آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,628
چه خوب.. برم چک کنم..
اومدن که فکر کنم میاد.. اما کی؟ 1 سال دیگه؟ 2 سال دیگه؟؟
خودم نزدیک 2 ساله میخوام بگیرمشون ولی هی میگفتم بیشتر تخفیف میخوره ! میترسم بگیرم بعد برای پلاس مجانی بشه

• Like
Reactions: MrElectricWizard

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
636
Gravity Rush Remastered و 2 تخفیف خورده و 2 تاش رو هم شده 20 دلار . بنظرتون پایین تر میاد ؟

ارزش این سری خیلی بیشتر از این حرف هاست ولی هر دو با هم 20 دلار قیمت خیلی خوبیه و هر نسخه حدود 15-20 ساعتی تا اتمامش طول میکشه ( حتی بیشتر . بسته به بازی کردن

هرکس داره ) . به شخصه هر دو را زمان انتشار نسخه ی دوم گرفتم و برام در کنار بهترین سری بازی ها جا داره

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,857
نام
حامد
Gravity Rush Remastered و 2 تخفیف خورده و 2 تاش رو هم شده 20 دلار . بنظرتون پایین تر میاد ؟
روی psnow هم هست. اگر برای داشتن در ارشیو نمیخواین اونجا هم میشه بازی کرد.
هر نسخه حدود 15-20 ساعتی تا اتمامش طول میکشه ( حتی بیشتر . بسته به بازی ک
من نسخه یک رو 20 ساعت و نسخه 2 رو حدود 50 ساعت پلی تایم داشتم. منم دقیقا فکر نمیکردم اینقدر باهاش حال کنم. یکی از بهترین ساند ترک های کل تاریخ گیمینگ بود برام.

• Like
Reactions: Little John

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
خودم نزدیک 2 ساله میخوام بگیرمشون ولی هی میگفتم بیشتر تخفیف میخوره ! میترسم بگیرم بعد برای پلاس مجانی بشه
من 100% پیشنهادش میدما!
اما دموی بازی رو حتما بزن(فکر کنم شماره دوم دمو داره)

به خاطر سبک و کلا تو هوا بودن شخصیت اصلی اول ببین میتونی با دوربین کنار بیای یا نه(آخه خیلیا بودن حال نکردن)
دوم اینکه بازی صداگذاری ژاپنی یا انگلیسی نداره، به یه زبون تخیلی صحبت میکنند! البته اکثر مکالمات به صورت کمیک وار هست که صداگذاری نمیخواد:D
صرفا گفتم بگم این دو مورد رو که ممکنه به هرکسی نسازه:D

• Like
Reactions: NHM and Little John

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,599
نام
امین
من 100% پیشنهادش میدما!

به خاطر سبک و کلا تو هوا بودن شخصیت اصلی اول ببین میتونی با دوربین کنار بیای یا نه(آخه خیلیا بودن حال نکردن)
دوم اینکه بازی صداگذاری ژاپنی یا انگلیسی نداره، به یه زبون تخیلی صحبت میکنند! البته اکثر مکالمات به صورت کمیک وار هست که صداگذاری نمیخواد:D
من تو نیم ساعت گردن درد و سر درد شدم بی خیال بازیش شدم 😁

• Smile
Reactions: Albert Camus

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,628
من 100% پیشنهادش میدما!

هر 2 تا ششون رو گرفتم
دموش رو قبلا زده بودم . خوشم اومده بود .
کاش Dragon's Crown هم تخفیف میخورد
MediEvil هم تخفیف خورده ولی هنوز گرونه

Albert Camus

Nothing But Video Games
کاربر سایت
Mar 15, 2008
186
نام
علیرضا
من تو نیم ساعت گردن درد و سر درد شدم بی خیال بازیش شدم 😁
یادمه به دوتا از دوستام توصیه کرده بودم که حتما Gravity Rushها رو تجربه کنن، اتفاقاً اونا هم از گردن درد شکایت داشتن:D حتی بازی کردن یکیشون رو از نزدیک دیدم؛ بیچاره بعضی وقت‌ها سرش رو بیشتر از 90 درجه به یه سمت خم می‌کرد تا تشخیص بده چی به چیه و الان دقیقا آسمون کجاست و زمین کجا!:D

ولی انصافاً GR از اون تجربه‌های به شدت یونیک و تازه بود که واقعا متفاوت می‌زد و ادای الکی خاص بودن نداشت. حیف Japan Studio، واقعا حیف...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
اگه واسه صبر كردن مي خواي بنظرم صبر كن التيميتش بنظرم تخفيف خوبي مي خوره و بخر

حداكثرش بلك فرايديه ديگه
بلک فرایدی کیه ؟:-<
اگه به شکل اساسی دندون رو جیگر بذاری نسخه کاملش تا ۲۰$ هم پایین میاد :D
اون سری اگه اشتباه نکنم standard edition شده بود 35 دلار گفتم تا تابستون بمونم ولی خب ظاهرا فعلا شانس با ما یار نبوده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر