آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
438
بازی FC24 توی استور پلی استیشن ۸۰ درصد تخفیف خورده،خیلی دو دلم بخرمش یا نه چون کلا به دیسک فیزیکی علاقه دارم از طرفی قیمتش الان به اندازه دیسک فیفا ۲۳ هست،شرایط سختیه!

• Smile
Reactions: rahmanshahi

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
بازی FC24 توی استور پلی استیشن ۸۰ درصد تخفیف خورده،خیلی دو دلم بخرمش یا نه چون کلا به دیسک فیزیکی علاقه دارم از طرفی قیمتش الان به اندازه دیسک فیفا ۲۳ هست،شرایط سختیه!
اگه فیفا باز هستی الان بهترین موقع برای خریده اگه هم نه که اهمیت نداره :D

• Like
Reactions: .SoRoUsH.

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
438
اگه فیفا باز هستی الان بهترین موقع برای خریده اگه هم نه که اهمیت نداره :D
من pes باز بودم!از وقتی konami شروع کرد به صفا دادن! این سری دیگه منم کم کم رفتم سراغ فیفا ولی خیلی حرفه ای بازی نمیکنم،هرازگاهی افلاین یه مسابه بازی میکنم
توی وبسایت ها دیدم به نظر نمیومد خیلی فرق کرده باشه fc24 با fifa 23
گفتم بپرسم از کسایی که اهل فنن ایا واقعا اپگرید خوبی داشته fc 24 نسبت به fifa 23 یا نه؟مخصوصا که fifa 23 جام جهانی هم داره

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
FF 16 تخفیف خوبی خورده. دو دلم بگیرمش یا نه، میترسم یکی دو ماه دیگه رو پلاس بیاد، ممکنه؟
بعید می‌دونم روی پلاس حالا حالا ها بیاد چون هنوز براش برنامه دارن و از اون دوتا dlc که براش معرفی شده ، هنوز یکیش منتشر نشده

• Like
Reactions: ebrahim.nia

ebrahim.nia

کاربر سایت
Mar 6, 2023
54
بعید می‌دونم روی پلاس حالا حالا ها بیاد چون هنوز براش برنامه دارن و از اون دوتا dlc که براش معرفی شده ، هنوز یکیش منتشر نشده
بزار نمرات dragons dogma 2 و rise of ronin بیاد هر کدوم بالای نود شد اونو میگیرم. اگه هیچ کدوم بالای نود نشدن ۱۶ رو بجاش میگیرم :D

• Like
Reactions: king of north

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
281
بزار نمرات dragons dogma 2 و rise of ronin بیاد هر کدوم بالای نود شد اونو میگیرم. اگه هیچ کدوم بالای نود نشدن ۱۶ رو بجاش میگیرم :D
آقا ۱۶ از اوناس که باید قبلش ۱۰۰ تا شماره قبلی رو بازی کرده باشی؟؟؟ دموش رو گرفتم با گیم پلیش خیلی حال کردم برعکسه این ریبرس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر