آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
این باندل The Heavy Rain & BEYOND: Two Souls تو استور آمریکا تا چند دلار تخفیف خورده بود؟ الان تو استور انگلیس 12 پونده.

یکبار 50 درصد تخفیف خورده بود توی استور آمریکا، همون موقع خریدمش فکر کنم سالگرد 10 سالگی psn بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: mehran2190

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام.
آقا بازی هایی که تخفیف خوردن روشون کد تخفیف بزنی کار میکنه؟
آخه استیم اینجوریه که بازی تخفیف خورده،کوپون تخفیف مربوط بهش کار نمیکنه.

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
سلام.

کار میکنه دوست عزیز من دفعه قبل For Honor که تخفیف خورده بود روش تخفیف اعمال کردم بعد خریدم.

• Like
Reactions: Ps42014 and sa-sot1

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
این خیلی رو اعصابه...
آدم دوست داره کلشو بکنه...که ب خاطره 90 سنت نمیتونی بازی رو بگیری...!x-(:|
اگه کدی دارید به منم بدید.

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام.
کار میکنه دوست من
بله
من خودم چند روز پیش استفاده کردم و کلی بازی با هم خریدم که همشون تخفیف های عالی خورده بودن و بعدش من کد تخفیف رو هم زدم و بازم قیمتش کمتر شد
با خیال راحت استفاده کن

• Like
Reactions: sa-sot1

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,661
مشخصه خیلی استقبال شده که ناشرهای دیگه هم وارد گود شدن . فقط بدیش اینه که بازیهای تاپ از 30% تجاوز نمیکنه . نمیدونستم FS در راهه وگرنه کدو نگه میداشتم دو تا بازیم اینجا میخریدم . البته همین الانم خریدم از یکی دوتاش نمیشه گذشت .

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
کار میکنه دوست من
بله
من خودم چند روز پیش استفاده کردم و کلی بازی با هم خریدم که همشون تخفیف های عالی خورده بودن و بعدش من کد تخفیف رو هم زدم و بازم قیمتش کمتر شد
با خیال راحت استفاده کن
برای بنده کار نمیکنه!! استور us،،،
روش خاصی داره؟

Hunger Games

کاربر سایت
Nov 23, 2017
21
دوستان gran turismo sport با 40 دلار ارزش داره بگیرم یا صبر کنم پایین تر بیاد مثلا 30 دلار خیلی طول میکشه یا امکان داره همین کریسمس تخفیف بخوره

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
دوستان gran turismo sport با 40 دلار ارزش داره بگیرم یا صبر کنم پایین تر بیاد مثلا 30 دلار خیلی طول میکشه یا امکان داره همین کریسمس تخفیف بخوره
به نظر من زیاده مگر اینکه فقط اکانت آمریکا داشته باشید و بخواید فقط از همون استفاده کنید. حتی اگر تخفیف 20% هم روش اعمال کنید بازم هم قیمت استور انگلستان در میاد. من بلک فرایدی از استور انگلستان به قیمت 25 پوند خریدم. استور امارات یکم ارزونتر میوفته الان ولی اشکال اینه که باید گیفت 50 دلاری تهیه کنید چون 27/5 دلار هستش و گیفت 30 یا 40 دلاری نداریم. استور آمریکا یک ماه پیش هم دقیقا به همین میزان تخفیف زده بود بعید می دونم به این زودی تخفیف بیشتری بزنه. من دقیقا یک ماه پیش همین مشکل شما رو داشتم ولی چون بعید می دونستم استور آمریکا به این زودی ها تخفیف 50% بزنه قبل از اینکه تخفیف بزنه از استور انگلستان خریدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر