه کنم:

1- این نمودار رو واسه این بهش اشاره نکردم که بر این اساس نتیجه‌گیری کنم که Xbox One بیشتر میشه فروش کلیش نسبت به PS4. من منظورم میزان فروش Xbox One در مقایسه با سایر کنسول‌ها(Wii و X360 و ...) بود که نشون میده Xbox One واقعا کنسول موفقی بوده تو آمریکای شمالی. PS4 موفق‌تر!

2- بابا مایی که از 2008 تو این سایت تو سر و کله‌ی هم می‌زنیم که دیگه خوب می‌دونیم توی عمر مفید 5-6 ساله‌ی این کنسول‌ها، یهو یه بازی خاص می‌تونه همه معادلات رو به هم بزنه. PS3 بین سال 2006 تا 2009 عملا یه کنسول بازنده بود که زمین و زمان بهش تیکه می‌نداختن، یهو با اوج گرفتن استودیویی مثل ناتی‌داگ و اومدن MGS4 و GT5 و ... برگشت تو رقابت. وضعیت Xbox One تو سال اول بسیار بهتر از PS3 هستش.

3- راجع به لشکری که اومد نفله شد منظورت رو نمی‌فهمم. اگه منظورت لانچ‌تایتل‌هاست که خب هر دو تا کنسول حداقل از نظر تعداد تو یه سطح بودن و کسایی که تو روز لانچ یه کنسول رو می‌خرن اکثرا طرفدارای اون کمپانی هستن که چهار تا بازی لانچ بالا و پایین نظرشون رو تغییر نمیده. بعدشم وان تایتان‌فال رو داشت که سونی تقریبا همزمان باهاش inFamous رو منتشر کرد. فروش تایتان‌فال نشون میده که همون بازی بود که کاری کرد که الان من و شما قابلیت بحث با هم رو داشته باشیم، تا قبل از اون که Xbox one از نظر فنای سونی خط تولیدش متوقف شده بود :D اما وضعیت آخر سال واقعا فرق می‌کنه. توی هر سبکی یه AAA انحصاری داره مایکروسافت. از RPG بگیر تا ریسینگ و شوتر اول شخص و فایتینگ و اکشن ادونچر. کلی هم بازی دانلودی خوب داره. مردم کنسول می‌خرن که بازی کنن و همه‌ی اینا دلایل خریدن.

4- نکته‌ی اصلی اینه که من نگفتم آخر سال وان کنسول پرفروش‌تری میشه، گفتم موفق‌تر. به عنوان یه خریدار ساده‌ی کنسول که ریالی توی جیبم نمی‌ره از فروش این دو تا، تعداد و کیفیت بازیاست که معیار موفقیته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر