آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
اینطور که خوندم یه کوپن تخفیف ارسال میشه واسه ایمیل یا تویه XMB و اون رو باید تویه سبد خریدت وارد کنی تا از 100 دلار 15 دلارش تخفیف بخوره

نه. اینجوریه که اگه 100 دلار تا 20 june تو استور خرج کنی ( هر چیزی می تونی بخری) تا 5 july یه کد 15 دلاری واست سونی می فرسته. خود من دیروز 90 دلار خرج کردم. اگه یه 10 دلار هم بازی بخرم سونی واسم می فرسته 15 دلار.

• Like
Reactions: erfanimmortal

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
956
نام
Soheil
نه. اینجوریه که اگه 100 دلار تا 20 june تو استور خرج کنی ( هر چیزی می تونی بخری) تا 5 july یه کد 15 دلاری واست سونی می فرسته. خود من دیروز 90 دلار خرج کردم. اگه یه 10 دلار هم بازی بخرم سونی واسم می فرسته 15 دلار.
برای اکانت های اماراتم این طرح بود که توی ماه رمضان 50$ خرج کنید تا 10$ بگیرید.(این ب صرفه تره):D>:)

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من هم منتظر تخفیف های خفن تر هستم .
اگه بازی های قدیمی رو تخفیف بزنن هم راضی هستم ولی تخفیفش ارزش داشته باشه .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
خبری از تخفیفات خفن تر نیست؟
این تخفیفات E3 همینها بودن؟؟؟ اینها خو اصلا خفن نبودن !
توی همین تاپیک من صد بار گفتم تخفیف های اصلی امشب تا ساعت 9 زده میشن ولی هی ملت باز میپرسن:D
یه سوال فوری******
فیفا 17 تخفیف خورده. پایانش رو زده واسم امروز(سه شنبه) ساعت 19.30. خواستم بدونم این ساعت به وقت کجاست و به چی بستگی داره؟
تایم دستگاهم، رجین اکانتم یا ......!؟
رجین آمریکا هستم.
تخفیفش تا امروز عصری به وقت ایران بیشتر نیست.میخوای بخریش سریع تر انجام بده

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
توی همین تاپیک من صد بار گفتم تخفیف های اصلی امشب تا ساعت 9 زده میشن ولی هی ملت باز میپرسن:D

تخفیفش تا امروز عصری به وقت ایران بیشتر نیست.میخوای بخریش سریع تر انجام بده
یه سوال دیگه داشتم!
دوستم با اکانتش بازیها رو می خره. منم اکانتش رو روی دستگاهم اکتیو پرایمری کردم. خواستم بدونم محدودیت زمانی واسه اجرا شدن بازیها هست! جایی خوندم یکسال محدودیت داره!؟؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
یه سوال دیگه داشتم!
دوستم با اکانتش بازیها رو می خره. منم اکانتش رو روی دستگاهم اکتیو پرایمری کردم. خواستم بدونم محدودیت زمانی واسه اجرا شدن بازیها هست! جایی خوندم یکسال محدودیت داره!؟؟؟
نه باو شما دارید اشتراکی بازی ها رو به صورت قانونی میخرید.هیچ گونه محدودیت زمانی ندارید

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
تخفیف های جدید زده شد ولی این تخفیف ها رو نمیدیدم اعصابم راحت تر بود کلا جالب نیست ، لامصب ولفنشتاین همین چند وقت پیش تو استور اروپا شد ۳ پوند ، بعد الان زده ۱۱ دلار D:

• Like
Reactions: Saeedrz70

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر