FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
فروش بیش از 500.000 نسخه از بازی Far Cry 3 : Blood Dragon در مدت کمتر از 2 ماه

83819920101915768780.jpg

Yves Guillemot مدیر عامل Ubisoft در مصاحبه اخیرش با GamesIndustry International ابراز خوشحالی کرده از فروش خوب این Spinoff از بازی Far Cry 3 و همچنین بازی Call of Juarez: Gunslinger
Far Cry 3 : Blood Dragon بازی قابل دانلود 15 دلاری است که بعد از بازی اصلی منتشر شد.
او همچنین اضافه کرده که این بازی به فروش بیشتر بازی اصلی به خصوص بر روی PC کمک کرده.
در مورد بازی Call of Juarez: Gunslinger اطلاعات دقیقی از فروش داده نشده اما Yves Guillemot از عملکرد این بازی هم بسیار خوشحال بوده.
هر دو این بازی ها در ماه May منتشر شدند و عملکرد خوب انها این شانس رو به Ubisoft میده که در اینده سرمایه گذاری بیشتری بر روی بازی های قابل دانلود انجام بده.

Far Cry 3: Blood Dragon sales hit 500,000 - GameSpot.com

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,235
نام
حامد
TLoU تو هفته اولش تو ژاپن 117 هزار نسخه فروخته! البته فکر کنم UC3 بیشتر فروخته بود اما در کل :-o

شوکه شدنت به خاطر اینه که کم فروخته یا زیاد فروخته ؟ :D
چون طبیعیه دیگه جاپنی جماعت لست مدل بازی دوست نمیدارن :D

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
تلو درجه سنیش M بوده ولی آنچارتد 3 T :bighug:
اتفاقا جماعت ژاپنی استقبالشون از تلو بی نظیر بوده
The Last of Us sold 117,465 during its first week of release in Japan
which is about 88% of its initial shipment :-o
این مطلب رو تو تاپیک خود تلو هم اشاره کردم بهش :-"
اون شوکه شدن هم به احتمال 99 درصد بخاطر فروش زیاد بوده :arrowu: :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,312
نام
ماکان
شوکه شدنت به خاطر اینه که کم فروخته یا زیاد فروخته ؟
:biggrin1:

شوخی میکنی دیگه؟ کم فروخته؟ این رقم برای هفته اول همچین بازی تو ژاپن یه چیز عجیب غریبی هست واسه خودش!

ژاپنی ها کلا بازی غربی نمیخرن! آشغالایی مثل گاندام رو که ما تفم روشون نمیدازیم حلوا حلوا میکنن اما سمت این بازی ها هم نمیرن!:D الان ترکوندن واقعا!:D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
من پیش بینی کرده بود TLOU فروش 2 میلیونی می‌کنه:d
....

10 پیش خرید برتر ژاپن از 19 تا 25 ژوئن:
Code:
1. ( 1 ) [B]Gundam Breaker[/B] (PS3, Bandai Namco)
    2. ( 4 ) [B]Chikyuu Boueigun 4[/B] (PS3, D3)
    3. ( 9 ) [B]Toukiden[/B] (PS Vita, Koei Tecmo)
    4. ( 8 ) [B]Eiyuu Densetsu: Sen no Kiseki[/B] (3DS, Falcom)
    5. (NEU) [B]Monster Hunter 4[/B] (3DS, Capcom)
    6. ( 5 ) [B]JoJo's Bizarre Adventure All-Star Battle[/B] (PS3, Bandai Namco)
    7. ( 2 ) [B]Final Fantasy XIV[/B] (PS3, Square Enix)
    8. (NEU) [B]Escha & Logy no Atelier: Tasogare no Sora no Renkinjutsushi[/B] (PS3, Gust)
    9. (10 ) [B]Gyakuten Saiban 5 (Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies)[/B] (3DS, Capcom)
    10.(NEU) [B]Toukiden[/B] (PSP, Koei Tecmo)

10 پیش خرید برتر آلمان از 20 تا 26 ژوئن:
Code:
    1. ( 2 ) [B]Grand Theft Auto V[/B] (PS3, Rockstar Games)
    2. ( 1 ) [B]Battlefield 4[/B] (PS4, EA)
    3. (NEU) [B]FIFA 14[/B] (PS3, EA)
    4. ( 7 ) [B]Final Fantasy X/X-2 HD Remaster[/B] (PS3)
    5. (NEU) [B]Kingdom Hearts: HD 1.5 ReMIX[/B] (PS3, Square Enix)
    6. ( 3 ) [B]New Super Luigi U[/B] (Wii U, Nintendo)
    7. (NEU) [B]Call of Duty: Ghosts[/B] (PS4, Activision)
    8. ( 1 ) [B]Grand Theft Auto V[/B] (Xbox 360, Rockstar Games)
    9. ( 4 ) [B]Pikmin 3[/B] (Wii U, Nintendo)
    10.( 6 ) [B]Forza Motorsport 5[/B] (Xbox One, Microsoft)

فروش هفتگی آلمان از 17 تا 22 ژوئن:

Xbox 360
1. (11 ) Far Cry 3 Classics Edition (Ubisoft)
2. ( 2 ) Call of Duty Black Ops II (Activision)
3. ( 1 ) The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition (Bethesda)

PS3
1. ( 1 ) The Last of Us (Sony)
2. ( 2 ) The Last of Us - Joel Edition (Sony)
3. ( 3 ) The Last of Us - Ellie Edition (Sony)
(...)
5. (NEU) MotoGP 2013 (Namco Bandai)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
فروش کلی 1 ملیون در هفته ی اول فروش خوبیه اما برای همچین بازی اونم اخر نسل اصلا جالب نیست مگه اینکه من امارم اشتباه راهنمایی کنید

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
فروش کلی 1 ملیون در هفته ی اول فروش خوبیه اما برای همچین بازی اونم اخر نسل اصلا جالب نیست مگه اینکه من امارم اشتباه راهنمایی کنید
ای بابا تورو خدا به این تاپیک دیگه رحم کن الکی مجبور نشیم 10 صفجه 10 صفحه بخونیم برای دیدن یه آمار!!!
من نمیدونم فروش 1.5 میلیونی اونم تو یک هفته برای یک بازی اختصاصی با درجه M که IP جدید هست چطوری میتونه جالب نباشه؟!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ای بابا تورو خدا به این تاپیک دیگه رحم کن الکی مجبور نشیم 10 صفجه 10 صفحه بخونیم برای دیدن یه آمار!!!
من نمیدونم فروش 1.5 میلیونی اونم تو یک هفته برای یک بازی اختصاصی با درجه M که IP جدید هست چطوری میتونه جالب نباشه؟!
مگه شما رحم می کنید که ما رحم کنیم از شوخی گذشته باید تحمل بحث کردن رو داشته باشید خیلی از بازی ها توی یک هفته بیش از 1 ملیون فروختن در ضمن 1.5 ملیون امار غلطی هست 1.1 هست
شوخی میکنی دیگه؟ کم فروخته؟ این رقم برای هفته اول همچین بازی تو ژاپن یه چیز عجیب غریبی هست واسه خودش!

ژاپنی ها کلا بازی غربی نمیخرن! آشغالایی مثل گاندام رو که ما تفم روشون نمیدازیم حلوا حلوا میکنن اما سمت این بازی ها هم نمیرن!:D الان ترکوندن واقعا!:D

البته برای یه کنسول ژاپنی که کلی فن دو اتیشه داره کلی هم از کنسولش فروش رفته بازم امار معمولی هست به نظرم halo4 که 360 خیلی هم کم در ژاپن فروش داشته در هفته ی اول بیش از 400 هزار نسخه فروخته خیلی تعجب اور تر هست

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
^^^

من واقعاً نمیدونم اینایی که میگی درسته یا نه , بهرحال مهم نیست

اما فروش Halo 4 زیاد بود دلیل اصلیش اینه که Halo یه عنوان قدیمیه و معلومه نسخه شماره دار بیاد خوب فروش میکنه , اما The Last of Us یه IP جدید با داستان و کاراکتر جدید تونسته توی هفته اول انقدر موفق باشه ارزش ـــش خیلی بیشتر از عناوین شماره دار دیگه ــست , حالا هرجور که میخوای از این حرفم برداشت کن , میتونی قبول کنی یا برای اینکه افسرده نشی هی ترول کنی

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,312
نام
ماکان
البته برای یه کنسول ژاپنی که کلی فن دو اتیشه داره کلی هم از کنسولش فروش رفته بازم امار معمولی هست

خیالم راحت شد که دوزار از هیچی سر در نمیاری!:bighug:

به نظرم halo4 که 360 خیلی هم کم در ژاپن فروش داشته در هفته ی اول بیش از 400 هزار نسخه فروخته خیلی تعجب اور تر هست

این آمار و اطلاعات دقیق شماست که تعجب آوره!

Halo 4 کل فروشش تو ژاپن به 40 هزار تا هم نرسیده و 39 و 312 تاس! البته شاید توی توهمات شما فروشش تو هفته اول 400 هزارتا رو رد کرده که دیگه این به ما مربوط نیست.

من واقعاً نمیدونم اینایی که میگی درسته یا نه , بهرحال مهم نیست

دری وری محضه. این آقا اصلا نمیدونه داره در مورد چی صحبت میکنه. One Piece روی PS3 فروش هفته اولش اینقدر نیست. یا مثلا DK روی Wii با ان عظمت بعد از چند هفته هنوز به 200 هزارتا نرسیده. کلا هر چرت و پرتی رو که هرکی گفت باور نکنید.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,306
نام
بابک
gears of war judgment با اون فن بیس عظیم توی ماه اول فکر کنم فقط 300هزار نسخه فروخت:d
tomb raider هم بعد از یک ماه تازه فروشش رسیده بود به یک میلیون نسخه با اینکه روی سه پلتفرم اومد.آمارت در مورد فروش هیلو 4 هم 100% غلطه.فکر کنم 40 هزار نسخه بوده فروشش توی ژاپن:d

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
gears of war judgment با اون فن بیس عظیم توی ماه اول فکر کنم فقط 300هزار نسخه فروخت:d
tomb raider هم بعد از یک ماه تازه فروشش رسیده بود به یک میلیون نسخه با اینکه روی سه پلتفرم اومد.آمارت در مورد فروش هیلو 4 هم 100% غلطه.فکر کنم 40 هزار نسخه بوده فروشش توی ژاپن:d
احتمالا ایشون به ریال حساب کرده 400 هزارتا که به تومان خودمون که درست تره میشه همون 40 هزارتا=))

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,670
نام
محمد
Halo 4 کل فروشش تو ژاپن به 40 هزار تا هم نرسیده و 39 و 312 تاس
البته این 39.312 واسه 4 روز اول عرضه تو ژاپن بوده، دیگه هیچی هم نفروخته باشه بعدش از 40 هزار تا رد شده تا الان :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر