آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,332
نام
مهدی
من فایر واتچ رو قطعا میخرم.
بازی های payday2 و یا پلنت ویز زامبی2 رو کسی از بچه ها بازی کرده؟قشنگن؟ یا اینکه مشکل سرور ندارن؟؟؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,061
نام
احمد
من فایر واتچ رو قطعا میخرم.
بازی های payday2 و یا پلنت ویز زامبی2 رو کسی از بچه ها بازی کرده؟قشنگن؟ یا اینکه مشکل سرور ندارن؟؟؟
payday 2 رو استیم رایگان شد، منم پلی دادم، ارزش نداره بنظرم، به معنی واقعی کلمه بازی فسیل شده.

• Like
Reactions: ps34

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,061
نام
احمد
پلنت ویز زامبی 2 چی؟؟ حتی اگر بازیش نکردی لطفا نظرت رو بگو؟؟؟
نسخه قبلی این بازی رو تو Origin دارم، از بس سروراش بد بودن نشد یک دفعه خوب بازی کنیم:D اون بازی رو هم یکی از دوستانم کلیدش برام فرستاد، وگرنه خودم میبودم هرگز در مورد خریدش تصمیم نمیگرفتم! در مورد نسخه دوم واقعا نمیدونم چی بگم ولی در کل من جای شما بودم بازم از خریدش صرف نظر میکردم:D

• Like
Reactions: ps34

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
Batman Arkham Knight
Metro Last Light
ارزش داره 20 دلار دوتاش با هم؟
هیچکدومو بازی نکردم
اگر پلی استیشن اسلیم دارید به هیچ وجه سری مترو رو نخرید ، باگ عجیبی روی پلی استیشن اسلیم داره مترو که باعث میشه بازی از همون ابتدا مدام کرش کنه و کنسول خاموش شه ، کافیه گوگل کنید ، نسخه ی دیجیتال و فیزیکی هر دو این مشکل رو دارن
ضمن اینکه نسخه ی فیزیکی مترو شامل هر دو بازی الان دست دوم حدود ۷۰ تومن قیمت داره من خودم تو تخفیفای قبلی نسخه ی ریداکس (مترو۲۰۳۳ و لست لایت) رو ۹ دلار خریدم.
مترو بازی خوبیه اتمسفر خوبی داره بتمن رو بازی نکردم متاسفانه ، و نظری هم راجع به این که می ارزه یا نه ندارم D:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
817
نام
پویا
به نظر من تخفیف این سری خیلی خوبه... درسته قبلا بعضی هاشون تخفیفات بیشتری داشتن ولی الان تعداد تخفیفات خیلی زیاده و کلی بازی هست که قبلا تخفیف نخورده یا کم پیش میومده که تخفیف بخوره:D
قبلا هم تو همین تاپیک گفته بودم منتظرم تا بتمن کالکشن و ترانزیستور تخفیف بخورن که خداروشکر به خواسته م رسیدم:x
حالا ببینم با بیست دلار دیگه چیز دندون گیری هست که بخرم یا نه:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر