آسان ترین Platinum که گرفتید ؟!

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
gow3 black ops va wow va mw2 va killzone3 va gt5 man dar kol 68 plat daram mitonin mano add konin ta bebinin psn id/:nimaops

دوست عزیز شما میدونید تروفی چیه؟:-o
بین این همه بازی آسون و مسخره حالا چرا GT5 ?
این بازی برای اینکه بدونید یکی از سخت ترین و وقت گیر ترین بازیهای دنیا هستش که برای پلات کردنش حداقل به 600 ساعت مفید زمان نیاز دارید این در حالی است که بازی ای مثل Modern Warfare 2 حدودا 15 ساعت میخواد.پس در مورد حرفتون بیشتر فکر کنید.

به نظر من راحت ترین ها میشه مثلا:
Terminator Salvation و Burnout Paradise و Resident Evil 5 و خیلی از بازیهای کارتونی مثل Ice Age 3 راستی Saw 1 و 2 هم خیلی آسونن

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
Burnout Paradise خوبه ( چنتا آنلاين بد قلق داره فقط )
Uncharted 1 هم ممكنه ولي خيلي هم آسون نيس ، چون هم وقت ميخاد هم حوصله
Tekken هم از بازي هاي آنلاينش كه بگذريم ( براي علاقه مندانش ) راحته

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
میگم جایی نیست سخترینشو بگیم :d
من الان سخت‌ترین بازی عمرمو پلات کردم یعنی‌ dead space 2 همه ی تروفی هاش اسون بود به جز یکی‌ که ۳ ماه از من وخت برد مردم تا پلات شد شما هم پلاتش کنید حال میده :d
در کل اسون بود :))

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
در مقایسه با بقیه ی پلات هایی که گرفتم به نظرم god of war 3 از همه آسون تر بود
سخت ترینشم این heavy rainــــه سر تروفی kamikaze من به شهادت رسیدم:d هنوزم که هنوزه 2 تا از تروفی هاشو نگرفتم

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
سخت ترینشم این heavy rainــــه سر تروفی kamikaze من به شهادت رسیدم:d هنوزم که هنوزه 2 تا از تروفی هاشو نگرفتم
موافقم همون جاش که ماشینت نباید به ماشین پلیسه میگرفت من زدم یوتیوب ثانیه به ثانیه پاز میزدم بعد همون کارو میکردم.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
كلا بازي هايي كه تروفي آنلاين ستم نداشته باشن مثه KZ2 (كيلزون سخت بود يعني ) راحتن . بعد از پلات كردن ميگي چه راحت بود.

به نظرم GOW3 راحت بود.
آنچارتد ها هم فقط دنبال گنج ها گشتن ستم بود ، بقيش خوب بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر