آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
بن شده ها مثل اینکه از 1 میلیون هم گذشته (تو IGN همچین خبری بود) فکر میکنم حداقل 6-7 میلیونی کنسول هک شده باشه که 1 میلیون شو بن کردن تا الان.

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
بن شده ها مثل اینکه از 1 میلیون هم گذشته (تو IGN همچین خبری بود) فکر میکنم حداقل 6-7 میلیونی کنسول هک شده باشه که 1 میلیون شو بن کردن تا الان.

خود مايكرو گفته هدف يك ميليون.حالا اگه اين حرف و حرف شما صحت داشته باشه ميشه اميدوار بود كه اين داستان بن تموم شه(به اميد خدا)

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من اگه کنسول جدید بخرم فعلا کپی خورش نکنم ؟ یا اصلا کپی خور ربطی به بن شدن نداره ؟ اگه کپی خور کنم فرمور چند بزنم روش (چند بار گفتم کپی خور ؟):laughing:

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
من اگه کنسول جدید بخرم فعلا کپی خورش نکنم ؟ یا اصلا کپی خور ربطی به بن شدن نداره ؟ اگه کپی خور کنم فرمور چند بزنم روش (چند بار گفتم کپی خور ؟):laughing:

یه 3 بار گفتی :cheesygri دوست عزیز همینطور که بهم گفتیم و تحقیق کردیم این بود که که این سری مایکروسافت از رو فریم ور تشخیص میده که دستگاه کپی شده است نه از روی هیچ چیزه دیگه ای
بهتره که کپی خور نشه بهتره چون الان اصلا ریسک کردن ارزش نداره چون بن کنه کنسول رو باید بدی اشغالی :wallbash:

HM2D

کاربر سایت
Aug 14, 2009
100
حالا دستگاه فریمور نخورده کجا بیارم......باید این یکی رو اب کنم یکی دیگه از دبی بگیرم.
:bored:

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
برادر من هم بنکیو بود درایوش و fw 1.6 که بن شد

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
بابا خداوکیلی شماها که بن شدید راحت شدین :sick: نمیدونین چه حالیه وقتی میای لایو میبینی 1 نفر هم انلاین نیست :(( بعد 20 تا مسیج میاد از بچه ها که دیوانه بن میشی نرو لایو(اخرشم این ماکرو منو خون به جیگر میکنه بعد بن:cheesygri) :( و تو این چند وقته بود که فهمیدم واقعا مزه لایو به دوره هم بودنشه;) امیدوارم بچه هایی که بن شدن یا نشدن هر چه سریعتر برگردن;)

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
من هم بن شدم!

پاییز 2007 و 2008 نشده بودم ولی گویا این بار دیگه ms کلاً منهدم کرد جامعه کپیخورها رو.
آخه بهش بگو ما همش دلمون به یک دونه gears of war خوش بود چکارمون داشتی :biggrin1:
fw 1.4 داشتم و هیچ کدوم بازیهای چند ماه اخیر رو بازی نکرده بودم.

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
دوستان امروز داشتم تو یه سایت مطلبی رو میخوندم (دقیق یادم نیست فکر کنم تو xboxhacker.net بود )
راجع به بن های امسال .
جناب c4eva این مساله رو رد کرده که مایکروسافت خود iXtreme رو شناسایی کرده و از روی اون دستگاهها رو بن کرده . ولی با توجه به صحبتهایی که شده بود و اینکه همین جناب c4eva داره روی فرمور جدید iXtreme LT کار میکنه ( که به گفته خودش این فرمور دستخوش تغییرات اندکی نسبت به فرمور اورجینال شده ، و خیلی با فرمور اورجینال فرقی نداره ) این مسئله رو تقریبا تایید میکنه که فرمور ixtreme قابل شناسایی هست و عامل اصلی بن های امسال هم همین فرمور بوده .
پس توصیه من اینه که فعلا اگه میخواین به لایو وصل بشین از فرمور اورجینال استفاده کنید تا iXtreme Lt بیاد و ببینیم چی هست و چه خبره توش :cheesygri

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
بابا خداوکیلی شماها که بن شدید راحت شدین :sick: نمیدونین چه حالیه وقتی میای لایو میبینی 1 نفر هم انلاین نیست :(( بعد 20 تا مسیج میاد از بچه ها که دیوانه بن میشی نرو لایو(اخرشم این ماکرو منو خون به جیگر میکنه بعد بن:cheesygri) :( و تو این چند وقته بود که فهمیدم واقعا مزه لایو به دوره هم بودنشه;) امیدوارم بچه هایی که بن شدن یا نشدن هر چه سریعتر برگردن;)
سلام میثم جان. دل ما هم برای همه بچه های لایو تنگیده. امیدوارم بازم مثل همیشه همه با هم باشیم.
من هم بن شدم!

پاییز 2007 و 2008 نشده بودم ولی گویا این بار دیگه ms کلاً منهدم کرد جامعه کپیخورها رو.
آخه بهش بگو ما همش دلمون به یک دونه gears of war خوش بود چکارمون داشتی :biggrin1:
fw 1.4 داشتم و هیچ کدوم بازیهای چند ماه اخیر رو بازی نکرده بودم.
نگووووووووو چرا؟ بابا این ماکروسافت خیلی نامرده, تنها یار با وفای من تو gears of war رو ازم گرفت. من اگه محمد بر نگرده انگیزه ای ندارم برای لایو. چون من فقط gears بازی میکنم و بدون محمد دیگه فایده نداره:(:((

HM2D

کاربر سایت
Aug 14, 2009
100
بن شدن چه ربطی به IP داره؟!!!
چون طوری که همهی ایرانی ها بن شدن که شامل من که بازی اصلی بازی می کردم هم شد پس می گم اگه IP رو عوض کنم ماکروسافت بی خیال شه!

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
چون طوری که همهی ایرانی ها بن شدن که شامل من که بازی اصلی بازی می کردم هم شد پس می گم اگه IP رو عوض کنم ماکروسافت بی خیال شه!
دوست عزیز بیخود شایع پرامنی نکنید ..
کی گفته همه ایرانی ها بن شدن؟
بن شدن چه ربطی به IP داره .

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
یه سوال . میگم که الان اگه من با اکانتم آفلاین cod یا froza 3 رو بازی کنم بعدا که آنلاین بشم بعد این جریانات ممکنه تاثیری رو بن شدنم داشته باشه ؟ تا حالا که خدا رو شکر بن نشدم .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر