capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
مثلا من میخوام بدونم که PS رقیب نداشت؟ یعنی واقعا برای اینکه حرفتون رو اثبات کنید هر چیزی رو قبول میکنید؟ PS و سونی در شرایطی برای اولین بار وارد این عرصه شدن که نینتندو سگا داشتن فرمانروایی میکردن، بعد شما میگی PS رقیب نداشت؟ یعنی کنسول 64 بیتی نینتندو که سلطان کنسول ها بود برای کنسول 32 بیتی سونی رقیب نبود؟ یا Satron؟
من از زیرش در نمیرم،شما فن بویی-فن بوی لک لکه- لک لک هم 1 پا داره!
قضیه ی زیاد پیچیده ای نیست،من بخوام قصه بگم باید چند صفحه تایپ کنم،اثبات کنم،فرمول نویسی کنم،لینک بیارم،منطق وارد کنم و در نهایت میرسیم به ... . پس همون بی خیال

اون امار هاتم کلی و سالانه بگو،ببینم دردشون چیه و چرا به نصف هم نمیرسه!
اما در آخر برای اینکه دوباره بحث اشباع و اینارو وسط نکشی بهتره به کنسول DS یک نگاهیی بندازی. این اشباع شدن بازار در مورد این کنسول صدق نمیکنه؟ یا کنسول دستی PSP؟
هر وقت فرق بین کنسول دستی و کنسول خونگی رو فهمیدی ،بیا من کلی باهات حرف دارم.

-جونم برات بگه،موبایال که میدونی چیه؟
از اینا:
تو خونه ی ما 10 تاست ولی 1 دونه تلفن داریم. گرفتی؟میدونم پیچیدست. ok؟shab گود.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
من از زیرش در نمیرم،شما فن بویی-فن بوی لک لکه- لک لک هم 1 پا داره!
قضیه ی زیاد پیچیده ای نیست،من بخوام قصه بگم باید چند صفحه تایپ کنم،اثبات کنم،فرمول نویسی کنم،لینک بیارم،منطق وارد کنم و در نهایت میرسیم به ... . پس همون بی خیال

اون امار هاتم کلی و سالانه بگو،ببینم دردشون چیه و چرا به نصف هم نمیرسه!
هر وقت فرق بین کنسول دستی و کنسول خونگی رو فهمیدی ،بیا من کلی باهات حرف دارم.

از اینا:
اونوقت چرا ps2 اشباع نشد؟؟؟یعنی واقعا رقیب نداشت؟؟)
بعد فروش نرم افزار رو توی سه ماه ګذشته نیګاه کردی؟؟؟الان wii خیلی افت کرده ها!!! دو برابر؟؟؟ps3 خیلی خیلی سریع داره خودش رو به wii نزدیک می کنه.متاسفانه مثل اینکه ماکرو آمار فروش نرم افزار رو توی ۳ ماه ګذشته بیرون نداده.مګر نه مقایسه جالب می شد.
این مطالب پایین هم توی چند صفحه قبل ګذاشتم.

wii
Code:
Software Sales   Ap-Jn    Jl-Sp    Oc-Dc    Ja-Mr     FY        LTD 

FY 2006/07        -        -       16.37    12.46     28.83     28.83

FY 2007/08       15.98    21.0     47.38    35.25     119.61    148.44  

FY 2008/09       40.4     41.0     82.39    40.79     204.58    353.02

FY 2009/10       31.07    45.14    80.43    35.17     191.81    544.83 

FY 2010/11       28.17    37.04      -        -       65.21     610.04

ps3
Code:
Software Sales   Ap-Jn    Jl-Sp    Oc-Dc    Ja-Mr     FY       LTD

FY 2006/07         -        -       5.2      8.1      13.3     13.3

FY 2007/08        4.7      10.4     26.0     16.8     57.9     71.2 

FY 2008/09        22.8     21.2     40.8     18.9     103.7    174.9 

FY 2009/10        14.8     23.9     47.6     29.3     115.6    290.5

FY 2010/11        24.8     35.3       -        -      60.1     350.6

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,240
نام
ماکان
بابا بيخيال دوستان ديگه هم از بنده خواهش كردن كه با ايشون بحث نكنم چون منطقشون رفته زير سايه ي سوني كلا ديدي كه طرفدارهاي سوني دو روز فروششون بيشتر بشه مي گن ديگه تمومه توان رقابت از دست رفته

اساسا بحث با بچه های 5 ساله ای که توی این توهم سیر میکنن که Halo از سری GT بزرگتر هست و فروشش بیشتر بیفایده هست.

حرفی برای گفتن ندارید که اگه داشتید مجبور به این صحبت ها نمیشدید! یه بحث اشباع رو کشیدی وسط که خودتم میدونی دوغرون نمی ارزه! کلا بیخیال!

من دیگه حرفی ندارم، قضاوت با دوستانی که برای تحلیلشون از عقل و منطق کمک میگیرن نه جای دیگه. شما هرجور که دوست دارید فکر کنید چون پشیزی برای احدی مهم نیست. به آمارهای بالا نگاه کنید متوجه میشید که قضیه از چه قراره.

اونوقت چرا ps2 اشباع نشد؟؟؟

حرفی میزنی ها! دیگه به کسی که میگه N64 و Satrun برای PS رقیب نبودن چی باید گفت؟ یجوری بحث میشه انگار PS2 و PS بدون رقیب وارد بازار شدن و تنها گزینه بودن!

الان PS3 داره بیشتر فروش میکنه، حتی با اینکه به قول بابک 9 ماه هست هیچ بازی بزرگی نداشته اما در عوض 360 یک مدل جدید همراه با کاهش قیمت و اسلحه کارآمدش ریچ رو د اشت. دوستان نمیخوان این رو بپذیرن. نمیخوان قبول کنن امسال Wii دیگه توی ژاپن حرفی در مقابل PS3 نداشته. پس باید یه جوری خودشون رو خونک کنن! البته اینجاست که میرسیم سر حرف 3 سال پیش من:

گاهی اوقات یک لیوان آب خنک بسیار کار آمد است.

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
از اینا:

LOL کلی خندیدم اجب دلیلی پس اون وقت چون دستگاهی ثابت هستش طرفدار هاش هم کمتر هستن و زود اشباع میشه پس چرا این همه مردم میرن PC D میخرن نمیرن NOTBOOK بگیرن همشون ؟

اجب دلیل منطقیی . هرکسی بر مبنای نیازش وصیله تهیه میکنه برای مثال خونه شما 1 عدد PHON داره خونه ما 7 تا خودت پس حساب کن مثالت چقدر مسخره
بود .

این که شما 10 تا حتی تو خونه شما موبایل باشه هرکی 2 خط دقت کن دنیا هم این جوری هستش ؟ بعدشم MOB یه دستگاه ارتباطی هستش نه دستگاه سرگرمی .

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
البته فقط فروش کنسول ملاک نیست،فروش نرم افزاری هم روی PS3 حدوداً نصف wii و شایدم کمتره!!
من که حال و حوصله بحث ندارم،دیگه پیر شدم:D(شما بخونید...د:D)
انشاا... سال 2015 فروش ps3 هم به فروش Wii میرسه(البته تو ژاپن:D)ما که بخیل نیستیم:d
بابا چرا خودتو اذیت میکنی ps3 کپی خور شد رفت خیلی هم ارزونه الان 10 تا بازیش 100 تومن ...یک کیلو نون خشک دادم نمکی 20 تا بازیه ps3 گرفتم . حالا بیا طرفداریه سونی و ps3 رو بکن دیگه .... ببین الان خیلی ارزون تر از 360 در میاد به سودته بیای طرفدار سونی بشی ...

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
بابا چرا خودتو اذیت میکنی ps3 کپی خور شد رفت خیلی هم ارزونه الان 10 تا بازیش 100 تومن ...یک کیلو نون خشک دادم نمکی 20 تا بازیه ps3 گرفتم . حالا بیا طرفداریه سونی و ps3 رو بکن دیگه .... ببین الان خیلی ارزون تر از 360 در میاد به سودته بیای طرفدار سونی بشی ...
حتما اون 41 میلیون نفری که x360 خریدن هم به خاطر کپیخور بودنشه پس الان باید فروش بازیا رو x360 خیلی کمتر از ps3 باشه در حالی که اینطور نیست.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
حتما اون 41 میلیون نفری که x360 خریدن هم به خاطر کپیخور بودنشه پس الان باید فروش بازیا رو x360 خیلی کمتر از ps3 باشه در حالی که اینطور نیست.
نخیر تو ایران 90 درصدشون واسه کپی خور شدنش خریدن ولی ادم حرصش میگیره یه عمر با کنسول های سونی بازی میکنن بعضیها ولی یه دفعه ps3 کپی خور نمیشه اونوقت سونی و کل خانواده Playstation رو میبرن زیر سوال شما فکر کردی اگه 4 سال پیش کنسول مایکروسافت کپی خور نمیشد کسی Xbox میخرید تو ایران با اون وضع خرابش که تا همین 2 سال پیش زرتو زرت 3 چراغو 1 چراغو .... میداد؟ نخیر اقا از هر 100 نفر که ps3 میخریدن یکی ایکس باکس میخرید و دیگه امثال شمایی وجود نداشت که بیاد بزنه زیر همه چیو کنسول ps2 یا ps1 رو موفقیتشون رو زیر سوال ببره و خودشو واسه کنسول مایکرو سافت و کینکت و ... 7 تیکه کنه .. حرف زور که میزنید ادم نمیتونه ساکت بشینه . یا علی قبول کنید واسه کپی خور شدنش خریدید وسلام و دیگه نیاید امار ارقام بدید که بگید ps 1 و ps2 کار شاقی نکردن . دیگه هم اینجا پست نمیدم در رابطه با این موضوع از اولشم نباید میدادم . جاش اینجا نیست

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
نخیر تو ایران 90 درصدشون واسه کپی خور شدنش خریدن ولی ادم حرصش میگیره یه عمر با کنسول های سونی بازی میکنن بعضیها ولی یه دفعه ps3 کپی خور نمیشه اونوقت سونی و کل خانواده Playstation رو میبرن زیر سوال شما فکر کردی اگه 4 سال پیش کنسول مایکروسافت کپی خور نمیشد کسی Xbox میخرید تو ایران با اون وضع خرابش که تا همین 2 سال پیش زرتو زرت 3 چراغو 1 چراغو .... میداد؟
ولی این دلیل نمیشه که هرکس از یه کنسول طرفداری کرد بگی به خاطر کپیخور بودنشه.
دیگه امثال شمایی وجود نداشت که بیاد بزنه زیر همه چیو کنسول ps2 یا ps1 رو موفقیتشون رو زیر سوال ببره و خودشو واسه کنسول مایکرو سافت و کینکت و ... 7 تیکه کنه .. حرف زور که میزنید ادم نمیتونه ساکت بشینه . یا علی قبول کنید واسه کپی خور شدنش خریدید وسلام و دیگه نیاید امار ارقام بدید که بگید ps 1 و ps2 کار شاقی نکردن . دیگه هم اینجا پست نمیدم در رابطه با این موضوع از اولشم نباید میدادم . جاش اینجا نیست
الان اینا رو با من بودی؟:D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
ولی این دلیل نمیشه که هرکس از یه کنسول طرفداری کرد بگی به خاطر کپیخور بودنشه.
الان اینا رو با من بودی؟:D
دوست عزیز کسی میتونه بیاد از ایکس باکس طرفداری کنه که عشق هیلو باشه یا ایکس باکس 1 هم داشته و اگر 4 سال پیش 360 کپی خور نمیشد حاضر بود با اون وضع ناجور سخت افزاری بره 360 بخره با گیم اورجینال بازی کنه نشه قضیه این که مفت باشه کوفت باشه ... این که نشد من چون خودم پراید دارم و پولم نمیرسه زانتیا بخرم بشم دشمن خونیه هر کی زانتیا داره هر جام میشینم بگم اه اه چقدر بده این ماشین . ماشین فقط پراید:d
من خودم از کسایی بودم که سال 2007 ایکس باکس خریدم فقط به خاطر این که کپی خور شده بود ولی هر جا میرفتم مثل بعضیا منکر خرابی ایکس باکس و بقیه چیزا نمیشدم و نشستم اینور اونور بگم ps2 و سونی اشغالن و بگم. عشق است مایکروسافت و ....

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
دوست عزیز کسی میتونه بیاد از ایکس باکس طرفداری کنه که عشق هیلو باشه یا ایکس باکس 1 هم داشته و اگر 4 سال پیش 360 کپی خور نمیشد حاضر بود با اون وضع ناجور سخت افزاری بره 360 بخره با گیم اورجینال بازی کنه نشه قضیه این که مفت باشه کوفت باشه ... این که نشد من چون خودم پراید دارم و پولم نمیرسه زانتیا بخرم بشم دشمن خونیه هر کی زانتیا داره هر جام میشینم بگم اه اه چقدر بده این ماشین . ماشین فقط پراید:d

من نمیخوام وارد بحث اساتید خفن بشم ولی گفتم یه نکته رو بگم خوبه......:d

اینکه همه موفقیت کنسولهای این نسل رو با رسیدن به مرز فروش ps2 مقایسه می کنن به نظر من کار اشتباهیه........ .

اون زمانی که ps2 در اوج بود رقیب چندان قوی نداشت و در نتیجه همه مردم با همه سلایق رفتن ps2 گرفتن ........در نتیجه مقدار فروشش نجومی شد ولی الان اینطوری نیس اون میزان فروش بین 3 کنسول به نحوی تقسیم میشه..... .
کسی منکر این نمیشه که ps کار خفنی نکرد اتفاقا فوق العاده هم بود ولی در زمان اوج ps2 رقیب بزرگی نداشت که مردم رو ترغیب کنه به خرید کنسول غیری ps2 ...... ..

اشباع شدن هم میتونه کم و بیش درست باشه........نمیدونم اینجا چرا همه همدیگه رو مسخره می کنن و دانای کل میدونن خودشون رو........ .

مورد آخر هم اینکه چون شما عشق ps3 هستی لازم نیس به همه دارندگان x360 تیکه بندازی و مثال پراید و زانتیا رو تحویلشون بدی......... .شما فن معظم ps3 هستی که رفتی اونهمه پول دادی ولی دلیل نمیشه مردم رو به مسخره بگیری...... .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
من نمیخوام وارد بحث اساتید خفن بشم ولی گفتم یه نکته رو بگم خوبه......:d

اینکه همه موفقیت کنسولهای این نسل رو با رسیدن به مرز فروش ps2 مقایسه می کنن به نظر من کار اشتباهیه........ .

اون زمانی که ps2 در اوج بود رقیب چندان قوی نداشت و در نتیجه همه مردم با همه سلایق رفتن ps2 گرفتن ........در نتیجه مقدار فروشش نجومی شد ولی الان اینطوری نیس اون میزان فروش بین 3 کنسول به نحوی تقسیم میشه..... .
کسی منکر این نمیشه که ps کار خفنی نکرد اتفاقا فوق العاده هم بود ولی در زمان اوج ps2 رقیب بزرگی نداشت که مردم رو ترغیب کنه به خرید کنسول غیری ps2 ...... ..

اشباع شدن هم میتونه کم و بیش درست باشه........نمیدونم اینجا چرا همه همدیگه رو مسخره می کنن و دانای کل میدونن خودشون رو........ .

مورد آخر هم اینکه چون شما عشق ps3 هستی لازم نیس به همه دارندگان x360 تیکه بندازی و مثال پراید و زانتیا رو تحویلشون بدی......... .شما فن معظم ps3 هستی که رفتی اونهمه پول دادی ولی دلیل نمیشه مردم رو به مسخره بگیری...... .
من کسیرو مسخره نکردم عزیز اینجوریم که شما میگی نیست گفتم خودم از سال 2007 ایکس باکس داشتم تازه چند وقته ps3 خریدم چون قبلا زورم نمیرسید پول گیم های ps3 رو بدم صحبت من اینه که این مساله باعث نشد کاری رو که خیلیا میکنن رو منم بکنم و هی هر جا میرم بگم ps3 اشغاله و xbox شاهکاره . ایکس باکس که خراب نمیشه که توپ توپ و ... از این حرفا نزدم ادم باید منصف باشه یه عده تو این سایت خودشون رو واسه 360 و مایکروسافت 7 تیکه میکنن که تنها دلیل همه این عشق ورزی ها گیم 2 هزار تومنی هست ولی قبول نمیکنن این واقعیت رو و خودشون رو pro player و .. معرفی میکنن و تا هی یه چیزی میشه میان میزنن تو سر ps2 و ps3 و ... امار و ارقام میدن و از موفقیت های ایکس باکس و مایکرو سافت بسی خوشحال میشن .. من میگم این خوشحالیشون دلیل دیگه ای داره این قدر بی انصاف نباشن شده قضیه نمک خوردن و نمک دون شکستن ..

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
چی میگی واسه خودت؟!
مگه تو رضا رو میشناسی اصلا؟
فکر کردین همه طرز فکر شما رو دارن؟
اساسا بحث با بچه های 5 ساله ای که توی این توهم سیر میکنن که Halo از سری GT بزرگتر هست و فروشش بیشتر بیفایده هست.
اون وقت چرا که بزرگتر نیست؟ بعد چه ربطی دران این 2 تا که شما gt رو برتر میدونی؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dreadlord

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
:))=)):))
ای خدا!
نمیدونم:((یا:))

ما در روال تکمیل ارشیو اورج بازی های 360تمون هستیم،شما برید تو کار گونی و نون خشک:D

بدون شوخی میگم ،3 کیلو نون خشک بیارید من بهتون 1 ایمیج بازی PS3 میدم=))
-------------------------------
حالا این بحثا به کنار،
این برام خیلی جالب بود،دیروز به چشم نیومد
رکورد فروش روز اول در دنیای سرگرمی باز هم جابجا شد.
CoD:BO تنها در دو بازار امریکای شمالی و UK و فقط در 24 ساعت اول 5.6 میلیون نسخه (معادل 360 میلیون دلار ) فروش داشته است.
جهت مقایسه فروش روز اول CoD:MW قریب 4.7 میلیون نسخه معادل 310 میلیون دلار بود.
!
برای سال دوم هم توی رده اول قرار داره!

----------------------------

این که شما 10 تا حتی تو خونه شما موبایل باشه هرکی 2 خط دقت کن دنیا هم این جوری هستش ؟ بعدشم MOB یه دستگاه ارتباطی هستش نه دستگاه سرگرمی
اینکه توی خونه ی شما 7 تا تلفن هست خو غیر منطقیه(دقیقا مثل 3 تا 360 من توی خونه میمونه،و همه جا از این خبرا نیست)
کنسول دستی هم به نوعی شخصی هست و من هم دارم با خودم میبرم بیرون،داداشم هم بخواد مجبوره یکی تهیه کنه!ولی یه wii میخرن توی خونه چند نفری بازی میکنن!کسی نمیبره بیرون اون یکی بازی کنه!

من که دیگه ادامه نمیدم،مارو حلال کنید.خوشحالم که خندیدید یه نمه روانتون شاد شد.
گفتم که لک لک یه پا داره!

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

بعد اگه فروش روز اول gt5 بيشتر از 3 مليون نشد شما 5 سال توي اين سايت نيا چطوره؟ چون به همه بي احترامي كردي

• Like
Reactions: Dreadlord

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,046
نام
نیما
لطفا از این به بعد به هیچ وجه با حالت تمسخر و بی احترامی با هم بحث نکنید ، در صورت مشاهده با کاربر یا کاربران خاطی بشدت برخورد میشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر