آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
این راک استار خیلی گداست ... اخه این چه تخفیفاییه ... دلم رو صابون زده بودم با یه تخقیف 80 درصدی وایس سیتی رو میگریم ... اخه این چیه دیگه .... خوبه این همه هم پول پارو میکنن

• Like
Reactions: Xenon360

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
این راک استار خیلی گداست ... اخه این چه تخفیفاییه ... دلم رو صابون زده بودم با یه تخقیف 80 درصدی وایس سیتی رو میگریم ... اخه این چیه دیگه .... خوبه این همه هم پول پارو میکنن
من هر سه تا gta برا ps2 رو خريدم با هم ٢٠ دلار
٣ تاش با هم ارزونتر در مياد فك كنم... البته اون موقع
لذتي بردم از دوتاي اولي
سومي رو هنوز نرفتمش

Sent from my iPhone using Tapatalk

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
میگم این بازیایی ریجن 2 به خصوص بریتیشش ... چقدر گرونه .... اصلا به صرفه نیست تو ایران کسی با اکانت بریتیش خرید کنه ....

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
اگر اشتباه نکنم مجموعه ی GTA قبلا هم تخفیف خورده بود ،ولی اون طرف ریجن ۲ کلی بازی به خاطر عید پاک تخفیف خورده ، dishonored 1 &2 ، ویچر و .....
حیف فقط قیمت پوند یکم ناراحته :)
فقط کسی اطلاع داره تخفیفات عید پاک سال های قبل برای امریکا هم بوده یا نه ؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
اگر اشتباه نکنم مجموعه ی GTA قبلا هم تخفیف خورده بود ،ولی اون طرف ریجن ۲ کلی بازی به خاطر عید پاک تخفیف خورده ، dishonored 1 &2 ، ویچر و .....
حیف فقط قیمت پوند یکم ناراحته :)
فقط کسی اطلاع داره تخفیفات عید پاک سال های قبل برای امریکا هم بوده یا نه ؟
من تو اين چند سال يادم نمياد ديده باشم همچين تخفيفاتي رو دادا ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: darkzside

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان Batman: Arkham Knight Premium Edition و همچنين سيزن پسش به طور جداگونه تخفيف خوردن. براي ريجن 2

ميخواستم بدون اين نسخه پرميموش فقط شامل خود بازي و سيزن پسشه يا چيز ديگه اي هم داره؟ چون اگه چيز ديگه اي نداره من فقط سيزن پسشو بگيرم و خود بازيشو فيزيكي بخرم.

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,526
دوستان Batman: Arkham Knight Premium Edition و همچنين سيزن پسش به طور جداگونه تخفيف خوردن. براي ريجن 2

ميخواستم بدون اين نسخه پرميموش فقط شامل خود بازي و سيزن پسشه يا چيز ديگه اي هم داره؟ چون اگه چيز ديگه اي نداره من فقط سيزن پسشو بگيرم و خود بازيشو فيزيكي بخرم.
من بازی رو به صورت فیزیکی که گرفته بودم این نسخه فقط کد برای سیزن پس داشت و چیز دیگه ای نداشت

• Like
Reactions: THE BEST BOY

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
دوستان توی این تخفیفات حتما Left:Behind DLC رو بخرید.
این DLC برای TLOU عه و اصلا آف نمیخوره.
(چون من خودم همیشه دنبالش بودم گفتم که بدونید به احتمال 80% تا 2,3 ماه دیگه آف نمیخوره).
*البته برای Platform PS3 دیر آف میخوره اما برای PS4 معمولا همون بعد از 2 ماهی آف میخوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر