آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
بازی MAD MAX چطوره ؟ ارزش خرید داره؟
یه بازی به شدت سلیقیه ای هست.باید خودت ویدئوهاشو ببینی.نقدهاشم بخونی شاید به نتیجه ای رسیدی.
از لحاظ گرافیکی عالیه.
ولی میگن داستان و گیم پلیش تکراری میشه.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
با این که resogun قبلا 3 دلار شده بود ولی متاسفانه تخفیفشو از دست دادم حالا امروز شده 4 دلار گرفتمش:D
حالا از دوستان یه کمک می خواستم بنظرتون knack رو بگیرم یا dead nation رو؟:D
البته سبکشون فرق داره ولی خب dead nation تو سبکه alienation هست ولی به نسبت اون متاش پایین تره از اون سمت knack متاش فاجعست:D ولی گفتم شاید ارزش 5 دلار رو داشته باشه

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
دوستان کیلزون چرا روی PS4 فاجعه ی قرن هست یکم توضیح میدید من از این بازی کلی خاطره دارم ?
اگر 40 گیگ بازی 7 دلار نیارزه که باید در شرکت سازنده اش رو گل گرفت!!!
اگه طرفدار سری کیلزون هستی به شخصه توصیه میکنم به هیچ عنوان نسخه ی آخری رو بازی نکنی. کیلزون2 رو بالای 6بار تمومش کردم ولی این نسخه رو به زور یکبار! خواستن یه تکونی به سری بدن(تغییر محیط بازی، گان پلی، المان های بازی، نوع روایت داستان و...) اما عملن خراب کردن! گرافیک بازی هم زیبا نیست واز لحاظ فنی مشکلاتی داره!

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,920
مد مکس خیلی سلیقه ای هست شخصا خیلی به نظرم قشنگه حتما بگیریدش قیمت عالی شده
مرسی mad max و middle- earth و rachet&clank رو گرفتم

خدایی قیمت ها زیادی خوب شده آدم نمیتونه مقاومت کنه .... 3 تای اینا روی هم اندازه قیمت یک دیسک بازی دست دوم نمیشه !!!
بنظرم اونایی که وقت بازی اش رو دارن حتما از این سری تخفیف استفاده کنن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aidin0000

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بنظرم اگه دنبال یک تجربه جدید تو مناظر محیط بازی هستین ، MAD MAX یک تجربه تکرار نشدنی براتون داره

شاید باورتون نشه من مجبور شدم برا پلاتش 3 بار در هر سری 50 ساعت بازی رو تموم کنم
ولی لحظه به لحظش لذت بردم ولی حوصله بعضی های کوتاه هم ندارم حتی 2 سری تمومشون کنم

این نظر شخصی بود ، بهتره خودتون ببینین چیه

+ اینکه
اگه میخواید جیگرتون کباب بشه تخفیفات PS3 هم ببینین :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: tooraj.zi

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,083
نام
احمد
منم Ratchet & Clank رو گرفتم، تا باشد از این تخفیف های خوب، الان فقط منتظرم Beyond تخفیف بخوره!
God of war 3 هم واقعا دیگه خودش با زبون بی زبونی میگه دیگه چیکار کنم منو بخرید |:
v52y_untitled.png

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
سلام به همه دوستان
کسی میدونه چرا driveclub bikes standalone رو نمیشه خرید؟

View attachment 76836
اینم یکی از کارهای عجیب سونی هستش.driveclub bike دو نسخه است.یکی stand alone و دیگری نسخه ی همراه درایوکلاب اصلی که expansion هست.نسخه stand alone بدون درایوکلاب اصلی نصب میشه و اگر شما داریوکلاب اصلی رو داشته باشید نمیتونید بخریدش:|کسایی مثل من و شما که داریوکلاب اصلی رو داریم باید بریم داخل بازی و همون نسخه expansion رو بخریم(که البته تخفیف نداره و همون 15 دلار هستش)
خود من میخواستم این stand alone رو بگیرم ولی در کمال تعجب دیدم که نمیشه.~X(

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
اینم یکی از کارهای عجیب سونی هستش.driveclub bike دو نسخه است.یکی stand alone و دیگری نسخه ی همراه درایوکلاب اصلی که expansion هست.نسخه stand alone بدون درایوکلاب اصلی نصب میشه و اگر شما داریوکلاب اصلی رو داشته باشید نمیتونید بخریدش:|کسایی مثل من و شما که داریوکلاب اصلی رو داریم باید بریم داخل بازی و همون نسخه expansion رو بخریم(که البته تخفیف نداره و همون 15 دلار هستش)
خود من میخواستم این stand alone رو بگیرم ولی در کمال تعجب دیدم که نمیشه.~X(
من نمی دونم این سونی جونش بالا میاد یه دوزار تخفیف بزنه سر این اکسپنشن درایوکلاب . لامصب از روز انتشارش تا حالا یه سنت تخفیف نخورده.

• Like
Reactions: BitsandBytes

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
بنظرم اگه دنبال یک تجربه جدید تو مناظر محیط بازی هستین ، MAD MAX یک تجربه تکرار نشدنی براتون داره

شاید باورتون نشه من مجبور شدم برا پلاتش 3 بار در هر سری 50 ساعت بازی رو تموم کنم
ولی لحظه به لحظش لذت بردم ولی حوصله بعضی های کوتاه هم ندارم حتی 2 سری تمومشون کنم

این نظر شخصی بود ، بهتره خودتون ببینین چیه

+ اینکه
اگه میخواید جیگرتون کباب بشه تخفیفات PS3 هم ببینین :D

تخفيفاي ps3 و ويتا تخفيف نيست ! دزديه ! حتي با فكر خريدن همچين بازيايي با اين قيمت ها عذاب وجدان گرفتم

بشر عجب تخفيفاتي ... ساعت يك شب تخفيفات رو دوستم نشونم داد به خاطرش همون لحظه سريع يه كارت ٥٠ تايي گرفتم
الان موندم چي بخرم ! ١٠٠ دلارم كمه براي تخفيف اين سري
فعلا كه من رچت رو گرفتم دوستم ميدل ارث رو

.......
اين تخفيفاي ميان سال فقط همين هفته است يه هفته ديگه هم تخفيفاي جديد دارم ؟
اگه نداريم كه والت رو تخليه كنم تا بلك فرايدي

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
دوستانی که میخوان driveclub bike رو بگیرن ولی به دلیل داشتن نسخه اصلی واسشون unavaliable هست،برن یه اکانت ریجن 1 دیگه بسازن و بازی رو از طریق اون اکانت بخرن.

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر