آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
dlc های اسپایدر من خوب هست؟ سر جمع 10 ساعت گیم پلی دارن؟
ارزش داره 60 دلار حروم نسخه دیلاکس کنم؟:D
من الان دارم DLC دوم رو بازی میکنم
اولی حدودا ۳ ساعت طول کشید و داستان قشنگی داشت ... دومی هم همین حدود طول میکشه فکر کنم ... سومی هم ماه دیگه میاد
به نظر من که ارزش داره ولی صبر کنید احتمالا کریسمس تخفیف بیشتری میخوره

آخرین ویرایش:

bndsms

کاربر سایت
Nov 20, 2018
2
نام
علیرضا
عکس پایین ۳ تا از تراکنش‌هامو نشون میده، وقتی دو مورد اول رو باهم مقایسه می‌کنم تخفیف‌های بلک‌فرایدی تقریبا برام بی‌معنی میشن و زبانم قاصر از این اتفاق...

y9e6_20181123_233527.jpg

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
460
نام
علی
عکس پایین ۳ تا از تراکنش‌هامو نشون میده، وقتی دو مورد اول رو باهم مقایسه می‌کنم تخفیف‌های بلک‌فرایدی تقریبا برام بی‌معنی میشن و زبانم قاصر از این اتفاق...

y9e6_20181123_233527.jpg
یادش بخیر 20 دلار = 80 هزار تومن

• Like
Reactions: bndsms and alex1680

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
https://kotaku.com/playstation-trophies-can-now-earn-you-a-very-small-amou-1820163899

میگم این هنوز برقراره؟؟؟؟ یا بساطش رو جمع کردن؟؟؟
سلام
دیر رسیدید. همین 3 هفته پیش طرح رو کنسل کردن، فعلا معلوم نیست قراره چی جایگزینش بشه.
ضمناً برای گرفتن گیفت کارت به این روش حتماً باید آمریکا باشید با vpn شدنی نیست.

• Like
Reactions: .:AC MilaN:.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
سلام
دیر رسیدید. همین 3 هفته پیش طرح رو کنسل کردن، فعلا معلوم نیست قراره چی جایگزینش بشه.
دیر نرسیدم ، از روز اول که خبرش اومد در جریان بودم ! منتها از دیروز یکی اژ دوستان گیر داده بود میخوام بازی پلات کنم پول بگیرم !! ما هم حسابی دستش انداختیم !! فقط برای اینکه جلوش ضایع نشیم برای اطمینان پرسیدم !!

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
سلام
نیاز نیست حتما آمریکا باشی،من با vpn تا الان ۳۰ دلاری کاسب شدم،البته اکانت sony reward رو چند سال پیش ساخته بودم و کلی امتیاز از خرید بازی و اشتراک پلاس ذخیره داشتم و با پلاتهایی که اضافه کردم تونستم امتیازمو به گیفت تبدیل کنم

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
نیاز نیست حتما آمریکا باشی،من با vpn تا الان ۳۰ دلاری کاسب شدم،البته اکانت sony reward رو چند سال پیش ساخته بودم و کلی امتیاز از خرید بازی و اشتراک پلاس ذخیره داشتم و با پلاتهایی که اضافه کردم تونستم امتیازمو به گیفت تبدیل کنم

سونی ریوارد رو باید ثبت نام کنی یا همین psn id کفایت میکنه ؟؟ خودت باید بری فعل و انفعالاتش رو انجام بدی یا خود به خود ترانس اکشن ها و پوینت ها رو لحاظ میکنه !! مثلا روزایی که تخفیف میزنه و سه برابر پوینت میده !! والا من دو سه هزار دلار خرج کردم تا حالا !! یه اواتارم مفتی بهم نداده !! چه برسه کد تخفیفی ، بازی ، یا پول به حسابم اضافه کنه

• Like
Reactions: live is life

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
سونی ریوارد رو باید ثبت نام کنی یا همین psn id کفایت میکنه ؟؟ خودت باید بری فعل و انفعالاتش رو انجام بدی یا خود به خود ترانس اکشن ها و پوینت ها رو لحاظ میکنه !! مثلا روزایی که تخفیف میزنه و سه برابر پوینت میده !! والا من دو سه هزار دلار خرج کردم تا حالا !! یه اواتارم مفتی بهم نداده !! چه برسه کد تخفیفی ، بازی ، یا پول به حسابم اضافه کنه
باید اونجا ثبت نام کنی و اکانت psn رو هم اونجا هماهنگ کنی
امتیازهایی که لحاظ میکنه واسه خرید بازی و اشتراک پلاس هست ولی واسه لحاظ شدن امتیاز تروفیها باید بری اونجا قسمت تروفیها رو خودت فعال کنی،تروفیهای گلد امتیاز خودشونو دارن تروفیهای سیلور و پلاتینیوم هم هر کدوم جدا جدا امتیازهای خودشونو دارن که برات لحاظ میشه

• Like
Reactions: sinart7

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
امتیازهایی که لحاظ میکنه واسه خرید بازی و اشتراک پلاس هست ولی واسه لحاظ شدن امتیاز تروفیها باید بری اونجا قسمت تروفیها رو خودت فعال کنی،تروفیهای گلد امتیاز خودشونو دارن تروفیهای سیلور و پلاتینیوم هم هر کدوم جدا جدا امتیازهای خودشونو دارن که برات لحاظ میشه

بله متاسفانه الان رفتم دیدم باید سال ها قبل ثبت نام میکردم که نکردم و هر کاری تا حالا کردم بر باد رفته !! در مورد اینکه فقط به امریکایی ها سرویس میده هم با وی پی،ان امریکا هم نمیرفت داخل و همین پیغام میومد ! انقدر سماجت کردم تا اخرش سایت باز شد! ثبت نام کردم و یک صفر پوینت خوشکل اون بالا رویت کردم ! آه

قسمت تروفی رو ندیدم !! هنوز هست ؟؟ کجاش باید برم ؟؟!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: .:Melkor:.

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99

هنوز هم می شه پول در آورد از این روش؟

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
واقعا برای ما دیگه بلک فرایدی و مابقی تخفیفات معنی نداره مگر اینکه بازی 10 دلار به پایین باشه
بلایی بسرمون اوردن که میگیم قربون پارسال:|
سونی هم که قربونش مثل اینکه قید کد تخیف رو زده

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک

من خیلی وقت پیش ثبت نام کرده بودم و با اکانت psn هم لینک شده بود الان همه تروفی ها اومده ولی جلوشون زده +0 point

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
من خیلی وقت پیش ثبت نام کرده بودم و با اکانت psn هم لینک شده بود الان همه تروفی ها اومده ولی جلوشون زده +0 point

خیلی مشکل هست بشه از این طریق سودی کرد زمان زیادی میبره مگر بعضي چیزها که خودش پیشنهاد میده را بخریم که point زیادتری بده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر