Yusuf Medhi از مایکروسافت : کنسول های نسل بعد 1 میلیار عدد فروش خواهد کرد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
xbox-one-thumb.jpg

کمپانی Microsoft انتظارات زیادی از نسل بعد کنسول ها دارد که شامل کنسول خودش یعنی Xbox One نیز می شود.معاون ارشد ، Yusuf Mehdi معتقد که فروش کنسول های نسل بعد فراتر از 400 میلیون عدد خواهد بود.
صحبت های ایشان با OXM :
"هر نسل گیمینگ همانطور که می دانید 30 درصد رشد داشته است.پس این نسل حدود 300 میلیون بود.خیلی از متخصصان صنعت گیم معتقند که این رقم در نسل بعد به 400 میلیون خواهد رسید.این در صورتی است که فقط یک کنسول گیم خالی را در نظر بگیریم.ما فکر میکنیم که میشود از این مقدار و یک کنسول گیم بالاتر رفت و به 1 میلیارد رسید.این چیزی است که ما از آینده Xbox در نظر داریم "
نظرات شما پیرامون این گونه اهداف مایکروسافت چیست؟
Gamingbolt

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
خب اینکه حرفه...نمیشه که شما کنسول بسازی یه نمایش 1 ساعته نشون بدی اونم بدون بازیه جدید و بعد بیای بگی 1 میلیارد میفروشه!
مگه الکیه؟ الان با وجود تبلت و اسمارت فون ها در بهترین حالت و بهترین بازیها میتونه بین 100 تا 150 میلیون فروش کنه
از این حرفا اول نسل قبل هم زیاد داشتیم

Amir:D

کاربر سایت
May 21, 2013
51
آره بیشتر هم فروش میکنه اما ps4 فروش میکنه نه xbox one !
انسان عاقل ps4 میخره
تنها کسانی Xbox one می خرند که تعصب xbox دارند.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
آره بیشتر هم فروش میکنه اما ps4 فروش میکنه نه xbox one !
انسان عاقل ps4 میخره
تنها کسانی Xbox one می خرند که تعصب xbox دارند.
دوست من بزار مهر ثبت نامت خشک بشه بعد بیا فن بازی در بیار...شما که عاقل هستی چرا 360 داری ؟ پس ps3ت کو؟
من هم 360 دارم هم 3 . اما اشتباه کردم این نسل جفتشو گرفتم چون 95 درصد بازیاشون یکسانه از دفعه بعد کنسولیو میگیرم که هم کپی خور بشه هم بازیاشو دوست داشته باشم حوصله فن بازی و گیر الکی بخاطر بالابودن و پایین بودن گرافیک کنسولو ندارم
به عقل ربط نداره به شرایط بستگی داره
فعلا

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این ترد رو که تو بخش اخبار زدن که 8-|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر