آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
دوستان خود من هم وضع مالیم خرابه و برام خرید یک سال پلاس کار آسونی نیست اما چرا ما ایرانی ها همیشه دنبال مفت بری و چیزهای مفتیم
بازی مفتی - غذا مفتی و ... حتی ضرب المثل مفت باشه کوفت باشه هم فکر نکنم توی هیچ فرهنگ کشوری در دنیا جز ایران وجود داشته باشه
شرکت های بزرگ دنیا اگر پولی از شما میگیرن نمیزارن توی جیبشون مثل شرکت های ایرانی بلکه خرج R&D و توسعه شرکتشون میکنن تا بتونن توی رقابت با شرکت های دیگه موفق تر عمل کنن
به قول معروف این پول خرج دادن خدمات بهتر و پیشرفت خود شرکت میشه که در نهایت به نفع گیمر ها هست
این رقم پول یک سال پلاس برای خارجی ها پول خرد حساب میشه و اینکه ما ارزش پولیمون کمه مشکل اونا نیست مشکل خود ماست ....
فعلا اگر خدمات پلاس رو بازی آنلاین و بازی های مجانیش در نظر بگیریم، خدمات نسل قبل بهتر بود:-"
هم بازی های بهتر و جدیدتری میدادن و هم آنلاین بازی کردن مجانی بود!
جدا از اینکه حتی تو همین نسل هم الان افت داشته پلاس و اگر قبلا دو بازی ویتا و PS3 هم میدادن، الان همونم کم کردن... آره بعضی ماه ها کیفیت بازی ها بهتره، ولی به طور کلی...نع!

سرورهای PS4 بهتر شده، مصیبت های نسل قبل، قطعی های نسل قبل و ... رو نداره دیگه...
ولی بازم به نظرم پول زوره:p
همین خارجه هم که میگی خیلیا ناراضی هستن نسبت به پلاس و پول دادن برای آنلاین و ...

• Like
Reactions: saeed_sg and Kaiki

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
دوستان به نظرتون red dead 2 با قیمت 30 دلار ارزش خرید داره؟ یا بیشتر صبر کنم. آنلاین میشه بازی کرد؟

والا اون اوایل من خریدم با تفیف 40 دلار بخش داستانیش رو اصلا بازی نمیکردم و فقط آنلاین

الانم بخاطر تحریمی که کردن آنلاینش خیلی به ندرت وصل میشه ولی یکبار که بازی کردم 1 تا 5 صبح بدون قطعی وصل شدش

وصل هم میشه قسمتای اصلیش رو نمیتونی بازی کنی و بیشتر در محیط آنلاینش میتونی گشت و گذار انجاتم بدی و یه سری ماموریت ها و شکار حیوونا رو انجام بد

در کل بنظرم می ارزه در مقایسه با GTA ای که بعداز چند سال تخفیفش به این قیمت رسیدش

• Like
Reactions: mehran2190

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
وصل هم میشه قسمتای اصلیش رو نمیتونی بازی کنی

ممنون. میشه این قسمت از حرفتون رو بیشتر توضیح بدید. ریجن بازی هم مشکل رو حل نمیکنه؟

پیرو حرفهای شما منم فکر میکنم حالا حالاها زیر 30 دلار نیاد. با توجه به طرفدارهای بسیار زیاد gta و این بازی به نظرم تخفیف خوبی زدن.

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
ممنون. میشه این قسمت از حرفتون رو بیشتر توضیح بدید. ریجن بازی هم مشکل رو حل نمیکنه؟

پیرو حرفهای شما منم فکر میکنم حالا حالاها زیر 30 دلار نیاد. با توجه به طرفدارهای بسیار زیاد gta و این بازی به نظرم تخفیف خوبی زدن.

منظورم اینه برا من تک و توک وصل میشه به سرور ولی معمولا 12 تا یک شب به وصل سسریع وصل میشه

ولی اگه چندین بار که ارور عدم دسترسی میده هی تکرار کنید که میخواید وصل شید معمولا وصل میشه

ربطی به ریجن نداره کلا آی پی ایران تحریم هستش

منظورم اینه ماموریت هایی که تو محیط بخش عادی فعال هستند رو فقط میتونید انجام بدید و به بقیه قسمت ها مثل دوئل ها و خیلی چیزای دیگه دسترسی ندارید
من که تا الان دسترسی نداشتم

دوستان, پلی استیشن اگر اونم اگر برا کسی کد تخفیف فرستاده بود و اگر نیازی بهش نداشتش

تو خصوصی بهم کد رو برسونه با تشکر

خیلی خصاصت به خرج داده این دوسال پلی استیشن
قبلا هی کد تخفیف میفرستاد ولی نمیدونم این دوسال چش شدهخبری از کد نیستش

• Like

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
با درود
فرق باندل و فول گیم چیه ؟
با تشکر

سلام فول گیم همون بازی معمولی هستش ولی باندل امکان داره داخلش سیزنپس باشه یا بعضی وقتا بعضی تجهیزات تزئینی

مثلا بازی assassin creed oddysey که میخوام بخرم نسخه گلدش شامل سیزن پس هستش و اساسین کرید 3 ولی نسخه deluxe شامل فقط بعضی تجهیزات تزئینی و سلاح و اینجور چیزا

مثلا spiderman نسخه فول گیمش همون بازی معمولی هستش ولی نسخه سالش که قراره امروز 20 دلار بشه شامل 3 تا مرحله اضافه هستش که به صرفه هستش

تخفیفات بلک فرایدی تموم شد!!؟؟

از جمعه شروع شده امروز هم قراره چندتا بازی جدید انحصار پلی رو بزارنامکان داره سه شنبه هم یکسری جدید بزارن که بعید میدونم

تا دوم دسامبر هستش

من منتظر بودم 25 درصد تخفیف بزارن تا پلاسم رو بگیرم که گرفتم

• Like
Reactions: jjhha

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
433
نام
حامد
در ضمن با زدن کد زیر هنگام خرید 10% هم تخفیف اضافه بگیرید. :D

e763955a-1338-4f07-b612-47427a964d41.jpg
این کد برای همه هست یا فقط برای چند نفر ارسال شده؟
چون واسه من که کد تخفیف نیومده...
حتی ایمیلی چیزی هم نمیومده که بگه از این کد استفاده کن..

• Like

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
این کد برای همه هست یا فقط برای چند نفر ارسال شده؟
چون واسه من که کد تخفیف نیومده...
حتی ایمیلی چیزی هم نمیومده که بگه از این کد استفاده کن..

دوست عزیز من هنگ کردم یه لحظه دیدم کد رو

تاریخ پایان پیشنهاد رو بخونید این کد برا سال 2016 هستشا

لیست تخفیف ها قراره عوض شه هفته بعد یا همینه کلا؟ یادمه پارسال 4 هفته تخفیف بود که لیستش هر هفته عوض میشد
دوستان تخفیف ها تا کی تموم میشه ؟؟؟؟؟
تا آخر هفته جمع و جور کنیم یه فیفا ۲۰ بگیریم

تا دوم دسامبر هستش بعید میدونم تخفیف دیگه ای بدن به جز امروز که بازیای انحصاریش رو میده و سه شنبه

چون ازینور هم برداشته یک ماهی تخفیف دو برابر گذاشته دیگه چیزی برا تخفیف نمونده.

من سیستم PC ندارم وگرنه هرگز Assassin Creed Oddysey رو نمیخریدم ولی حالا که ندارم مجبورم بخرم با 25 دلار هم مراحل اضافه گیرت میاد هم اساسین 3 بدجور پیشنهاد وسوسه کننده ای بودش

بعید میدونم بازیه دیگه بدردبخوری داشته باشه

من که دو ماه پیش اسپایدرمن 24 دلار شده بودش نسخه کاملش رو خریدم تا آخرش رفتم خیلی داستان جذاب و بازی قشنگی بودش امروز قراره 20 دلار بزارن

Cyberpunk و بازی کوجیمارم باید بزاریم برای E3 سال بعد بخریم که تخفیف میخوره

• Like
Reactions: big mama jan

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
433
نام
حامد
دوست عزیز من هنگ کردم یه لحظه دیدم کد رو

تاریخ پایان پیشنهاد رو بخونید این کد برا سال 2016 هستشا
ای بابا...
انقدر درگیر بدبختیم بودم که همون صفحه اول رو باز کردم این کد تخفیف رو دیدم فکر کردم واسه الانه...
خلاصه که عذر میخوام از دوستان محترم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر