آخرین اخبار شرکت اپل

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
تیم کوک: اپل میلیاردها دلار سرمایه اش را هدر نمی دهد

تیم کوک: اپل میلیاردها دلار سرمایه اش را هدر نمی دهد
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوري اطلاعات ايران از Cnet، اپل از سرمایه عظیمش ضربه نمی خورد. این جمله ای بود که تیم کوک مدیر عامل اپل به خبرگزاری ها گفته است. آمارها نشان می دهد که سرمایه اپل در ماه گذشته به 97.6 میلیارد دلار رسیده است.

اما تیم کوک معتقد است که اپل با تحقیقات وسیعی این پول را سرمایه گذاری می کند و از کارهای بدون برنامه و احساسی در زمینه تکنولوژی یا پروژه های نیمه پخته ای مانند آی پد برای همه که ممکن است باعث هدر رفتن این سرمایه شود اجتناب می کند.

ما این پول را جوری خرج می کنیم که انگار آخرین پنی از سرمایه ماست ما آگاهیم و اشتباه نمی کنیم. تیم کوک این جمله ها را در کنفرانس تکنولوژی و اینترنت Sachs بیان کرد. او همچنین گفت سهامداران ما نباید از ما انتظار داشته باشند که مانند شرکت های ثروتمند عمل کنیم. شاید این گفته عجیب باشد اما حقیقت دارد.
iritn

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ﻣﺮﺳﺪﺱ ﺑﻨﺰ ﮐﻼﺱ A ﺍﺯ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ siri ﺑﻬﺮﻩ ﻣﯿﺒﺮﺩ

mercedes.jpg

ﺍﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﺮﯾﺪ ﯾﮏ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ﻣﺮﺳﺪﺱ ﺑﻨﺰ ﮐﻼﺱ A ﺩﺭ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭﯾﺪ ، ﺍﺻﻼ ﺳﻮ~ﺭﺍﯾﺰ ﻧﺸﻮﯾﺪ ﺍﮔﺮ ﻭﯾﮋﮔﯽ ﺩﺳﺘﯿﺎﺭ ﺻﻮﺗﯽ Siri ﺁﯾﻔﻮﻥ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻟﻮﺍﺯﻡ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻧﯿﮑﯽ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ﯾﮏ~ﺍﺭﭼﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﺪ ﺭﺍ ﺩﯾﺪﯾﺪ. ﺍﯾﻦ ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﺰﺩ ﮐﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﻻﺯﻡ ﺑﻌﻼﻭﻩ ﺍ~ﻟﯿﮑﺸﻦ Digital DriveStyle ﻣﺮﺳﺪﺱ ﺑﻨﺰ ﮐﻪ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﯾﮏ~ﺍﺭﭼﻪ ﮐﺮﺩﻥ ﺁﯾﻔﻮﻥ ﺑﺎ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻧﯿﮑﯽ ﻭﺳﯿﻠﻪ ﻧﻘﻠﯿﻪ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﺭﺍ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ.
ﺍﯾﻦ ﺍ~ﻟﯿﮑﺸﻦ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺍ~ﻟﯿﮑﺸﻦ ﻫﺎﯼ ﺁﯾﻔﻮﻥ ﺭﺍ ﺑﺮﺭﻭﯼ ﺻﻔﺤﻪ ﻧﻤﺎﯾﺶ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ ﻭ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻥ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﺳﺘﺮﺳﯽ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﮐﻨﺘﺮﻟﺮ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩﺭﻭ ﯾﺎ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻓﺮﻣﺎﻥ ﻫﺎﯼ ﺻﻮﺗﯽ ﮐﻪ ﺗﻮﺳﻂ Siri ﺍﺭﺋﻪ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ. ﺍﺯ ﺁﻧﺠﺎ ﮐﻪ ﻣﺎ ﺣﺪﺱ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﻢ ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ ﻓﻨﯽ Siri ﺩﺭ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﯽ ﻭ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺖ hands free ﻣﻮﺭﺩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﺩ، ﺍﺩﻏﺎﻡ ﺁﻥ ﺑﺎ ﻟﻮﺍﺯﻡ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻧﯿﮑﯽ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ﺑﺎﻋﺚ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ ﮐﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﺭﺍﺣﺘﯽ ﺑﺘﻮﺍﻧﻨﺪ ﺍﯾﺴﺘﮕﺎﻩ ﺭﺍﺩﯾﻮﯾﯽ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺗﻌﻮﯾﺾ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ، ﻣﺴﯿﺮ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ~ﯾﺪﺍ ﮐﻨﻨﺪ، ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﭼﮏ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﻣﺘﻨﻮﻉ ﺩﯾﮕﺮ ﺭﺍ ﻧﯿﺰ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺣﺎﻟﺖ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﻨﺪ.
ﺍﯾﻦ ﺍﻣﮑﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻃﺮﻑ ﺧﻮﺩﺭﻭﺳﺎﺯ ﺍﻋﻼﻡ ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﺮﺭﻭﯼ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﯼ ﺍﺯ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ﻫﺎ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﺩ. ﺣﺎﻝ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﯾﻦ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﭼﻘﺪﺭ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﻣﻔﯿﺪ ﺑﺎﺷﺪ ﻣﯽ ﺑﺎﯾﺴﺖ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺭﺍ ﺩﯾﺪ.

ﻣﻨﺒﻊ:pcwar

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
apple-invite.jpg

[h=1]Apple confirms March 7 event, iPad 3 reveal expected[/h]خب دوستان Apple تایید کرد که در روز 7 مارچ کنفرانس خبری خود رو در سانفرانسیسکو برگزار خواهد کرد نیاز به گفتن نیست که به احتمال زیاد در این کنفرانس iPad نسل بعدی رو معرفی خواهد کرد

منبع

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
کارت شناسایی برنامه نویسان برای Mac App store

شرکت اپل همواره سعی داشت که سیستم عامل مک را در مقابل ویروس و تروجان نویسان در امان نگاه دارد . این خواسته اپل همراه با آپدیت های منظم تا حد بسیار زیادی برآورده می شد . Mac App store به شدن تحت مراقبت اپل می باشد و هیچ گونه بد افزاری اجازه ورود به آن را ندارد . پس از ارائه نسخه جدید مک با عنوان شیر کوهی ٬ اپل قابلیت جدیدی در مک قرار داد که نشان دهنده آن بود که اپل سعی دارد کم کم کاربران را با استفاده از قابلیت GateKeeper که پس از فعال شدن آن ٬ اجازه نصب برنامه هایی جدا از Mac App store در مک داده نخواهد شد . ترغیب کند .
امروز اپل در خواسته از برنامه نویسان اعلام کرده است :

مک اپ استور امن ترین مکان برای گرفتن نرم افزار برای کاربران است . اما ما همچنان می خواهیم که وقتی کاربران از مکان های دیگر اپلیکشین دانلود می کنند ٬ از آنان محافظت کنیم ٬ کارت شناسایی برنامه نویسان راه جدیدی است برای جلوگیری از نصب بد افزار ها بر روی مک کاربران . با قابلیت Gatekeeper ٬ برنامه نویسان با ثبت امضای خود با کارت شناسایی برنامه نویسان ٬ به کاربران اجازه می دهد که با خیال آسوده بدانند که برنامه شما یک بد افزار نیست و بدون نگرانی در هر کجا از آن استفاده کنند .
از امروز امکان داشتن کارت شناسایی برنامه نویسی برای برنامه نویسان فعال است و آنان با استفاده از Xcode 4.3 با با مراجعه به بخش برنامه نویسی سایت اپل ٬ کارت خود را فعال کنند .

85434674283926869098.jpg

دانیال

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز .. بله بازم اپل قراره یه محصول جدید معرفی کنه و وقتی این اتفاق بیافته باید سر و کله من پیدا بشه :d ..

بعد از فروش وحشتناک آیپد و ساپورت و استقبال آیپد از طرف برنامه نویسان و موفقیت کم نظیری که آیپد ۲ داشت حالا نوبت به آیپد جدید رسید .. حالا این آیپد ، میتونه iPad 3 يا iPad HD باشه یا قراره Home Button داشته باشه یا خیر !؟ قراره 4G LTE باشه یا خیر ؟ همه اینها ۷ مارچ مشخص میشه منم مثل شما بیصبرانه منتظرم و باید دید چه اتفاقی میافته

ipad_3_digitizer_black_white.jpg

تصور یک رزلوشن فوق اچ دی بر روی صفحه آیپد ! تصور کنید که تبلت آیپد ۳ قراره با رزلوشن 2048x1536 عرضه بشه .. یعنی رزلوشنی بالاتر از تلویزیونها و مانیتورهای اچ دی که اکثر ماها در الآن در حال استفاده از اون هستیم ! اونم روی یک تبلت ( فوق العادست ) به گزارش (گیزمودو) آی پی های یک سری آی پد که وارد وبسایت شده اند صفحه ای با رزلوشن ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ درخواست کرده اند ، حالا جای تعجب اینجاست که چرا آیپد خود را با این رزلوشن بالا به وبسایت معرفی کرد ( به دلیل بالا بودن رزلوشن وبسایت کوچک لود میشود و قابل خواندن نیست ) بنابرین آیپد میبایست خود را همان ۱۰۲۴ معرفی میکرد تا وبسایت را با همان سایز قبلی بگیرد ولی با ( Pixel Density ) خیلی بالاتر که به تصویر فوق العاده شارپ و زیبا می انجامد ( همانطور که آیفون ۴ و ۴ اس هنوز به جای اینکه خود را 960x640 به وبسایتها معرفی کنند خود را 480x320 معرفی میکند )

Last edited by a moderator:

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
دیدم کسی نگفته که ipad3 معرفی شده گفتم من بگم

retina Display
RES : 1536x2048
9.7 inch
چيپ cpu ان A5X است !
main_fcfa1c3ab6027ea1b4c1dc9d74c1cc4b.png

ظبط ويديو hd 1080 !!!
main_888d70c317d8d636a8f7f55e289c29b0.png

main_076078ff9a047b2cc895576f4a64f90f.png

main_affded3494d48c570d6c3faff8f82c4a.png

Siri dictation ! با ايپد خود نيز صحبت كنيد !
main_eff38a96b81f83ef7490712f3ad73b9b.png

و 4G LTE
main_69ed0551d011dfb068ef1395a5d8f5e0.png

main_18b8de7984b4418c4ef4b370628b10ff.png

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا یه خبر خوش
اپل IP ایران رو آزاد کرد

از این به بعد میتونید بدون نیاز به هر گونه قند شکن از App Store دانلود کنید !
خبر رسمی ندارم اما من که فعلا دارم راحت دانلود میکنم.

شما هم یه تست بکنید خبر بدید.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
آقا یه خبر خوش اپل IP ایران رو آزاد کرد از این به بعد میتونید بدون نیاز به هر گونه قند شکن از App Store دانلود کنید ! خبر رسمی ندارم اما من که فعلا دارم راحت دانلود میکنم. شما هم یه تست بکنید خبر بدید.
تست کردم ok بود. جالبه 2 روز پیش نمیزاشت دانلود کنی .

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
توسایت جی اس ام کامل توضیح داده... فقط کافیه اون عکس infinity blade ورژن حدید رو ببینید تا به قدرت ایپد 3 پی ببرید.. در ضمن پردازنده 4 هسته ای و nvidia tegra 3 تایید شد

گزارش زنده و لحظه به لحظه جی اس ام از مراسم معرفی آی پد 3 - GSM.ir

طبق گفته های اپل A5X دوبرابر تگرا ۳ قدرت داره!!
-----
تصحیح می کنم: ظاهرا گفتن ۴ برابر تگرا ۳ قدرت داره!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر