آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
دوست عزیز یه سوال دارم
امکان داره خود سونی رمز اکانت رو عوض کنه؟
خیر به هیچ عنوان.مگر اینکه صاحب واقعی اکانت به طریقی پشتیبانی رو متقاعد کنه که مثلا ایمیلش رو از دست داده یا هر چیز که سونی بخواد کاری کنه وگرنه تعویض پسورد فقط توسط شخصی که اکانت دستشه انجام میشه

Kratos93

کاربر سایت
Apr 19, 2017
43
خیر به هیچ عنوان.مگر اینکه صاحب واقعی اکانت به طریقی پشتیبانی رو متقاعد کنه که مثلا ایمیلش رو از دست داده یا هر چیز که سونی بخواد کاری کنه وگرنه تعویض پسورد فقط توسط شخصی که اکانت دستشه انجام میشه
من از این سایتای شیرینگ قانونی بازی گرفتم
دفعه ی اول که وارد شدم سیستم ۲ مرحله ای فعال بود نتونستم وارد اکانت بشم
دفعه ی دوم که خواستم اکانت رو وارد کنم میگه رمز یا اکانت اشتباه هست

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
من از این سایتای شیرینگ قانونی بازی گرفتم
دفعه ی اول که وارد شدم سیستم ۲ مرحله ای فعال بود نتونستم وارد اکانت بشم
دفعه ی دوم که خواستم اکانت رو وارد کنم میگه رمز یا اکانت اشتباه هست
خب جریان کاملا مشخصه.
وقتی میگی شیرینگ یعنی اکانت دست فرد دیگه ای هم هست.
این اکانتی که بار اول واردش شدی قبلا به شخص دیگه ای فروخته شده و شما با ورود بهش برا شخص اولی sms تایید کد فرستاده شده.شخص مورد نظرم فهمیده پسورد دست کسی افتاده رفته رمز اکانت رو عوض کرده به خاطر این شما بار دوم که وارد اکانت شدی بهت گفته رمز اشتباست.
اصلا نباید شیرینگ از سایت بگیری.شیرینگ رو باید حتما با دوستی که میشناسیش بگیری که نه تایید دو مرحله ای فعال بشه نه مشکلی برای اکتیو و دی اکتیو کردن اکانت روی کنسول هاتون پیش بیاد.
الان شما پول این اکانت رو دادی ولی بازی دستت نیست و خواسته یا نخواسته سرت کلاه رفته.یا سایت کلاه برداره یا هزارم که به کسی که فروخته باشه بهش بگه تایید دو مرحله ای فعال نکنی اون طرف که گوش نمیده.
شما از سایت ها نباید اکانت شیرینگ بخری به هیچ عنوان.
سعی کن سریع تر پولت رو پس بگیری

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
بازیش از نظر محتوا عالیه ولی با این پینگی که شما داری سمتش نرو
حمید جان حتما به حرفت گوش میدم ولی اونجا هم پینگ من بالا بود هم شما دلیلشم سرورهای امریکا بود وگرنه من توی اروپا پینگم 170 هست:D

• Like
Reactions: ezio252

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
حمید جان حتما به حرفت گوش میدم ولی اونجا هم پینگ من بالا بود هم شما دلیلشم سرورهای امریکا بود وگرنه من توی اروپا پینگم 170 هست:D
بازیش خیلی خوبه ولی غیر از مشکلات سرورش تا وارد بازی بشی به خاطر قوی تر بودن پلیرای دیگه له میشه باز کردن یه کارکتر خوب هم کلی زمان میبره

• Like
Reactions: ps34

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
302
نام
ایمان
اشتباه کردم The Evil Within ورژن کاملش با Dlc شده بود 8 دلار نخریدم..الان تریلر معرفی نسخه دوم دیدم (از بی سایلنت هیلی) هوس کردم بازی کنم.. قبلا تو ps3 اوایلشو رفتم ولی نوع انیمیشن ها رو مخ بود ادامه ندادم..الان شده 14 دلار به نظرتون ارزش داره بگیرم؟یا شاید بازم مثل قبل آف بخوره؟ بعد با این اپدیت ها کنترل و انیمیشن های حرکت و .. بهترشده یا نه
ممنون

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
اشتباه کردم The Evil Within ورژن کاملش با Dlc شده بود 8 دلار نخریدم..الان تریلر معرفی نسخه دوم دیدم (از بی سایلنت هیلی) هوس کردم بازی کنم.. قبلا تو ps3 اوایلشو رفتم ولی نوع انیمیشن ها رو مخ بود ادامه ندادم..الان شده 14 دلار به نظرتون ارزش داره بگیرم؟یا شاید بازم مثل قبل آف بخوره؟ بعد با این اپدیت ها کنترل و انیمیشن های حرکت و .. بهترشده یا نه
ممنون
سلام.اگر به خاطر نوع انیمیشن ها روی ps3 بازی رو ادامه ندادی باید بگم روی ps4 هم همونه چون کلا بازی از لحاظ گرافیکی داغونه و الانم که بخریش بازم توی ذوقت میخوره.اما از لحاظ گیم پلی و داستان پردازی همه چی تمومه.
در مورد اینکه بازم آف میخوره یا نه به نظرم بهتره همین الان بخری بازی رو و موکول به بعدش نکنی چون تجربه الان 3ساله نشون میده از بعد از پایان E3 تا هفته ها سونی یا تخفیف نداره یا خیلی جزءی هستن و تاریخ انتشار نسخه دومم که خودت میدونی نزدیکه.پس بهتره الان بگیریش البته اگر گرافیک برات مهم نیستش چون من به شخصه این عنوان فوق العاده رو به خاطر گرافیک توی دیوارش اصلا نتونستم حتی نیم ساعتم تحمل کنم با اینکه من همه عناوین ترسناک رو بازی میکنم

• Like
Reactions: James Sunderland

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
سلام.اگر به خاطر نوع انیمیشن ها روی ps3 بازی رو ادامه ندادی باید بگم روی ps4 هم همونه چون کلا بازی از لحاظ گرافیکی داغونه و الانم که بخریش بازم توی ذوقت میخوره.اما از لحاظ گیم پلی و داستان پردازی همه چی تمومه.
در مورد اینکه بازم آف میخوره یا نه به نظرم بهتره همین الان بخری بازی رو و موکول به بعدش نکنی چون تجربه الان 3ساله نشون میده از بعد از پایان E3 تا هفته ها سونی یا تخفیف نداره یا خیلی جزءی هستن و تاریخ انتشار نسخه دومم که خودت میدونی نزدیکه.پس بهتره الان بگیریش البته اگر گرافیک برات مهم نیستش چون من به شخصه این عنوان فوق العاده رو به خاطر گرافیک توی دیوارش اصلا نتونستم حتی نیم ساعتم تحمل کنم با اینکه من همه عناوین ترسناک رو بازی میکنم
من برعکس توام:D بنظرم گرافیکش خوب بود ولی گیم پلی فاجعه بود:D داستان سرایی هم حرفی نزنیم بهتره:D

• Like
Reactions: James Sunderland

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
526
نام
محمدصادق
کلا به نظر من بیخیال تخفیف های خارج از Flash Sale بشید:D حتی این تخفیفات که برای E3 بود هم در مقابل تخفیفات فلش سیل حرفی برای گفتن نداره
تنها نکته مثبت این تخفیفات E3 تعداد بالای بازی های تخفیف خورده هست که تقریبا اکثر عنوان های مهم تخفیف خوردن اما از لحاظ قیمت تخفیفای خوبی نیستن

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
من برعکس توام:D بنظرم گرافیکش خوب بود ولی گیم پلی فاجعه بود:D داستان سرایی هم حرفی نزنیم بهتره:D
اره دیگه اگر اختلاف دید و سلیقه نبود یه سایت به بازی 10 نمیداد یه سایت به بازی 5 :D
..............
من الان 1 ماهه 10 دلار توی حسابم هست نمیدونستم باهاش چی کار کنم رفتم با هشت دلارش firewatch رو خریدم ولی هنوز دانلودش نکردم امیدوارم از انتخابم پشیمون نشم :D

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر