آشنایی بیشتر با psp بازها

lost angel

کاربر سایت
Dec 11, 2006
171
نام
امین
من امضا میخوام
با پست پیشتاز بفرست اگه میشه ;) :cheesygri :biggrin1:

اواترت واسه رونالدینیو هستش ؟؟؟
من فک کردم واسه بچه گیهای محسن یگانس :cheesygri :biggrin1:

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
منم حمید هستم 20 سالمه دیروز تازه psp گرفتم پامم 45 هست
عاشق تیم بارسلونا هیچکس تو دنیا مثل من عاشق بارسا نیست و رونالدینیو(تا وقتی که به بارسا وفادار باشه)
دو سال پشت سر هم دانشگاه قبول شدم ولی نرفتم بجاش رفتم دنبال گیتار(الکتریک)احتمالا 3.4 ساله دیگه خیلی معروف میشم(اگه امضا میخوای زودتر بگو)
کلا من یکی از افتخارات این سایتم.برید حال کنید:-"
اگه اينجوريه شايد منم تا 20 سال ديگه معروف شدم :cheesygri و از افتخارات اين سايت اين بود كه من عضوش بودم ...
من يه كم تكميل كنم:
من الان علاف هستم
علاف به معناي واقعي
از اين موضوع خيلي ناراحت هستم
تمام روزام رو به بطالت ميگذرونم
متأسفانه خيلي وسواسي هستم، اونم رو موضوعات واقعاً خنده دار، مثلاً اينكه يه هو به هم تلقين ميشد كه فلان كاري رو كه 5 دقيقه پيش كردم، دوباره بايد انجام بدم، يا مثلاً اينكه اگه من توي مبحث درسي گير كنم ديگه ولش نميكنم تا سردرد بگيرمو از درس حالم به هم بخوره
همينم منو بدبخت كرد و از عرش به فرش رسوند ... البته الان خيلي خيلي كم شده :hug:
يه وبلاگ داريم كه من دارم با يه سري از بچه ها همكاري ميكنم (به تازگي) كه آدرسش اينه :
www.dl-psp.tk
البته كار ميبره تا درست وحسابي پا بگيره ...
در ضمن به اين امضام دقت كنيد، خيلي معنا داره ...

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
نام : علی
شماره شناسنامه : یادم نیست !!:biggrin1:
مدیر سایت: www.hotgoal.ir
مجرد :D
خواننده مورد علاقه : فرزاد فرزین
سبک مورد علاقه : مه خوبن
بازی مورد علاقه :MGS!:love:
تیم مورد علاقه : ملی : ایتالیا و آرژانتین.. باشگاه : یوونتوس... باشگاه ایرانی : هیچ کودوم
بازیکن مورد علاقه : بوفون + دلپیرو + ندود + ترزگه = عشق:love:
به زودی منم دارای psp می شم و برای همین خیلی خوشحالم
نمی دونم چرا از فکرش بیرون نمی رم !!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
نام : سپهر
شماره شناسنامه : یادمه آخرش 06 بود
مدیر سایت: قسمت psp بازیکده
دلیلی نداره بدونید مجردم:biggrin1:
خواننده مورد علاقه :corey taylor-james blaunt-
سبک مورد علاقه : از کدوم نظر؟هر سبکی چه بازی چه فیلم چه موسیقی خشن
بازی مورد علاقه :splinter cell&Star Wars

بازیکن مورد علاقه : ronaldinho(بهترین بازیکنی که من میشناسم چون از بچگی علاقش به فوتبال غیر قابل وصف بوده)
همه میدونن که 3-4 تا PSP نفله(اعم از brick-خوردن زمین(اینکی کار دادشم بود))
اما با این حال هنوز به این دستگاه عشق میورزم

• Like
Reactions: Sega_genesis

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خب منم که تازه یه این سایت اومدم خودمو معرفی میکنم
اسمم کیوانه 16 سالمه بهترین بازی عمرم MGS هست و ساکن کرج هستم
با هزار بدبختی PSP خریدم و حالا هم برای هر بازی باید هلک هلک باشم برم تهران بازی بخرم اما ارزششو داره تنها دلیل هم که PSP خریدم بازی کردن MGS : PO بود البته PSP بازی های خوب زیاد داره و قصد دارم برای بازی کردن MGS 4 هم PS3 بخرم خلاصه یک کامه خیلی هلاکتم MGS
از موسیقی رپ و راک هم خوشم یاد یکی از طرفدارن پر و پا قرص Linkin Park , Fort Minor هستم ار اون آتیشیا که LPunderground , Fort Minor Militia هم عضو هستم

• Like
Reactions: Sega_genesis

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
خب منم که تازه یه این سایت اومدم خودمو معرفی میکنم
اسمم کیوانه 16 سالمه بهترین بازی عمرم MGS هست و ساکن کرج هستم
با هزار بدبختی PSP خریدم و حالا هم برای هر بازی باید هلک هلک باشم برم تهران بازی بخرم اما ارزششو داره تنها دلیل هم که PSP خریدم بازی کردن MGS : PO بود البته PSP بازی های خوب زیاد داره و قصد دارم برای بازی کردن MGS 4 هم PS3 بخرم خلاصه یک کامه خیلی هلاکتم MGS
از موسیقی رپ و راک هم خوشم یاد یکی از طرفدارن پر و پا قرص Linkin Park , Fort Minor هستم ار اون آتیشیا که LPunderground , Fort Minor Militia هم عضو هستم
خب مجبور نيستي بيايي تهران كه
به هومن جون ( GROOSS ) بگو
از شير مرغ تا جون آدمي زاد و خلاصه هرچي مربوط به PSP باشه با كمترين قيمت ممكن واست ميفرسته ....
قربونت ...
ياعلي ...
راستي تو عشق زيدان نيستي ؟.؟.؟.؟.؟....

Dr.Adeli

کاربر سایت
Feb 10, 2007
13
من 26 سالمه!
دانشجوی دکتری معدن!
عشق psp و هر نوع بازی جنگی با خشونت 100% خصوصاً تیکن!!!
از هرچی لوکوروکو و sims متنفرم!!!
از اون جا که دختر هستم هر جا می رم این بازی های نکبتی رو به من پیشنهاد می کنن!!!!!

متاسفانه تو ایران دخترا تو سن من شدیداً دنبال شوهر هستن!!!!;) (می ترسن دیر بشه برای همیشه بترشن!!!) من هیچ هم بازی ندارم!!!
دنبال یه دوست پسر 15-16 ساله هستم که شبانه روز psp بازی کنه!!!!
اگه شماره شناسنامه و آدرس محل سکونت و غیره لازم بود بگین!!!!

ghostdog

کاربر سایت
Oct 31, 2006
43
نام
sina
من سینا هستم. 20 سالمه 6 ماه که psp گرفتم .بهترین بازی که بازی کردم summonerوfinalfantasy VIII بوده البته از max payne 2 هم نمیشه گذشت.گروه مورد علاقم AnathemAوpink floydeوplacebo هستن.دانشجوی مکانیک تاکستانم .فعلا همین.:biggrin1:
در باره فوتبالم نظر خاصی ندارم.:eek:

آخرین ویرایش:

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
سلام
من 31 سالمه.
بنظرشما اگه psp بگیرم.مسخره ام نمی کنن؟:blushing:
الان 360 دارم تو خونه ولی خوب غیر از شبها که میرم خونه وقت نمیکنم بازی کنم:)
حالا اگه اینو بگیرم مثل 360 باحال هست ؟گرافیک بازیهاش خوبه؟میگفتن چون کپی خورش زیاد شده دیگه شرکتها رغبت نمیکنن براش بازی بسازن:( راست میگن؟نکنه من بخرم و بشه یه مثل یه mp3 پلیر برام؟:confused:

rezayakoza360

کاربر سایت
Dec 1, 2006
135
سلام
من 31 سالمه.
بنظرشما اگه psp بگیرم.مسخره ام نمی کنن؟:blushing:
الان 360 دارم تو خونه ولی خوب غیر از شبها که میرم خونه وقت نمیکنم بازی کنم:)
حالا اگه اینو بگیرم مثل 360 باحال هست ؟گرافیک بازیهاش خوبه؟میگفتن چون کپی خورش زیاد شده دیگه شرکتها رغبت نمیکنن براش بازی بسازن:( راست میگن؟نکنه من بخرم و بشه یه مثل یه mp3 پلیر برام؟:confused:

مطمعن باش از 360 هم خيلي با حال تره چون من هر دو شونو داشتم در كل كارايي خيلي خوبي هم داره مثلا تو دانشگاه من يكسره با هاش تو ياهو چرخ مي خورم در ضمن پا اس پي كلي كارايي داره كه 360 نداره اوه راستي يادم رفت خودمو معرفي كنم رضا هستم عشق اس اس و منچستر بهترين بازي كه كردم رو پي اس پي تيكن بوده فقط ارزو دارم كه ايشالاه به حق 5 تن........................................الهي امين:cheesygri

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
منم خودمو معرفی کنم بد نیست :biggrin1:
اسمم سجاد شماره شناسنامم هم به شما نمیگم 23 اسفند هم 18 ساله میشم
بچه کرمانشاه هستم:cool: عشقم هم بازیه ؟؟ (به خصوص ماشین )
در حال حاضرم به ترتیب این کنسول هارو داشتم حا لا هم دارمشون
آتاری دسته هلیکوپتری با 3 تا بازی میکرو جنیوس 502 سگا مگا داریو پلی استیشن 1
سگا دریم کست پلی استیشن 2 و حالا هم پی اس پی ؟؟
خیلی هم دوست دارم که پلی استیشن 3 بخرم ولی دو دلیل داره که تا حالا نخریدم
1- امسال باید کنکور بدم 2- کمبود پول (خواستین شماره حساب میدم واسم واریز کنین:-" )
دوست دارم شغل آیندم طراحی اتومبیل باشه
در مورد اسم کاربریم که S.W.A.T هست ولی ربط زیادی به این چیزهایی که گفتم نداره به خاطر اینکه هر اسمی رو میزدم قبلا ثبت نام شده بود:biggrin1:
بهترین بازی ماشن هم که تا حالا بازی کردم موست وانتد بوده (باور کنید8 بار بدونه رمز و تقلب بردمش آخر 6 بار با ps2 و 2 بار هم با PC )
ریزیدن اویل 4 و منهانت و گاد آو وار هم از بازی هایی بوده که هر کودومشونو با لای 3 بار تموم کردم
میشه گفت خوراک فیلم هم هستم :
بهترین فیلم ها هم که از دیدنشون خیلی حال کردم سه گانه ماتریکس و ساو و کینه 1و 2 و
فست اند د فوریست 1و 2 و توکیو دریفت بوده
بعد باید هم بگم که تا حالا جی اف نداشتم :p (البته خودم نخواستم چون تا حالا دختری رو ندیدم که با بازی های کامپیوتری حال کنه اگه از شما ها کسی سراغ داره بگه یه دنیا ممنون میشم )
با اینکه مغزم هم خوب کار میکنه (تست آیکیوم شده 149:-" )ولی هفته ای 3 نهایت 4 سا عت بیشتر درس نمیخونم ولی در روز بالای 2 ساعت پای اینترنتم و 4 الی 5 ساعت هم در روز بازی میکنم
با این وجود تا حالا مشکلی هم در مورد درس نداشتم ولی یه سوال داشتم که خودم هم ازش میترسم ؟؟
به نظر شما من با این ویژگی ها امسال کنکور قبول میشم یا نه:(( خواهشن اونایی که تجربه کنکور رو داشتن راهنمایی کنن :((

آخرین ویرایش:

mj

کاربر سایت
Aug 8, 2006
23
نام
MOHAMMAD
Mr.joint وارد میشود!!!

سلام من محمد هستم.اهل ایالت اصفهان نصف جهان.
متولد 1370/3/26 هستم.
از بازیهای black , most wanted ,bully ,nfs carbon , qoake 4 خوشم میاد.(از این سبکها)
7 یا 8 ماهه psp دارم . هنوز باهاش بازی نکردم . اخه ورزنش 2/5 هست.
از فوتبال متنفرم.از هر نوعش.
هیچی حالیم نیست. در کل ادمه احمقی هستم.
فقط psp و دوچرخم واسم مهمه!!!!:eek: :cheesygri :-"

hadihama1360

کاربر سایت
Dec 2, 2006
24
اسمم هادی و بچه تهرانم یه 360 و یه پی اس پی دارم باهاشون خیلی حال میکنم مخصوصا با پی اس پی چون از وقتی که خریدم بیشتر با اون بازی میکنم و همین راستی داشت یادم میرفت 22 سالمه و فعلا عاشق بازی خاصی نیستم و عشقی بازی میکنم تمام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر