آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
میخوای این همه دردسر بکشی داداش همون 10 دلاری رو بخر باقیش بعدا یه روز به دردت میخوره سوخت نمیخواد بشه که.با این وضع گرون شدن تدریجی دلار ضرر نکردی شک نکن.من اگه پول دستم بود الان یه 100 دلاری میخریدم میزدم تو اکانت باشه واسه بعدا که دلار گرون میشه به درد میخوره.

آخه داداش مشكل اينجاست كه الان من ميخوام دو تا بازي Little Nightmare و HOB را بگيرم كه هر دو تاشون رو هم با تخفيف كليش ميشه 26 دلار كه با اون روش پلاس دو روزه ميشه قيمتشو به 21 دلار رسوند كه خوب براي مني كه واقعا هر يذره پول هم غنيمته زياده كه به خاطر يه دلار برم يه گيفت ديگه هم بگيرم.

كد تخفيفم از شانسمون هيچ وقت نداشتم و سر همين نداشتنش HellBlade را هم نتونستم بخرم و ميخواستم به جاش اين دو بازي را بگيرم.

واقعا موندم بخاطر يه دلار چيكار كنم.:(

• Like
Reactions: amirv2

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
766
میخوام این دوتا بازی از psn خریداری کنم.یه مقدار تریلر از جفتشونم دیدم خوشم اومده میخواستم ببینم کسی این بازیا رو انجام داده ارزش خرید داره یا نه. icey و hidden dragon legend

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
آخه داداش مشكل اينجاست كه الان من ميخوام دو تا بازي Little Nightmare و HOB را بگيرم كه هر دو تاشون رو هم با تخفيف كليش ميشه 26 دلار كه با اون روش پلاس دو روزه ميشه قيمتشو به 21 دلار رسوند كه خوب براي مني كه واقعا هر يذره پول هم غنيمته زياده كه به خاطر يه دلار برم يه گيفت ديگه هم بگيرم.

كد تخفيفم از شانسمون هيچ وقت نداشتم و سر همين نداشتنش HellBlade را هم نتونستم بخرم و ميخواستم به جاش اين دو بازي را بگيرم.

مغازه ای جایی سراغ نداری بهت بازی فیزیکی اجاره بده؟ مثلا همین نایتمرز با اینکه بسیار عنوان زیبایی هست و خودم عاشقشم ولی خیییییییییلی کوتاهه و اصلا ارزش هزینه خاصی رو چه برا خرید چه دانلود نداره.

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,101
میخوام این دوتا بازی از psn خریداری کنم.یه مقدار تریلر از جفتشونم دیدم خوشم اومده میخواستم ببینم کسی این بازیا رو انجام داده ارزش خرید داره یا نه. icey و hidden dragon legend
icey بنظر من بازی فوق العاده ای بود نمیدونم قیمتش چنده ولی اگه بالا نیست ارزش خرید داره تنها مشکلی که داره مدت زمان گیم پلیشه که چندان زیاد نیست ولی بازی قشنگیه و تجربه متفاوتی ارائه میده

• Like
Reactions: ps3_360_wii

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
مغازه ای جایی سراغ نداری بهت بازی فیزیکی اجاره بده؟ مثلا همین نایتمرز با اینکه بسیار عنوان زیبایی هست و خودم عاشقشم ولی خیییییییییلی کوتاهه و اصلا ارزش هزینه خاصی رو چه برا خرید چه دانلود نداره.
هسته ولي كرايه نميده تازه بازي ها را هم به قيمت خون بابشون مفروشن.

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
همیشه این دو سوالو از خودت بکن موقع خرید:
۱) تا ۶ ماه دیگه ممکنه این بازی بیش از ۵۰ درصد تخفیف بخوره (۷۵درصد)
۲)آیا تا ۶ ماه دیگه هیچ بازی ای ندارم بازی کنم؟
تو مورد شما قطعا این بازی ۶ ماه دیگه ۱۰ دلار میشه حالا اگه خیلی واست مهمه بخر وگرنه نه
اینقد بازی دیجیتالی خریدم بدونم چی به چیه تقریبا کل بازیامو دیجیتالی خریدم همرم تو تخفیفات.. ولی خوب گراویتی راش بازیی هستش که بد هم گیر میاد تو بازار اگه باشم گرونه..ما که خریدیم کی وقت بشه بازیش کنیم ایشالا سالیان آتی..

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257

3 دلاری بخر برا اکانتت.

• Like
Reactions: J. Constantine

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اینقد بازی دیجیتالی خریدم بدونم چی به چیه تقریبا کل بازیامو دیجیتالی خریدم همرم تو تخفیفات.. ولی خوب گراویتی راش بازیی هستش که بد هم گیر میاد تو بازار اگه باشم گرونه..ما که خریدیم کی وقت بشه بازیش کنیم ایشالا سالیان آتی..
همون سالیان آتی میخریدی خب ۵ دلار میشد :/ منم همینو گفتم که اگه نمیخوای بازی کنی همون بعدا بخر ارزونتر بیفته

AMS_LEGEND

کاربر سایت
Jan 14, 2016
30
نام
محمد میرطبا
هم اكنون نيازمند ياري سبزيم اقا از الان برا بلك فراي دي سال ديگه كسي هست شراكتي god4 و tlu2 و red dead2 بخريم من ظرفيت ٢و ٦٠ درصد پولو ميدم شريك عزيز ظرفيت ٣ و ٤٠ درصد پول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر