آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
یه غلطی بکنید دیگه خبری ایمیلی چیزی حداقل بدونیم وجود داره اصلا این تخفیفای بهاره.استور اروپا یه تخفیفایی زده ادم سر به استور امریکا میزنه از ریجن اکانتش پشیمون میشه
خیلی از بازیایی که من قصد دارم بخرم همشون تو ریجن اروپا تخفیف خوردن اما امریکا هیچی به هیچی

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
تخفیفات این هفته همین بود؟الدر اسکرول؟
واقعا اگه همیناس و چیزی اضافه نخواهد شد ما تکلیف خودمون بدونیم
.
همونطور که قبلا گفتم از استور امریکا انتظار تخفیف درست و حسابی روی بازیای تاپ رو نداشته باشید. نمونشم انچارتد که بعد این همه مدت حتی 1 روز 1 قرونم کم نشد از قیمتش. مگه اینکه یه چیزی قدیمی بشه از دهن بیفته که
یه تخفیف نصفه نیمه بدن سرش. با مثلا Nioh که فقط 1 روز یه تخیف اونم تازه 30 درصدی زد. dlc بلادبورن هنوز که هنوزه بعد از این همه مدت روی استور امریکا یه دلارم تخفیف نخورده و همون 20 دلاره روز اوله. کلا خودشو مسخره کرده !!!

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
همونطور که قبلا گفتم از استور امریکا انتظار تخفیف درست و حسابی روی بازیای تاپ رو نداشته باشید. نمونشم انچارتد که بعد این همه مدت حتی 1 روز 1 قرونم کم نشد از قیمتش. مگه اینکه یه چیزی قدیمی بشه از دهن بیفته که
یه تخفیف نصفه نیمه بدن سرش. با مثلا Nioh که فقط 1 روز یه تخیف اونم تازه 30 درصدی زد. dlc بلادبورن هنوز که هنوزه بعد از این همه مدت روی استور امریکا یه دلارم تخفیف نخورده و همون 20 دلاره روز اوله. کلا خودشو مسخره کرده !!!

Nioph که یه بار 50 درصد تخفیف خورده بود روز جمعه گذاشته بودن ولی من نگرفتم

جدیدا نامرد شدن قبلا تخفیفات رو تو بلاگ میزاشتن جدیدا برداشتن نمیشه فهمید چی تخفیف گذاشتن یه دفعخه میبینی شنبه یه بازی رو تخفیف گذاشتن تو weekly deal معمولا بعضی بازیا رو اونجا جمعه ها تخفیف میزارن جایی هم ثبت نمیشه عین Nioh که هیچکس خبردار نشد فکر کنم

آنچارتد هم امروز شدش 40 دلار من منتظرم یه پنجاه درصد هم روش تخفیف بخوره بعدش بگیرم :D

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
186
نام
حامد
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited سلام این بازی میشه افلاین بازی کرد یا باید انلاین بازی کنی لطفا کمک کنید بعد ارزش داره بگیری یا نه

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
چرا باید پوند از دلار گرون تر باشه -__- بتل و فورآنر و گوست تخفیف خوردن مث چی اون‌وقت اگه بخوایم گیفت ریجن 2 بخریم هم قیمت بدون تخفیفشون میشه تو استور آمریکا -__-

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
چرا باید پوند از دلار گرون تر باشه -__- بتل و فورآنر و گوست تخفیف خوردن مث چی اون‌وقت اگه بخوایم گیفت ریجن 2 بخریم هم قیمت بدون تخفیفشون میشه تو استور آمریکا -__-

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk
سادس چون پوند از دلار گرون تره(ارزشش بیشتره):|

• Like
Reactions: Mahdi444

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
خداییش دیگه شلوغش نکنید ... دیگه بر همگان مشخصه که برای ما ایرانیا بهترین استور امریکاست . الان همین تخفیفات بهاره ای که در موردش حرف میزنید بعضی بازیا تازه با تخفیف شدن راست قیمتی که تو اکانت امریکا در حالت معمولی برای ما در میاد .

حالا دو هفته چیز تخفیف نزده همه چی بد شد .... من که خودم تو تخفیفات سونی انقدر بازی خریدم ... که حدود 30 تا بازی انجام نداده فقط دارم .

• Like
Reactions: .PinkFloyd.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر