need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان منظور من این بود که بین انحصاریاش پر فروشترین شه.نه این که تو تمام بازی هایی که برای تمام کنسول ها و pc میاد.
دقت هم میکردید بازی هایی رو که نام بردم همشون انحصاری بودن.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
دوستان منظور من این بود که بین انحصاریاش پر فروشترین شه.نه این که تو تمام بازی هایی که برای تمام کنسول ها و pc میاد.
دقت هم میکردید بازی هایی رو که نام بردم همشون انحصاری بودن.
فکر نکنم..احتمالا این رکورد رو GT6 بزنه واسه این نسل...کلا یک بازی با درجه M خیلی سخته 5 میلیون بیشتر بفروشه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,632
نام
محمد
فکر نکنم..احتمالا این رکورد رو GT6 بزنه واسه این نسل...کلا یک بازی با درجه M خیلی سخته 5 میلیون بیشتر بفروشه.
واسه یه بازی با درجه M رسیدن به 5 میلیون به نظرم زیاد سخت نیست، واسه این سبکی که TLoU داره رسیدن به همچین رقمی خیلی سخت و قابل تحسینه :D

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
واسه یه بازی با درجه M رسیدن به 5 میلیون به نظرم زیاد سخت نیست، واسه این سبکی که TLoU داره رسیدن به همچین رقمی خیلی سخت و قابل تحسینه :D
برای یه بازی آره اما برای بازی انحصاری واقعا سخته..من الان هر چی گشتم بجز GOW 3 هیچ بازی انحصاری M پیدا نکردم بیشتر از 5 میلیون فروخته باشه!
کلا ریسکه ND برای این بازی قابل تحسینه حالا یدونم نمیفروخت :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,133
ip جدید هست! هیلو امسال آمد بابک؟؟؟ :D بعد حالا اون دوستمون هم فکر میکنم منظورش همین بود! هیلو چندین ساله شناخته شدس و گرز هم از ابتدای نسل
من این پست رو نقل قول کردم:
برای یه بازی آره اما برای بازی انحصاری واقعا سخته..من الان هر چی گشتم بجز GOW 3 هیچ بازی انحصاری M پیدا نکردم بیشتر از 5 میلیون فروخته باشه!
توش اثری از اینایی که گفتی نمیبینم.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,632
نام
محمد
کلا ریسکه ND برای این بازی قابل تحسینه حالا یدونم نمیفروخت :d
خب همین Call of Duty به صورت تک پلتفرم هم بیشتر از 5 میلیون فروخته یا Battle.field 3 یا Assassin's Creed یا GTA یا ... تو انحصاری ها هم GoW III و Gears و Halo رو یادم میاد. البته هم ریسک رو قبول دارم و هم فروش قابل تحسین رو :D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
یوبی امار فروش سه ماه مالی خودش رو که تا پایان June 30th 2013 هست رو عنوان کرد که این رقم چیزی بالغ بر €76 میلیون بوده، که این رقم در مقایسه با سال 2012-2013 که چیزی بالغ بر € 131 میلیون بوده افت 42.2 رو رو نشون میده (البته فروش 70 یورویی برای شرکت در سه ماه اول بسیار خوب توصیف شده است). در این آمار گفته میشه درصد فروش بازی‌هایی چون Far Cry 3, Assassin’s Creed 3, Just Dance 4, Rocksmith و Rayman Origins چیزی حدود 56 درصد است که فروشی بیش از €60 میلیون و رشد 26 درصد به لطف فروش دیجیتال بازی‌های چون Far Cry 3: Blood Dragon و Call of Juarez Gunslinger عنوان شده است

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
Gears of War و هیلو M هستند و بیش از 5 میلیون نسخه فروختن.

خب همین Call of Duty به صورت تک پلتفرم هم بیشتر از 5 میلیون فروخته یا Battle.field 3 یا Assassin's Creed یا GTA یا ... تو انحصاری ها هم GoW III و Gears و Halo رو یادم میاد. البته هم ریسک رو قبول دارم و هم فروش قابل تحسین رو :D
بخوایم اینطوری حساب کنیم که نصف بازیایارو باید اسم ببریم..
حتی بازیایه XBLA وPSN هم میشه اسم برد :d
بیشتر منظور من ریسک درست کردن همچین بازیی با این سبک بود..

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
چیزی که فروش TLOU رو خارق العاده کرده فقط M بودنش نیست. M بودن فقط یکی از فاکتور هاست.

اولاََ بازی یه آیپی جدیده، اونم آخر نسل که هیچکس جرئت معرفی آیپی جدید رو نداره.

دوماََ سازنده ـش هیچ تجربه و سابقه ای تو این سبکی که واردش شدن نداشته. این خیلی فرق میکنه تا اینکه مثلا یه FPS ساز بیاد یه آیپی جدید FPS معرفی کنه و موفق بشه. یا مثلا یه HnS ساز یه آیپی جدید HnS معرفی کنه و موفق بشه. وقتی یه سازنده موفق تو همون سبک خودش یه آیپی جدید میسازه یه جورایی موفقیت بازیشون تضمین شده ـست چون به فرض مثال همه میدونن میکامی خدای سبک وحشته پس بازی جدیدش که تو همین سبک هست رو هم رو حساب اعتبار میکامی تو این سبک تهیه میکنن.
ولی در مورد ND و TLOU تو همین فروم وقتی بازی معرفی شد خوشبین ترین فن ها هم شک داشتن که بازی موفق بشه و دلیلشون هم این بود که ND تو این سبک هیچ تجربه ای نداره (که منطقی هم بود). حتی قبل از نمایش های بازی بچه ها میگفتن به عنوان اولین نسخه اگه موفقیتی در حد U1 هم بدست بیاره عالیه!

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
الو :D

این رو تو ویکیپدیا نوشته:

این هم از یه سایت دیگه:Skyrim : The Elder Scrolls V Statistics | Statistic Brain

22412741718907193401.png

آخرین ویرایش:

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
UK Video Games Charts

LW
TWTitle
DeveloperLabelPublisher
1
chartSame.gif
1THE LAST OF USNAUGHTY DOGSONY COMPUTER ENT.SONY COMPUTER ENT.
5
chartUp.gif
2MINECRAFT: XBOX 360 EDITION4J STUDIOSMICROSOFTMICROSOFT
3
chartSame.gif
3MARIO AND LUIGI: DREAM TEAM BROS.ALPHADREAMNINTENDONINTENDO
2
chartDown.gif
4ANIMAL CROSSING: NEW LEAFNINTENDONINTENDONINTENDO
-
chartNew.gif
5DYNASTY WARRIORS 8OMEGA FORCEKOEITECMO KOEI EUROPE
6
chartSame.gif
6FAR CRY 3UBISOFT (MONTREAL)UBISOFTUBISOFT
26
chartUp.gif
7MAX PAYNE 3ROCKSTAR VANCOUVERROCKSTARTAKE 2
11
chartUp.gif
8THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM - LEGENDARYBETHESDABETHESDA SOFTWORKSBETHESDA SOFTWORKS
4
chartDown.gif
9FIFA 13EA CANADAEA SPORTSELECTRONIC ARTS
9
chartDown.gif
10TOMB RAIDERCRYSTAL DYNAMICSSQUARE ENIXSQUARE ENIX EUROPE
7
chartDown.gif
11CALL OF DUTY: BLACK OPS IITREYARCHACTIVISIONACTIVISION BLIZZARD
12
chartSame.gif
12LEGO BATMAN 2: DC SUPER HEROESTRAVELLER'S TALESWARNER BROS. INTERACTIVEWARNER BROS. INTERACTIVE
8
chartDown.gif
13ASSASSIN'S CREED IIIUBISOFT (MONTREAL)XBOX 360 CLASSICSUBISOFT
17
chartUp.gif
14GRAND THEFT AUTO IVROCKSTAR NORTHXBOX 360 CLASSICSTAKE 2
13
chartDown.gif
15NEED FOR SPEED MOST WANTEDCRITERION GAMESEA GAMESELECTRONIC ARTS
14
chartDown.gif
16LUIGI'S MANSION 2NEXT LEVEL GAMESNINTENDONINTENDO
25
chartUp.gif
17GRAND THEFT AUTO EPISODES - LIBERTY CITYROCKSTAR NORTHROCKSTARTAKE 2
23
chartUp.gif
18RED DEAD REDEMPTION: GOTYROCKSTAR SAN DIEGOROCKSTARTAKE 2
20
chartUp.gif
19LEGO THE LORD OF THE RINGSTRAVELLER'S TALESWARNER BROS. INTERACTIVEWARNER BROS. INTERACTIVE
15
chartDown.gif
20THE SIMS 3: ISLAND PARADISETHE SIMS STUDIOEA GAMESELECTRONIC ARTS

با وجود کاهش 22 درصدی برای ششمین هفته پیاپی The Last Of Us در صدر جدول فروش UK قرار گرفت.
این بازی به رکورد صدر نشینی بازی های Black Ops 2 و Fifa 12 رسید و اولین عنوان انحصاری هست که توانسته 6 هفته پیاپی صدرنشین جدول باشد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر