آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
دوستان ی سوال:
من به شدت از بازی های سبک بقا خوشم میاد.
الان The Long Dark تخفیف خورده(ریجن1)اما همچین مال نیست تخفیفش(34.99$ با 23% تخفیف شدش 26.94$)...نظرتون چیه؟ بیخیالش شم؟توی کریسمس تخفیفاش بیشتر میشه؟ یا نه الان نخرم میره تا چند وقت دیگه؟
به نظرم این قیمت ارزش نداره

منم overwatch تا حالا بازی نکردم.کسی میدونه نسخه گوتی فیزیکیش چنده؟ با این ۳۰ دلار ارزش داره بخرم؟؟
فرقش با تیم فورترس چیه؟

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,102
منم overwatch تا حالا بازی نکردم.کسی میدونه نسخه گوتی فیزیکیش چنده؟ با این ۳۰ دلار ارزش داره بخرم؟؟
فرقش با تیم فورترس چیه؟
از قيمت فيزيكيش خبر ندارم ولي نظر منم اينه كه كسايي كه قصد خريدشو دارن فيزيكي بگيرن كه اگه خوششون نيومد بفروشن (يا تو اخر هفته هايي كه رايگان ميشه تستش كنيد)
من چون رو پي سي خريدم مجبور شدم تقريبا كل هزينشو بدم ولي زياد راضي نبودم بعد از يه مدت كمي برام خسته كننده شد
باز اگه كسيو داريد كه باهاش بازي كنيد خيلي ارزشش بيشتر ميشه چون يجورايي فان هم هست گروهي كيفش بيشتره
شباهتي هم از نظر من با تيم فورترس نداره كلا گيم پلي خاص خودشو داره

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,719
دوستان مثل اینکه سونی دوباره کد های 20% تخفیف برای بعضیا فرستاده. ایمیل هاتونو چک کنید.
برای من دوباره نفرستاده. :(( اگه کسی کدش لازم نداره میشه بده به من؟ :D:-"
اگه فقط تخفیفات این هفته بود بهت میدادم چون بدرد من نمیخورد ، ولی چون هفته دیگه هم هستو تاریخ انقضاش 25ه باید صبر کنم تخفیفات هفته جدیدو ببینم :D

• Like
Reactions: NaRiiMaN

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان مثل اینکه سونی دوباره کد های 20% تخفیف برای بعضیا فرستاده. ایمیل هاتونو چک کنید.
برای من دوباره نفرستاده. :(( اگه کسی کدش لازم نداره میشه بده به من؟ :D:-"
تایید میشه ارسال کد...
مشکل سونی باهات چیه جدا؟ نکنه تو بچگی زدی پسر یوشیدا رو؟!:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر