Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,684
نام
Kasra
میخواستم بدونم فروش نسخه ی سوم GOW که بازی انحصای سونی هست چقدر بوده اگه فروش کلی سری رو هم بذارید ممنون میشم
در 48 ساعت اول عرضه یک میلیون نسخه رو رد کرد. آمار فعلی در دست نیست.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
توجه داری که UK یکی از قطب های فروش یازیه؟
توجه داشته باش که دنیا فقط به بریتانیا خلاصه نمیشه! معمولا در مورد فروش یه بازی فقط از روی آمار یه منطقه نتیجه گیری نمیکنند.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
توجه داشته باش که دنیا فقط به بریتانیا خلاصه نمیشه! معمولا در مورد فروش یه بازی فقط از روی آمار یه منطقه نتیجه گیری نمیکنند.

UK تقریبا نصف فروش اروپا رو داره و عمده فروش PS3 و بازیهاش این منطقه هست وقتی یک بازی انحصاری در هفته اول دوم تو این منطقه جزء 10 تا قرار نگیره اصلا آمار خوبی نیست..

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,176
نام
شیخ صدرا
UK تقریبا نصف فروش اروپا رو داره و عمده فروش PS3 و بازیهاش این منطقه هست وقتی یک بازی انحصاری در هفته اول دوم تو این منطقه جزء 10 تا قرار نگیره اصلا آمار خوبی نیست..

میتونید آمار های جالب انقد ندید واسه خودتون؟

آخرین ویرایش:

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
جان؟؟!!!
من آمارش رو دارم ولی اینجا نمی تونم بزارم!!این حرف ها رو دیگه اینجا نزن!!
به نظرم عمده فروش بازی های ps3 هم در فرانسه و آلمان هست!!ینی اونجا هست که بازی های ps3 به مقدار زیادی به فروش می ره!البته انگلستان هم ps3 بازی هاش خیلی بد نمی فروشه!!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اینجوری که شما گفتی بریتانیا رو با ایران یکی کردی- نصف فروش اروپا توی همین یه تیکه خلاصه میشه!!!
jesus christ !
Holy-Facepalm.jpg

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,315
نام
ماکان
در اینکه فروش IF2 اصلا خوب نیست اصلا شکی نیست، اما یه نکته رو باید بهش توجه کنید. انم این هست که اصولا بازی های PS3 فروششون هیت نیست، یعنی مثلا مثل بازی های 360 یهو در روز اول انتشار یهو نمیان چند میلیون بفروشن اما فروششون استمرار خوبی داره! یعنی همین IF2 رو شما بهش دقت کنی قطعا در ادامه و تا آخر نسل فروش راضی کننده ای خواهد داشت.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
یعنی قبول ندارید فروش UK زیاده..؟ UK که فقط انگلیس نیست چندتا کشور مثل ولز و ایرلند و.. هم شامل میشه. همیشه هم یک رابطه ای بین UK و سایر مناطق اروپا بوده مثلا وقتی تو UK یک بازی جزء 10 تا نیست تو مثلا فرانسه امکان نداره صدر جدول باشه
بعد شک نکنید عمده فروش PS3 و بازیهای غرب پسندش تو اروپا هست..

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
ps3 توی uk فروشش از 360 کمتر بوده!!الان آمار آلمان و فرانسه که معمولا سونی توش بهتر هست اینجا گذاشته نمی شه!!

الانم این آمار هفته 24 فرانسه هست که از اینجا گذاشتو کاملا هم public هست!!
هفته23 فرانسه رو هم از اینجا گذاشتم!!

France:
Week 23, 2011

01 (__) [PS3] Infamous 2 (Sony)
02 (__) [PS3] Duke Nukem Forever (Take 2)
03 (01) [PS3] L.A. Noire (Take 2)
04 (__) [360] Duke Nukem Forever (Take 2)
05 (05) [PS3] Top Spin 4 (Take2 )

France:
Week 24, 2011

01 (__) [3DS] The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D (Nintendo)
02 (01) [PS3] Infamous 2 (Sony)
03 (03) [PS3] L.A. Noire (Take 2)
04 (05) [PS3] Top Spin 4 (Take2 )
05 (__) [WII] Wii Fit Plus + Balance Board (Nintendo)

Germany :
Week 24, 2011

01 (__) [3DS] The Legend Of Zelda: Ocarina Of Time 3d (Nintendo)
02 (01) [PS3] Duke Nukem Forever (Take 2)
03 (04) [PS3] L.A. Noire (Rockstar Games)
04 (03) [PS3]Infamous 2 (Sony)
05 (__) [PS3] Alice: Madness Returns (Electronic Arts)
06 (__) [PS3] Dungeon Siege 3 (Square Enix Europe)
07 (06) [NDS] Pokemon Black (Nintendo)
08 (05) [NDS] Pokemon White (Nintendo)
09 (02) [360] Duke Nukem Forever (Take 2)
10 (07) [WII] Mario Kart Wii (Nintendo)

به نقل از اینجا
Germany :
Week 23, 2011

01 (__) [PS3] Duke Nukem Forever (Take 2)
02 (__) [360] Duke Nukem Forever (Take 2)
03 (__) [PS3]Infamous 2 (Sony)
04 (01) [PS3] L.A. Noire (Rockstar Games)
05 (03) [NDS] Pokemon White (Nintendo)
06 (04) [NDS] Pokemon Black (Nintendo)
07 (05) [WII] Mario Kart Wii (Nintendo)
08 (02) [360] L.A. Noire (Rockstar Games)
09 (09) [WII] New Super Mario Bros Wii (Nintendo)
10 (__) [WII] Lego Star Wars III: The Clone Wars (Disney Interactive Studios)

به نقل از اینجا
در اینکه فروش IF2 اصلا خوب نیست اصلا شکی نیست، اما یه نکته رو باید بهش توجه کنید. انم این هست که اصولا بازی های PS3 فروششون هیت نیست، یعنی مثلا مثل بازی های 360 یهو در روز اول انتشار یهو نمیان چند میلیون بفروشن اما فروششون استمرار خوبی داره! یعنی همین IF2 رو شما بهش دقت کنی قطعا در ادامه و تا آخر نسل فروش راضی کننده ای خواهد داشت.
فکر کنم از نسخه اول بهتر فروخته باشه!!درسته بازم خوب نیست اما به نظرم افتضاح هم نیست!!ینی فکر کنم فروشش خوب باشه!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,315
نام
ماکان
فکر کنم از نسخه اول بهتر فروخته باشه!!درسته بازم خوب نیست اما به نظرم افتضاح هم نیست!!ینی فکر کنم فروشش خوب باشه!!

من نگفتم افتضاح هست!:D هر کسی هم همچین حرفی میزنه خوب معلومه یا هیچ اطلاعای از بازار نداره و یا فقط از روی تعصب صحبت میکنه. اما اگه کسی هم بخواد بگه عالی بوده فروشش این قضیه در موردش صدق میکنه!

بحث این هست که سونی این بازی باید فروشی خیلی بیشتر از این حرف ها داشته باشه! واقعا بازی خوبی هست! منتها سونی تبلیغاتش صفرـه!

maven_Zer09

کاربر سایت
Jun 21, 2010
93
یعنی قبول ندارید فروش UK زیاده..؟ UK که فقط انگلیس نیست چندتا کشور مثل ولز و ایرلند و.. هم شامل میشه. همیشه هم یک رابطه ای بین UK و سایر مناطق اروپا بوده مثلا وقتی تو UK یک بازی جزء 10 تا نیست تو مثلا فرانسه امکان نداره صدر جدول باشه
بعد شک نکنید عمده فروش PS3 و بازیهای غرب پسندش تو اروپا هست..
فروش UK حدودا 1/4 فروش کل اروپا میشه، کمی بیشتر از آلمان و بعدش فرانسه.
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=434185

فروش بازی ها هم طبیعی هستش که از نظر درصدی نزدیک به هم باشه، یعنی بازی های پرفروش توی یه منطقه اروپا معمولا توی کل اروپا و حتی آمریکا فروش خوبی دارند. تنها بازاری که خیلی فرق داره ژاپن هستش. توی اروپا وقتی یک بازی منتشر میشه معمولا برای همه ی زبان ها و کشورها همزمان منتشر میشه. مخاطب هاشون هم فرق فرهنگی خیلی زیادی ندارند. وگرنه بین بازار Netherland و بقیه اروپا هم یک رابطه ای وجود داره.

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
فروش خوب چه معنایی داره؟
الان فروش سری COD چه طور هست؟
فروش سری HALO چه طور هست؟
فروش سری GT چه طور هست؟
فروش سری UNCHARTED چه طور هست؟
فروش سری GEOW چه طور؟
فروش سری RE_ فروش سری MGS _ فروش سری AC
و و و و و و هزاران سری بازی که خودت از همه بهتر می دونی(از استثناها بگذر)
اگه قرار باشه به هر چی بگیم خوب که همون قضیه میشه که تو این سایت هر بازی زیر 9 میانگین امتیازاتش بشه میشه بازی بد فقط اینجا میشه برعکسش.الان خرج تولید بازی ها زیاد شده و مثل نسل قبل نیست که هر بازی به یکی دو میلیون فروش جهانی رسید بگیم فروش خوب.پس فروش متوسط این وسط چی هست؟معیار عالی و ضعیف و افتضاح چی هست؟

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,176
نام
شیخ صدرا
2 ملیون فروش واسه هیلو بده ولی واسه مثلا heavy rain خوبه.

فروش سری GT برای یه شبیه ساز افسانه ایی ـه.

فروش هیلو واسه اول شخص انحصاری خیلی عالیه.

به طور کلی بسته به سبک بازی میزان فروش رو میشه خوب بد یا ضعیف دونست.
مثلاً اگه فیفا 2 ملیون بفروشه کمه ولی همین مقدار واسه یه بازی مثل la noire خوبه.

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
فروش UK حدودا 1/4 فروش کل اروپا میشه، کمی بیشتر از آلمان و بعدش فرانسه.
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=434185

فروش بازی ها هم طبیعی هستش که از نظر درصدی نزدیک به هم باشه، یعنی بازی های پرفروش توی یه منطقه اروپا معمولا توی کل اروپا و حتی آمریکا فروش خوبی دارند. تنها بازاری که خیلی فرق داره ژاپن هستش. توی اروپا وقتی یک بازی منتشر میشه معمولا برای همه ی زبان ها و کشورها همزمان منتشر میشه. مخاطب هاشون هم فرق فرهنگی خیلی زیادی ندارند. وگرنه بین بازار Netherland و بقیه اروپا هم یک رابطه ای وجود داره.
اشتباه شما اینجاست.بازی بله ولی روی پلت فرم نه..به جز UK بقیه کشور ها مثل آلمان فرانسه ایتالیا و اسپانیا و فنلاند سویس هلند و دانمارک...(در کل باقی اروپا) فروش بازی های PS3 بیشتره(بازی های مولتی پلتفرم).آماری که محمد گذشت معمولا توی این کشورها مثل همه آمار هایی که قیلا از اروپا گذاشته میشد طبیعیه....یعنی ممکنه یه انحصاری تو آلمان توی صدر باشه ولی UK نه...
در کل هرچند فروش IF و IF2 به سود دهی رسیده باشه در برابر بازی های رقیب ضعیف به حساب میاد.به نظرم بازی بزرگی نیست.هرچند امتیاز های خوبی داره..من فکر میکنم سونی تو این زمینه خساست به خرج میده و کمتر ریسک میکنه.انگار فقط دنبال راضی کردن منتقد هاست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر