آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
به نظر شما بین Ni no kuni II و Persona 5 و Kingdom heart III کدوم یکی رو بگیرم؟
بین این سه تا NnK2 رو بزار گزینه آخرت:-"

پیشنهاد خودم KH III هست ولی به شرط اینکه تمام شماره های قبلش رو بازی کرده باشی یا بشینی حداقل یه مشت خلاصه خفن(یا تمام کاتسین های بازی های قبل) رو ببینی! همشون رو...نه اینکه فقط به KH I و KH II اکتفا کنی:D

پرسونا5 گزینه خوبیه:D نیاز به پسوند و پیشوند نداره... اما P5 Royal داره میاد با محتویات اضافه...چون عاشق بازی خواهی شد مطمئنا...امتحان کردن P5 Royal بیشتر می ارزه! :D ولی خوب دوباره اون 60$هه و تا تخفیف بخوره....:|

ولی کلا انتخابت رو بزار بین پرسونا و KH :D

• Like
Reactions: Sarvior and aragorn

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
به نظر شما بین Ni no kuni II و Persona 5 و Kingdom heart III کدوم یکی رو بگیرم؟
Persona 5 خصوصا با این قیمت شک به دلت راه نده!

........

تخفیفات خیلی خوبی بود ، منم یه اسپایدر من گرفتم ! میخواستم بیشتر بگیرم مثل ni no kuni یا ys viii یا tokyo xanadu که فعلا قناعت پیشه کردم برای بازی های پیش رو!
.....

این داستان پلی استیشن هیت چه مسخره بازیه سونی راه انداخته ! هیچ کدوم تو تخفیف ها زیر ۱۵ دلار نمیره دیگه ! حتی کیلزون که ۳ دلارم شده بود ، بعد این داستان. پلی استیشن هیت زیر ۱۵ دلار تخفیف نخورده

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
Persona 5 خصوصا با این قیمت شک به دلت راه نده!

........

تخفیفات خیلی خوبی بود ، منم یه اسپایدر من گرفتم ! میخواستم بیشتر بگیرم مثل ni no kuni یا ys viii یا tokyo xanadu که فعلا قناعت پیشه کردم برای بازی های پیش رو!
.....

این داستان پلی استیشن هیت چه مسخره بازیه سونی راه انداخته ! هیچ کدوم تو تخفیف ها زیر ۱۵ دلار نمیره دیگه ! حتی کیلزون که ۳ دلارم شده بود ، بعد این داستان. پلی استیشن هیت زیر ۱۵ دلار تخفیف نخورده
سمت توکیو زانادو نرو منم شنیده بودم شبیه پرسوناست ۳۰ دلار خریدم وسطاش حوصلم سر رفت گذاشتمش کنار .ni no kuni که فوق العاده است البته نسخه اولش بهتر بود .ys 8 هم خوب بود من روی سوییچ تمومش کردم ‌کلا نی نو انتخاب بهتریه تو این ۳ تا که نوشتی.

• Like
Reactions: vaan 2

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
فقط اگر NnK2 میگیرید حتما درجا آپدیتش کنید و رو درجه very hard بازیش کنید...حتی رو این درجه هم بازی به شدت آسونه! به شدت!!!(هرچی بگم کم گفتم:D ) فوقش جایی گیر کردید لحظه ای درجه بیارید پایین(تروفی درجه سختی نداره اصلا) که همون لحظه ای هم گیر نمیکنید...نهایتا برای پلات کردن بازی به مشکل میخورید، که باید یه عالمه فارم کنید که lvl up بشید، که ارزشش رو نداره و اون موقع درجه سختی رو بیارید پایین:D

• Like
Reactions: RohFa

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
دوستان quantic dream collection ارزش داره که شمال هوی رین و دیترویت و بیاند میشه؟
نظرتون راجع به بلاد برن چی هست من خوره دارک سولز هستم و میدونم بلاد برن مشابه این سری هست از نظر گیم پلی ولی میترسم مثل lords of fallen پر باگه اعصاب خوردکن باشه
چطوره کلا این بازی؟

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,360
نام
مهدی
دوستان quantic dream collection ارزش داره که شمال هوی رین و دیترویت و بیاند میشه؟
نظرتون راجع به بلاد برن چی هست من خوره دارک سولز هستم و میدونم بلاد برن مشابه این سری هست از نظر گیم پلی ولی میترسم مثل lords of fallen پر باگه اعصاب خوردکن باشه
چطوره کلا این بازی؟
مرد مومن بلاد برن یکی از بهترین بازیهای این نسل هست
برای من بلاد برن بالاتر از دراک سولز هست
اگر دارک سولز بازی عاشق این بازی هم میشی
در این چند باری که بازیش کردم هیچ باگی ندیدم
ارزش تکرارم داره
تونستی با دی ال سی بگیر

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,545
نام
علی
چطوره کلا این بازی؟
توی خرید بلادبورن شک نکن عمو! بهترین بازیه این نسله برا من!

anima066

کاربر سایت
Jul 20, 2008
60
سلام دوستان ..کسی کد تخفیف ۲۰ درصدی آمریکا داره ؟
قیمت مناسب خریدارم
سلام عزیز خیلی وقته دیگه سونی کدی به ایمیلا نفرستاده راه دیگه ای هم نیست اگه باشه بقیه شیر میکنن
اگه کدی هم بگیره کسی لازم نداشته باشه همینجا مجانی شیر میکنه
ببین از این سایتا که پولی هست شاید داشته باشن

• Love
Reactions: Hsaeid

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر