Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,316
نام
ماکان
توی یک ماه اخر سال بعیده این حرکت!
وقتی هم فروششون عالیه،دلیلی برای کاهش قیمت نداره
فعلا که کاهش قیمت نمیده چون خیلی خوب داره کنسول هاش رو به ملت میندازه (:D) اما باید این کاهش قیمت رو داشته باشه چون مایکروسافت و کینکت فعلا دارن همه رو درو میکنن! واقعا فروش جفتشون با هم خیلی عالی هست و به زودی زود طبق قولی که خود مایکرو داد کینکت تبدیل به یک پلتفرم میشه و بازی هاش با بقیه کنسول ها رقابت میکنه. نینتندو نخواد کاهش قیمت بده فوت میشه!

من حدس میزنم توی Q1 سال آینده خصوصا سونی با توجه به بازی های بزرگی هم که برای عرضه داره یک کاهش قیمت درست و حسابی بده. کلا کاهش قیمت ندن کارشون تمومه!:D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
عزیز من برام عجیبه وقتی خودت میگی در این مورد اطلاعاتی نداری چرا اظهار فضل میکنی؟
چطوره شما اختلاف 1.6 میلیونی فروش PS3 و 360 رو در 9 ماهه اول (بر اساس گزارش های مالی ) رو بی اهمیت جلوه میدی در حالی که اختلاف فروش کلیشون که از روی همین امار شیپ شده بدست اومده رو قبول داری و اینهمه روش تاکید میکنی؟؟!
الان شما اختلاف 4 میلیونی رو با چه فرمولی بدست اوردی؟!

این اعداد رو از کجا میاری؟
تا اواسط فوریه 2 میلیون فروش داشته ولی کی گفته FM 2 تقریبا 3.5 میلیون فروش داشته؟!لینک اون مصاحبه لطفا.

عزیز من برام عجیبه وقتی خودت میگی در این مورد اطلاعاتی نداری چرا اظهار فضل میکنی؟

اون که من میگم « اطلاعاتی ندارم » واسه خاطر شکسته نفسی هست و نگه داشتن احترام دوستان ! اما اینکه شما میای همون حرف من رو علیه من استفاده میکنی در واقع همون روایت ـه « در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته » هستش ! و خب هر کسی هم یه ظرفیتی داره ! شما هم ظرفیتت همین قدره ! :)

Xbox X360 Worldwide Hardware Unit Sales/Q1/44.5m

PS3 Worldwide Hardware Unit Sales/Q2/41.6

338k / (NPD + Media Create) X360 October 2010 Hardware Unit Sales

361k / (NPD + Media Create) PS3 October 2010 Hardware Unit Sales

1,386k / (NPD + Media Create) X360 November 2010 Hardware Unit Sales

698k / (NPD + Media Create) PS3 November 2010 Hardware Unit Sales

46,224m = X360
42,659m = PS3
اختلاف بر اساس اطلاعات موجود = 3,565m

فک نمیکنم اختلاف حدوداً 900 هزار تایی تو فروش (که اختلاف دو تا کنسول رو به نزدیکی 4 میلیون میرسونه) رو هم بشه اسمش رو گذاشت فروش یک ماه از یک بازار !!

:::::::::::::::::::::::::::::::

این اعداد رو از کجا میاری؟
تا اواسط فوریه 2 میلیون فروش داشته ولی کی گفته FM 2 تقریبا 3.5 میلیون فروش داشته؟!لینک اون مصاحبه لطفا.

http://www.autoweek.com/article/20091029/carnews/910289987

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
اون که من میگم « اطلاعاتی ندارم » واسه خاطر شکسته نفسی هست و نگه داشتن احترام دوستان ! اما اینکه شما میای همون حرف من رو علیه من استفاده میکنی در واقع همون روایت ـه « در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته » هستش ! و خب هر کسی هم یه ظرفیتی داره ! شما هم ظرفیتت همین قدره ! :)

Xbox X360 Worldwide Hardware Unit Sales/Q1/44.5m

PS3 Worldwide Hardware Unit Sales/Q2/41.6

338k / (NPD + Media Create) X360 October 2010 Hardware Unit Sales

361k / (NPD + Media Create) PS3 October 2010 Hardware Unit Sales

1,386k / (NPD + Media Create) X360 November 2010 Hardware Unit Sales

698k / (NPD + Media Create) PS3 November 2010 Hardware Unit Sales

46,224m = X360
42,659m = PS3
به نظر میرسه حالت خیلی خوب نیست،امار MC و NPD رو با هم جمع کردی و اونها رو به اضافه اعداد اعلام شده تا انتهای سپتامبر کردی و اختلاف به دست میاری؟!پس کنسول های فروخته شده در مناطق پال ،انگلستان ،استرالیا ،امریکای جنوبی و...توی این دو ماهه چی میشه؟؟
.................................. :)
البته پست قبلی رو به نوعی ماست مالی کردی ،وگرنه اونجا منظورت اختلاف کلی بود.
قبلاً هم گفتم گزارش های مالی همه شرکتها میزان کنسولی هست که شیپ کردن ! نه تعداد کنسولهایی که فروختن ! گزارش رو هم همه خوندن ! فک نمیکنم اختلاف حدوداً 900 هزار تایی تو فروش ( که اختلاف دو تا کنسول رو به نزدیکی 4 میلیون میرسونه ) رو هم بشه اسمش رو گذاشت فروش یک ماه از یک بازار !!
مستفیض شدیم ! منظور من رو هم شما تعیین میکنی ؟ :-/
خوبه خودت هم اعتراف کردی ، شما از بیماری الزایمر رنج میبری؟:))
اون اختلاف فروش رو هم یه جورایی حرفت درسته

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
به نظر میرسه حالت خیلی خوب نیست،امار MC و NPD رو با هم جمع کردی و اونها رو به اضافه اعداد اعلام شده تا انتهای سپتامبر کردی و اختلاف به دست میاری؟!پس کنسول های فروخته شده در مناطق پال ،انگلستان ،استرالیا ،امریکای جنوبی و...توی این دو ماهه چی میشه؟؟

.................................. :)

البته پست قبلی رو به نوعی ماست مالی کردی ،وگرنه اونجا منظورت اختلاف کلی بود.

مستفیض شدیم ! منظور من رو هم شما تعیین میکنی ؟ :-/

اینجا دیگه کجاست ! :))=)) شما اولین نفری هستی که منظور من رو به من گوشزد کرد !! =))

خوبه خودت هم اعتراف کردی ، شما از بیماری الزایمر رنج میبری؟:))

الان دقیقاً به چی اعتراف کردم ؟ کلآً بحث کردن با امثال شما حکم کوبیدن آب در هونگ رو داره ! من جواب این سؤالش رو دادم :

این وسط آمار بقیه جهان پشمه!؟

اون اختلاف فروش رو هم یه جورایی حرفت درسته منتهی کل فروش PS3 تو ژاپن تو ماه قبل حدود 150k بوده و 360 هم حدود 20k ! و از طرف دیگه هم کینکت لانچ شده واسه 360 که فروشش رو افزایش میده احتمالاً تو سایر نقاط جهان ( بغیر از ژاپن و آمریکا که آمارش هست ) یعنی اینکه :

840k - 130k (+ or -) Xk = Yk

خودت فک کن ببین یعنی چی ! من نمیخوام توضیحی بدم ! هر جور دوست داری فک کن !

و ایشون هم گویا قانع شده ! من هم در مورد بقیه جهان نظری ندادم که الان مثلآً حرفم 2 تا شده باشه ! بیشتر شدن اختلاف رو هم بر اساس آماری گفتم که موجود بوده !

در کل میتونم بگم که خودتی ! :)

آخرین ویرایش:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
NPD اعلام کرد که از 8.4 میلیون نسخه بازی CoD:BO که در ماه نوامبر در امریکا فروش رفته 4.9 میلیون روی360 و 3.1 میلیون هم روی PS3 فروش رفته است.(400K هم رو PC ،DS و Wii فروش رفته)
نکته جالب افزایش فروش BO نسبت به MW2 بر روی PS3 است.به طوری 70% فروش MW2 روی 360 و تنها 30% روی PS3 بود اما این درصدها در BO به صورت 60/40 است.

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
فعلا که کاهش قیمت نمیده چون خیلی خوب داره کنسول هاش رو به ملت میندازه (:D) اما باید این کاهش قیمت رو داشته باشه چون مایکروسافت و کینکت فعلا دارن همه رو درو میکنن! واقعا فروش جفتشون با هم خیلی عالی هست و به زودی زود طبق قولی که خود مایکرو داد کینکت تبدیل به یک پلتفرم میشه و بازی هاش با بقیه کنسول ها رقابت میکنه. نینتندو نخواد کاهش قیمت بده فوت میشه!

من حدس میزنم توی Q1 سال آینده خصوصا سونی با توجه به بازی های بزرگی هم که برای عرضه داره یک کاهش قیمت درست و حسابی بده. کلا کاهش قیمت ندن کارشون تمومه!:D
تا اون موقع کی مرده کی زنده!سونی کنسول 500 گیگی میده بیرون ولی کاهش قیمت نمیده اونم 399$ میفروشه:D کلا سیستم مارکتینگ سونی بصورت 100% احمقانه ارائه میشه:D
اخه یکی نیست بهشون بگه چرا 120 گیگ رو میکنید 160 گیگ با همون قیمت؟بجاش بکنن 120 گیگ مثلا 20 دلار ارزون تر!این مسخره بازیاشون رو من نمیفهمم!مثلا عرضه 2 تا بازی توی 2 نوامبر.و یا عرضه همزمان بازیهای انحصاریش:D

کلا تا سونی نــــژاده هــر روز هـمـین بساطه:D

-از کینکتی که 500 میلیون خرج تبلیغاتش میشه هم کمتر از این انتظار نمیره!اونروز نشسته بودم یه حساب کتاب میکردم.گفتم ببینم چجوری همچین خرجایی میکنه. دیدم باید یه 4 میلیونی کینکت بفروشن تا خرج تبلیغات و کارخونه و ... دربیاد.بعد به سود دهی برسن:D پس اینطوریا هم نیست که MS میگه 2.5 میلیون فروختیم و واقعا خوشحال هم باشه!
تا قبل از فروش 4 میلیونی همچنان غم زده هستند:D

پ.ن:البته با حساب کتابای که کردم سال دیگه(احتمالا 1سال بعد از عرضه )یه کاهش قیمت توی 360 و کینکت خواهیم دید:D(پکتر2):D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
ونروز نشسته بودم یه حساب کتاب میکردم.گفتم ببینم چجوری همچین خرجایی میکنه. دیدم باید یه 4 میلیونی کینکت بفروشن تا خرج تبلیغات و کارخونه و ... دربیاد.بعد به سود دهی برسن:D پس اینطوریا هم نیست که MS میگه 2.5 میلیون فروختیم و واقعا خوشحال هم باشه!
تا قبل از فروش 4 میلیونی همچنان غم زده هستند:D

این مقدار 400 میلیون رو که فقط با فروش 4 میلیون نسخه کینکت تامین نمی کنه.......

مثلا :

مایکرو گفته سال جاری حدود 750 میلیوت دلار از لایو درامد داشته(البته اینا همش مربوط به کارت های گلد بوده)حدود 150 میلیون دلار هم به عناون dlc وفروش فیلم و اینا سحاب کنی میشه حدود 900 میلیون دلار...... .

حالا
با اومدن کینکت حدود 10 درصد که به این آمار اضافه میشه؟؟(مشترکای جدید....dlc های جدید و ........ .)پس تقریبا 90 میلیون دلار هم از اونجا گیرش میاد:d

اگه بازیهای کینکت هم خوب بفروشن اینم خودش یه منبع درامد میشه و چندین راه دیگه....... .:d

البته مطمینا تا ژانویه 4 میلیون فروش رو هم میزنه(5 میلیون رو مردد هستم:d)............ .

argon

کاربر سایت
Jun 4, 2008
339
نکته جالبی که تو آمار این ماه هست.عدم حضورهیلو ریچه.خیلی عجیبه بعد از اون فروش انفجاری و فروش نزدیک به یک نیم میلون واحدی کنسولش تو این ماه اثری از اون تو ده بازی برتر نیست!!خیلی عجیبه!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
این عکسه جالبه:
call-of-duty-history-breakdown.png

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این عکسه جالبه:
call-of-duty-history-breakdown.png
وقتی همچنان توی xbl
MW 2 مشتری بیشتری داره،خو این چیز عجیبی نیست!تا وقتی چیز بهتر هست،مردم دنبال بدترش نمیرن!
حالا در دراز مدل هم حساب کنی باز میشه همون قبلی.چون عقده اینجور بازی ها رو همین امریکایی ها دارن

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,316
نام
ماکان
-از کینکتی که 500 میلیون خرج تبلیغاتش میشه هم کمتر از این انتظار نمیره!اونروز نشسته بودم یه حساب کتاب میکردم.گفتم ببینم چجوری همچین خرجایی میکنه. دیدم باید یه 4 میلیونی کینکت بفروشن تا خرج تبلیغات و کارخونه و ... دربیاد.بعد به سود دهی برسن پس اینطوریا هم نیست که MS میگه 2.5 میلیون فروختیم و واقعا خوشحال هم باشه!
تا قبل از فروش 4 میلیونی همچنان غم زده هستند

این 500 میلیون اولین از این که فقط خرج تبلیغات کینکت نیست و کلا هزینه تبلیغات مایکرو برای آخر سال هست که شامل کینکت، خود کنسول، بازی های آخر سال و شبکه Live میشه. 500 میلیون دلار هزینه تبلیغات Relaunch کنسول X360 بوده.

نکته دیگه اینکه هزینه R&D و کلا تحقیقات و ساخت KInect که همین 500 میلیون نیست! خیلی بیشتر از این حرف هاست و با توجه به اینکه مایکروسافت به احتمال خیلی زیاد فعلا روی Kinect ضرر هم میده (با توجه با کاهش قدرت سخت افزاری این وسیله میشه کاملا حدس زد مایکروسافت خیلی تلاش کرده با کاهش هزینه های ساختش ضررش رو به صفر یا حداقل برسونه) باید گفت کینکت حالا حالا ها باید بفروشه تا مایکرو به سود دهی برسه!

یعنی بیشترین سود مایکرو از کینکت زمانی حاصل میشه که بتونه با کمک این Relaunch چندین برابر قبل کنسولش رو به فروش بزاره که فعلا شروع خوبی داشته. البته کسی از اینجا نمیتونه نظر کاملا درست در رابطه با سود و ضرر مایکرو بده!

• Like
Reactions: pandora tomorrow

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,241
نام
محمد
سلام امروز تو face بوک این خبر از سونی اومده کسی میدونه قضیش چیه؟
For a limited time, U.S. customers can order PS3 160 GB from Amazon and receive a $75 promotional credit

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
مایکروسافت چرا سر کینکت اینجوری کرد؟؟؟؟

مگه نگفت در زمان عرضه 145 دلاره ولی از زمان عرضه تا حالا تو امازون 200 دلار بوده هیچ جا هم کمتر نداده

خاک تو سرش با این کاراش

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
این هم top ten آخر هفته UK : ( به نقل از VG247 )

1. Black Ops
  2. FIFA 11
  3. WoW: Cataclysm
  4. Assassin’s Creed: Brotherhood
  5. GT5
  6. Just Dance 2
  7. Need for Speed: Hot Pursuit
  8. Donkey Kong Country Returns
  9. Professor Layton and the Lost Future
  10. Wii Fit Plus

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
مایکروسافت چرا سر کینکت اینجوری کرد؟؟؟؟

مگه نگفت در زمان عرضه 145 دلاره ولی از زمان عرضه تا حالا تو امازون 200 دلار بوده هیچ جا هم کمتر نداده

خاک تو سرش با این کاراش
کی گفته بود 145 دلار؟149.9 بوده که الان هم همون قدره!

• Like
Reactions: taherism

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر